Editörler : E.Kayı Han

Kapalı
11 Mayıs 2013 03:38

4/B liler kendi istekleri ile kadroya geçmeyebilir mi??

Arkadaşlar eğer kadro verilme olayı olursa,sözleşmeli kalmak istiyorum.çünkü bulunduğum kadro merkez kadro ve başka ile tayin olmam lazım.Lütfen bilgisi olan cevaplasın...

mimar8719
Kapalı
12 Mayıs 2013 02:30

kimsenin bişey bildiği yok kardeşim.bu forumda duyduğunuz hiçbişeye inanmayın.araşttırdım öğrendim.

a.e.e
Kapalı
12 Mayıs 2013 02:34

kardeş bende benzer dertten muzdaribim. yeni işkur sözleşmeli personel olarak atadım. makina muhendisiyim. sözleşmeli olduğundan merkezi atamadaa tercih yaparım diye başvurdum ama kadroya alınırsak. tercih hakkım devam edecekmi? ya da istifa ettim şimdi merkezi atamaya yine başvurabilirmiyim aynı kpss puanımla

mimar8719, 11 yıl önce

kimsenin bişey bildiği yok kardeşim.bu forumda duyduğunuz hiçbişeye inanmayın.araşttırdım öğrendim.

mimar8719
Kapalı
12 Mayıs 2013 02:39

ben de daha cuma günü belgelerimi verdim.geldim buraya okudum yorumları filan.başlamamayı bile düşündüm.sonra öğrendim bugün.gönlünü ferah tut.zaten kadro gelse de en erken eylülde imzalaycaksın.önünde haziran ataması var.

a.e.e
Kapalı
12 Mayıs 2013 02:46

üstad bundan eminmisin beni uyku tutmuyo şuan. sen nerde çalışıyosun sözleşmeli?

mimar8719
Kapalı
12 Mayıs 2013 02:52

SGK ankarada.kardeş ben de aynı durumdayım. dün sabaha kadar okudum burdaki yorumları.arkadaşımdan duyduğumu ve olan bir olayı paylaştım.burda da ahkam kesenler de normal memur.yetkili filan değiller.ben de işin hukuksal kısmını bilmiyorum.sonuçta mimarım.ama dediğim gibi arkadaşımın yaşadığını örnek teşkil ediyor yazdım.ha yine araştıracağım hukuksal mevzuaatı nedir ne değildir?sana da tavsiyem burda yazılanlarla kesinlikle moralini filan bozma.sen de araştır.

mimar8719
Kapalı
12 Mayıs 2013 02:54

ne insanlar var.tercih dönemi kırk tane yalan söyleyip milleti yanlış yönlendirip kendilerine yol açanlar var.bunu bile yapabiliyolar yani.

a.e.e
Kapalı
12 Mayıs 2013 02:59

ya bi yorum attım muhendislik sayfasına yemediğim küfür kalmadı. o küfür eden şerefsiz sanki tercih etmedi sözleşmeliyi. benim suçummu anasını satıyım 1 den fazla tercih hakkı olması sözleşmelinin. neyin garantisi var. muhendis almıyom kardeşim dese devlet kim ne diyebilir. herkes kendine fayda getirebilecek her şeyi deniyo. sonrada haktan hukuktan bahsediyolar. ben tercih etmesem küsüratla daha düşük olup yine benim gibi düşünen biri gelecek. kimse kimseyi düşünmüyo herkes bir an önce atanıp şu lanet olası memurlar netten kurtulmaya bakıyo

mimar8719
Kapalı
12 Mayıs 2013 03:07

öyle kardeşim haklısın.mal mal küfür ederler,ukala ukala konuşurlar.bi halt bildikleri yok milletin derdi ne haberleri yok.hayır kadro istiyolar tamam anlıyorum ama benim işime gelmiyor kardeşim.ben merkezi atamayı beklemeyi istiyorum.şansımı denemek istiyorum.ilerde tayin yapacağımdan öle bi kurum olmasını istiyorum.bizim yapacağımız bu süreçte beklemek söylenenlere kulak asmamak.hukuksal olarak bu konuyu araştırmak.

mimar8719
Kapalı
12 Mayıs 2013 03:08

bir daha da burdaki yorumları ne okurum ne de bunların yorumlarını dikkate alırım.

realjackal
Aday Memur
13 Mayıs 2013 10:40

evet arkadaslar ben de aynı dertten muzdaribim. haziran atamasını bekliyordum simdi sözlesmelileri kadroya alıyorlar. insallah tercihten sonra alırlar.

rb2004
Aday Memur
13 Mayıs 2013 11:42

arkadaşlar bende işkurda sözleşmeliyim kafam karışık. bizi haziranda kadroya alırlarsa tercih hakkı?

tnrzgrs
Aday Memur
13 Mayıs 2013 16:17

kadro yasama tatilinden sonra gündeme gelir. gündem çok yoğun çünkü

geceyolcusu42
Aday Memur
19 Mayıs 2013 22:43

haziran atamalarını beklıyorum ınsallah kadroyu temmuzdan sonra verırler eger hazıranda kadro gelme gıbı bır durum olursa en gec bir ay içersinde kadroya gecmemızı isterler herhalde bu sureyı nsl uzatabılırım ızın kullansam ızınden geldıkten sonra ımzalasam desem olur mu acaba :)

realjackal
Aday Memur
20 Mayıs 2013 09:11

aynı sıkıntı bende var . insallah hayırlısı olur.

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi