Editörler : "eskiyara"Pangaea

SEma-SEma
Kapalı
10 Eylül 2019 22:12

Hocam benim kararname de ilçeye gelmiş ilçe emrine yani kararnameni, daha önce ilçe emrine geldi sonra mi değiştirildi sizin de

zargonyali
Aday Memur
10 Eylül 2019 22:24

hocam ansizin atamanız yapıldığı halde atama ekranında atanamadınız mı yazıyordu? tam olarak anlayamadım bu durumda olan onlarca kişi olmalı o zaman.

ile verdiğiniz dilekçe sonucunda mı bu durumu öğrendiniz? kusura bakmayın tam olarak anlayamadım.

ugurnaz, 5 yıl önce

29 ağustos itibariyle bahsettiğim kadroya atamamız yapılmış ancak, sonuç ekranında göremiyordum. dilekçe yazılınca kararnamem ortaya çıktı ve bugün itibariyle ilişik kestik .demek herşey yazı ile olacakmış.

biyolojii_8585
Aday Memur
10 Eylül 2019 22:45

Bende anlayamadım hocam dilekçenizi tam olarak hangi gün verdiniz yani kaç günde sonuçlandı

ugurnaz
Aday Memur
10 Eylül 2019 23:53

sonuç ekranına baktığımız da hiç bir sey çıkmamıstı. ne olumlu ne olumsuz.il mem dekileri sorduğumuzda atama yapılmamış boş dediler. okuluma "atamamız niye yapılmadı" diye dilekçe verdik, ilçeye gönderdiler ilçedeki atama bürosu kararnameniz var hatta okul müdürünüz de bakabilir deyince, ortaya çıkmış oldu. hala sonuç ekranında neden görülmüyor anlaşılmadı.

ugurnaz
Aday Memur
10 Eylül 2019 23:54

aslında ansızın atamamız yapılmamış, herkesle beraber aynı anda yapılmış 29 ağustos itibariyle.

KARAKALEM2515
Aday Memur
12 Eylül 2019 21:59

Bir gelişme yok mu arkadaşlar?

kapancizohre
Aday Memur
12 Eylül 2019 22:56

Hocam aynı durumdaydık ve bizi 90 km uzakta bir yere atmış sistem görevlendirme için uğraştık şu an geçici çözüm oldu ocağa kadar aslında biz bakanlığa durumu anlatan dilekçe yazdık ek atama için ama görevlendirme oldu sendika tayin olacak bekleyin dedi bize

KARAKALEM2515
Aday Memur
12 Eylül 2019 23:27

kapancizohre hocam sizin durumuz nasıl? Muhtemel boşalacak kadroya puanınız yettiği halde

KARAKALEM2515
Aday Memur
12 Eylül 2019 23:28

başka tercihinize mi yerleştirildiniz?

hopali
Başbakan Müsteşarı
12 Eylül 2019 23:41

Bu Sene Atama Garip. Bursa Merkezde 2 Norm ve 4 Giden Muhtemel ile 6 Kişi Özürden Beklerken Gelen Sıfır. Doğum İzninle Olanlarla Falan Bir Sürü Ücretli Var. Üstelik Okul İlkokul Yani Tayini Zor Sınıf Öğretmenliği.

kapancizohre
Aday Memur
13 Eylül 2019 12:57

Hocam muhtemel boşalacak il dışı istemiş bende il dışından başvurdum il emri olması içinnheryeri yazdık 90 km uzakta bir okul oldu ve istediğimiz yerde ki öğretmen arkadaşta il emriyle gitti bizim istediğimiz ilçede ki okul boş kaldı. İlçe emrini bilseydik hiç başka yer yazmazdık o okum zaten olacaktı hocam dilekçe verdik biz durumumuzu anlatan görevlendirme yapıldı. Ama 28 Ocak 2019 da bakanlıktan illere yazı yollanmış sistemden bu durumun yaşandığını valiliklerin görevlendirmeleri yapmaları personel madur edilmemesi diye belki bizi de etkiler demiştim ama durumu anlatan dilekçe yazdık görevlendirme için aradılar hocam
KARAKALEM2515, 5 yıl önce

kapancizohre hocam sizin durumuz nasıl? Muhtemel boşalacak kadroya puanınız yettiği halde

kapancizohre
Aday Memur
13 Eylül 2019 12:59

Başka açık okul yoktu hocamın arada orası zaten açılması gerekiyordu çok uğraştık ama nasıl olacak diye her yer olmaz dedi ilçe kaymakamlık ama dilekçe işleme konulunca yapıldı hocam

KARAKALEM2515
Aday Memur
17 Eylül 2019 21:17

Muhtemel boşalacak kadronun ataması yapıldığı halde ve paunımız yettiği halde

KARAKALEM2515
Aday Memur
17 Eylül 2019 21:18

atamamız yapılmadı. Ve konu kapatıldı gitti. Adalet mi bu?

GümüşÖZ.
Aday Memur
18 Eylül 2019 00:10

Hocam aynen çalışma var demişler iki kere gitti burda bir arkadaş yazdı haber yok öyle kaldi sözleşmeli es ataması yapıldı üstümüze dolmuştur oralar bravo ne diyelim nerde eski meb kurallı ve düzgün çalışılırdı

kapancizohre
Aday Memur
18 Eylül 2019 01:31

Evet hocam şu an ben görevlendirme bekliyorum çünkü gelmek istediğimiz okulda boş kaldı ücretli öğretmen alacaktık denildi. Hizmet puanı da eş durumunda hiç işe yaramıyormuş onu öğrendik puan olsa da bu tarz durumlara bir çözüm yok şu an. Yaklaşık dört senedir ikinci bir atama yapmış ama bu sene okullar erken açılınca yapılmadı sanırım Ocak'ta eş durumu isteyince olup olmayacağı bile kesin değil ildışından bile gelemedik il içi nasıl olur bilemiyorum. Biz gerekli her yere yazdık hocam ama atama işlemi klavuzu uygun yapılmıştır duyuruları takip edin şeklinde bir dönüt aldık. Yapılacaktır muhtemelen dedik ama bundan sonra umudum kalmadı benim
KARAKALEM2515, 5 yıl önce

Muhtemel boşalacak kadronun ataması yapıldığı halde ve paunımız yettiği halde

Toplam 56 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi