Editörler : swat3410
«475247534754475547564757475847594760476147624763»

Ezan Bayrak
Memur
28 Ağustos 2019 03:01

devrem. bilgi veren kişiye sorsan da detay versen
Celikzade, 5 yıl önce
Trol değilim demeyeceğim en az 20 kişi var özelden yazıştığım... Ama siz de haklısınız o kadar troller geldi geçti bir ümit dedik çıkmadı... Ama inanın bu böyle gitmez İnsallah

volkan3535
Aday Memur
28 Ağustos 2019 03:22

kardeşim ne bakanlar kurulu kimsenin umrunda değiliz bu saatten sonra zor
Celikzade, 5 yıl önce
Trol değilim demeyeceğim en az 20 kişi var özelden yazıştığım... Ama siz de haklısınız o kadar troller geldi geçti bir ümit dedik çıkmadı... Ama inanın bu böyle gitmez İnsallah

sandisk26
Aday Memur
28 Ağustos 2019 16:11

buraya tekrar böyle haberler gelmeye başladıysa seçim yaklaşıyor sanırım benim seçimim ahirette olacak hakkımı helal ediyim mi etmiyim mi diye HAKKIMI HELAL ETMİYORUM diyeceğim

28 Ağustos 2019 17:01

İyi günler diyarbakırda avukat arıyorum önerebilcek olan var mı

30 eyllül.
Genel Müdür
28 Ağustos 2019 17:08

Arkadaşlar boş vaatlere inanmayın.ne khk sı ne iadesi ne seçimi ne olursa olsun.iktidar değişsede sanmayınki muhalefet iktidar olunca bize hakkımızı verecek herkese verselerde polise kimse bi şey vermez.muhalefet sadece seçim zamanı oy için mağdurlarından bahsetiyor şu an muhalefet den tek bir ses yok.biz meslekdede iken de polis hep üvey evlattı sahipsizdi hele şimdi terörist yaftası yemiş bize kimse sahip çıkmaz.komisyondan dönemessen AİHM'e kadar tam yol ileri gerisi hikaye duyum muş iade khk sı imiş hepsi masal dan ibaret .
sandisk26, 5 yıl önce

buraya tekrar böyle haberler gelmeye başladıysa seçim yaklaşıyor sanırım benim seçimim ahirette olacak hakkımı helal ediyim mi etmiyim mi diye HAKKIMI HELAL ETMİYORUM diyeceğim

kartalangara
Aday Memur
28 Ağustos 2019 23:14

Beyler çok acil lütfen ankara agir cezada bana dava açıldı tek kanıt say kodlaması avukatsiz mahkemeye girebilirmiyim avukat tutmazsam nolur allahini seven yazsın çok bunaldim

Hanzala21
Aday Memur
28 Ağustos 2019 23:38

Ben Diyarbakır'da say ile girdim avukatsız berat ettim ilk mahkemede kişiden kişiye hakimden hakime değişiyor gönlünü ferah tut sıkma canını
kartalangara, 5 yıl önce

Beyler çok acil lütfen ankara agir cezada bana dava açıldı tek kanıt say kodlaması avukatsiz mahkemeye girebilirmiyim avukat tutmazsam nolur allahini seven yazsın çok bunaldim

Konaca
Memur
28 Ağustos 2019 23:48

sandisk26
Aday Memur
29 Ağustos 2019 00:25

eskişehirde iş konusund yardımcı olabilecek varmı

Karapınar1919
Aday Memur
29 Ağustos 2019 07:05

Kardeşim seni bir piç kodladıysa suçlu psikolojisi içerisine girme hemen sen kendini iyi bilirsin başka bir kriterin yoksa suç teşkil edecek, fişleme fetönün oyunu başka birşey değil ben takipsizlik aldım kararda kriter olmadığı gibi araştırmalar lehime çıkıyormuş kararda yazıyor ben bazı kendini bilmezler gibi söylemiyorum sükunet içinde ol ve sakin sekilde kendini savunabilirsin bir sürü emsal karar var bu hususta beraat alanlar vs
kartalangara, 5 yıl önce

29 Ağustos 2019 07:45

Arkadaşlar İstanbul anadolu yakasında src ve psikoteknik belgesi olan varsa kozmetik firmasına şehir içi mal dağıtımı için çalışan aranmakta.

16kasim2016
Kapalı
29 Ağustos 2019 07:57

bakanlar kurulumu kaldı.
volkan3535, 5 yıl önce
kardeşim ne bakanlar kurulu kimsenin umrunda değiliz bu saatten sonra zor

Celikzade
Şube Müdürü
29 Ağustos 2019 09:13

Arkadaşlar konu şu şekil avukat (hangi avukat olduğunu tahmin edebilirsiniz) müvekkiline mesaj atmış bir iade kararnamesi var 7000 polis iade olacak 3500 26 nisancı demiş... Bu mesajı benim arkadas bende okudum dedi... Ama zaman belli değil... Bu avukatla irtibatı olan varsa sorabilir...

Eses25
Şef
29 Ağustos 2019 09:16

Hic mantıklı gelmiyor bu , o zaman komisyon neden var?

Celikzade, 5 yıl önce
Arkadaşlar konu şu şekil avukat (hangi avukat olduğunu tahmin edebilirsiniz) müvekkiline mesaj atmış bir iade kararnamesi var 7000 polis iade olacak 3500 26 nisancı demiş... Bu mesajı benim arkadas bende okudum dedi... Ama zaman belli değil... Bu avukatla irtibatı olan varsa sorabilir...

Celikzade
Şube Müdürü
29 Ağustos 2019 09:19

Aynı durumdayız aynı soruları biz de soruyoruz devrem İhraç olmamızdan daha mantıksız birsey yok devrem
Eses25, 5 yıl önce

Hic mantıklı gelmiyor bu , o zaman komisyon neden var?

HAK-LI polis
Memur
29 Ağustos 2019 10:28

Miş miş balon üstüne balon
Celikzade, 5 yıl önce

26nsnn
Şef
29 Ağustos 2019 10:32

Bizim mahkemelerimiz var mesela işlem görmeyenler mi iade olacak acaba . Yada beraat alanlar mı neye göre iade edecekler cok saçma bi duyum. Kriteri sadece kod u olanlar mı iade olacak . Kod u olumlu olanlar zaten komisyon la dönüyor. Geriye kalan olumsuz kodları mı iade edecekler . Kafamda deli sorular
Celikzade, 5 yıl önce

Celikzade
Şube Müdürü
29 Ağustos 2019 11:34

Burada birsey paylaştığım için hepinizden özür dilerim. İnsan bir ümide kapılıp karşılığını göremeyince çok yıpranıyor... Hepiniz haklısınız inşallah iyi gelişmeler olur... Avukat Mesut can tarım ın müvekkili varsa aramızda sorsun Bi zahmet

joak06
Daire Başkanı
29 Ağustos 2019 12:08

devre sen duyumun olursa yaz salla safadakiler ne derse desinler illa bir düzenleme olacak az çok gündem, takip eden herkes bilir ör:akit tv bile son 1 hafta da 2 kere khk mağdurlarından bahsetti.

Celikzade, 5 yıl önce
Burada birsey paylaştığım için hepinizden özür dilerim. İnsan bir ümide kapılıp karşılığını göremeyince çok yıpranıyor... Hepiniz haklısınız inşallah iyi gelişmeler olur... Avukat Mesut can tarım ın müvekkili varsa aramızda sorsun Bi zahmet

Celikzade
Şube Müdürü
29 Ağustos 2019 12:14

Devrem ümit insanı yoruyor çok yıprandık..
joak06, 5 yıl önce

devre sen duyumun olursa yaz salla safadakiler ne derse desinler illa bir düzenleme olacak az çok gündem, takip eden herkes bilir ör:akit tv bile son 1 hafta da 2 kere khk mağdurlarından bahsetti.

Toplam 102884 mesaj
«475247534754475547564757475847594760476147624763»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi