Editörler : E.Kayı Han

cenk12345
Kapalı
17 Ağustos 2019 12:13

Ben de yeni metinlerde şuan 350-390 arası yazıyorum bakırköyde girecem, hatta dünya şampiyonasına hazırlanıyorum italyada, bazen imlasız 400-450 arası yazdığım da oluyor, hatta işe uçarak gidip geliyorum şahitlerim var...

cetinmucahyt, 5 yıl önce

Eski metinlerde 180 200 civarı yazıyordum yeni metinlerde 160-180 arası yazıyorum hocam.

cetinmucahyt
Memur
17 Ağustos 2019 13:05

Kardeş sen baraj altında kalacaksın diye üzülmeye devam et :D ne diye bu kadar içerledin anlamadım ki

cenk12345, 5 yıl önce

Ben de yeni metinlerde şuan 350-390 arası yazıyorum bakırköyde girecem, hatta dünya şampiyonasına hazırlanıyorum italyada, bazen imlasız 400-450 arası yazdığım da oluyor, hatta işe uçarak gidip geliyorum şahitlerim var...

cetinmucahyt
Memur
17 Ağustos 2019 13:31

galiba yalan söylediğimi düşünüyorsun. buyur kanıtı :D https://i.hizliresim.com/lQZAkX.png

inanmazsan yarış linki atarsan canlı yarışabiliriz.

anlamayacak kadar kafası çalışmayanlar için tekrar açıklayayım. benim kimsenin kazanıp kazanmamasıyla alakalı bir düşüncem yok. sadece klavye sınavının 110un altına düşmeyeceğini düşündüğüm için 2 gündür arkadaş linçlemeye çalışıyor beni. varsın linçlesin. umarım o da kazanır hak eden herkeste :)

cenk12345, 5 yıl önce

cenk12345
Kapalı
17 Ağustos 2019 13:32

He yavrum he kralsın tamam valla çok üzüldüm şimdi beni çok kötü bozdun... çok iyi yazıyorsunda gelmiş sınava 3 gün kala burda millete ahkam kesiyorsun yok 110 altına düşmez yok 180 yazıyorum falan :D:D senin gibileri çok gördük. Ayrıca yeterli hızım var ancak baraj altı kalsam bile kpss puanım yüksek sayılır başka kurumlara başvuracağım katiplik en son isteyeceğim yer.

cetinmucahyt, 5 yıl önce

Kardeş sen baraj altında kalacaksın diye üzülmeye devam et :D ne diye bu kadar içerledin anlamadım ki

cenk12345
Kapalı
17 Ağustos 2019 13:37

Al işte, seni neden linç etemeye çalıyayım bunu yapmakla elime ne geçecek? Seni tanımıyorum, tepkim her alımda burada atıp tutan genele sana değil, bak geçen alımda kpss 70 le kapattı hemen hemen her yer yani başvuran herkes klavye sınavına girdi ama neredeyse tüm türkiyede 90 civarında yazanlar mülakata kaldılar

cetinmucahyt, 5 yıl önce

galiba yalan söylediğimi düşünüyorsun. buyur kanıtı :D https://i.hizliresim.com/lQZAkX.png

inanmazsan yarış linki atarsan canlı yarışabiliriz.

anlamayacak kadar kafası çalışmayanlar için tekrar açıklayayım. benim kimsenin kazanıp kazanmamasıyla alakalı bir düşüncem yok. sadece klavye sınavının 110un altına düşmeyeceğini düşündüğüm için 2 gündür arkadaş linçlemeye çalışıyor beni. varsın linçlesin. umarım o da kazanır hak eden herkeste :)

cetinmucahyt
Memur
17 Ağustos 2019 13:59

Kardeşim kimseye ahkam kestiğim yok. Adam kaç yazıyorsun diye sordu bende cevap verdim. Sen yazdığımla dalga geçtin bende kanıt attım sana. Benim düşüncem hala 110 altına düşmeyeceği. Çünkü geçen seneki alım sayısıyla bu seneki alım sayısı bir değil. Ne kadar az kişi alınırsa o kadar yükselir klavye. Sen istediğini söyle belli ki ciddiye alınacak bir tip değilsin. Az yazmanın can acısını başkasından çıkarmaya çalışıyorsun. Umarım sende kazanırsın kardeş. Hala bilmediğin şekilde genelleme yapıyorsun. Türkiyenin geneli böyle böyle diyorsun. Ben sadece kendi düşüncemi söylüyorum. Umarım yanılırım da her 90 yazan girer 2 gündür ne saçmaladın anlamadım ben seni

cenk12345, 5 yıl önce

He yavrum he kralsın tamam valla çok üzüldüm şimdi beni çok kötü bozdun... çok iyi yazıyorsunda gelmiş sınava 3 gün kala burda millete ahkam kesiyorsun yok 110 altına düşmez yok 180 yazıyorum falan :D:D senin gibileri çok gördük. Ayrıca yeterli hızım var ancak baraj altı kalsam bile kpss puanım yüksek sayılır başka kurumlara başvuracağım katiplik en son isteyeceğim yer.

Mehmet7078
Aday Memur
18 Ağustos 2019 15:36

Arkadaşlar klavye mülhakatları il adliyelerinde mi yapılıyor yoksa başvurduğumuz adliyede mi?

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi