Editörler : "eskiyara"Pangaea

k.cokol
Kapalı
23 Eylül 2017 20:42

Bir de milli Eğitim de olsa okulda olsun herkesin her dediğine evet dememek lazım yolluk yoksa çıkış yapmıyorum şeklinde diretecektiniz geldiğiniz ilçe mem e hemen ek ders puantaj ile personel nakil bildirimini verip aynı gün kbs ve mebbis naklini yaptıracaktınız o zaman bu durumda olmazdınız

bukege
Şef
24 Eylül 2017 19:59

Dogru hocam basima ne geldiyse acele ettigim icin geldi zaten.yollugumu yeni gorev yerimden almayi hemen kabul ettim.cunku boyle bir sorun yasayacagimi dusunmuyordum.herhangi bir sendikam yok.ancak ust kurumlarla gorusmeme ragmen sonuc degismedi.bu soylediklerinizi onceden bilseydim belki su anda baska durumda olurdum.insallahh en kisa zamanda cozulur ne diyeyim.benim durumumda olan baska birileri varmi acaba diye merak etmistim ama sanirim tekim bu konuda.

k.cokol, 7 yıl önce

Bir de milli Eğitim de olsa okulda olsun herkesin her dediğine evet dememek lazım yolluk yoksa çıkış yapmıyorum şeklinde diretecektiniz geldiğiniz ilçe mem e hemen ek ders puantaj ile personel nakil bildirimini verip aynı gün kbs ve mebbis naklini yaptıracaktınız o zaman bu durumda olmazdınız

25 Eylül 2017 20:22

Hayırlı olsun #ŞiireDeBeklerim!

https://youtu.be/fX1gIU0cfBc

Toplam 83 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi