Editörler : F16 Gökçen
27 Eylül 2019 19:14

Aöf kimlik kartı ne işe yarıyor

almaya gerek varmı

preo
Aday Memur
27 Eylül 2019 20:23

Ulaşımdan tut özel kulüp üyeliğine (spor vs) ve dahası.. öğrenci olarak yararlanman adına bazen öğrenci belgesi ile uğraşmaman için sorduklarında göstermek üzere alman yararlı olur. Bildiğim kadarıyla bu kartlar vakıfbank atm ve kredi kartı yerinede geçiyordu. İsteğine göre banka kullanımına açtırır veya sadece öğrenci kimliği olarak kullanırsın.

preo
Aday Memur
27 Eylül 2019 20:25

Bu arada mezun olurken o kartı tekrar senden geri alıyorlar.Kaybetmemeye özen göster.

kaplumbaga155
Yasaklı
28 Eylül 2019 00:08

hiçbir işe yaramıyor. sınav girişlerinde bile kabul edilmiyor illa tc kimlik olacak.

2 yıl cüzdanımda gezdirdim hiçbir yerde kullanmadım en son diplomayı alırken geri istediler o kadar. yani bi verilirken bir de alınırken lazım oldu:)

yılmazq
Aday Memur
28 Eylül 2019 00:12

yani almasak bi şey olur mu
kaplumbaga155, 5 yıl önce

hiçbir işe yaramıyor. sınav girişlerinde bile kabul edilmiyor illa tc kimlik olacak.

2 yıl cüzdanımda gezdirdim hiçbir yerde kullanmadım en son diplomayı alırken geri istediler o kadar. yani bi verilirken bir de alınırken lazım oldu:)

kaplumbaga155
Yasaklı
28 Eylül 2019 00:35

sen al gene de ama acelesi falan yok rahat ol dediğim gibi mezuniyette geri alıyorlar sadece.

belki almassan mezuniyette de istemeyebilirler.

yılmazq, 5 yıl önce
yani almasak bi şey olur mu

sgkicra
Şef
09 Ekim 2019 21:51

ben eylül 12 de kaıt yaptırdım acaba çıkmış mıdır. bilen var mı?

kaplumbaga155, 5 yıl önce

sen al gene de ama acelesi falan yok rahat ol dediğim gibi mezuniyette geri alıyorlar sadece.

belki almassan mezuniyette de istemeyebilirler.

aysece35
Aday Memur
16 Ekim 2019 08:48

açık ogretım kartı sehırıcı ulasımda ındırım saglar..bırde..sınemaya ındırımlı gırebılırsınız.

birtikci
Memur
18 Ekim 2019 13:19

hangi sehir icimis o hangi şehirde dolmusa otobüse binsem ilk gördüğüm yazı acık öğretim kimliği gecersizdir yazısı sinemada gecersiz tiyatroda gecersiz hic bir ise yaradığı yok ben bugün mezun oluyorum hic cıkartmadım yarasaydı cıkartırdım essek değilim heralde

aysece35, 5 yıl önce

açık ogretım kartı sehırıcı ulasımda ındırım saglar..bırde..sınemaya ındırımlı gırebılırsınız.

yenican1789
Aday Memur
19 Ekim 2019 12:37

Cüzdana koymaya

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi