Editörler : "eskiyara"Pangaea

hannzoo
Yasaklı
27 Mayıs 2021 18:38

Ateş seni çağırıyorrrrr

Kagiş, 3 yıl önce

)))) İyi o zaman biz gidiciyiz kalanlara selam olsun!? Bu zalımmm dünya sizin olsun. Hazırlıklara şimdiden başlayalım yahuu)))

Kagiş
Müsteşar
27 Mayıs 2021 19:34

Bu nazik davete icabet etmek lazım!!))) Ağalarrr tez Kekilli babadan "Bu akşam ölürüm beni kimse tutamaz" I çalın bakayımm.)))) Cenaze marşı için iyi bir seçim olabilir.

hannzoo, 3 yıl önce

Ateş seni çağırıyorrrrr

figensimge
Aday Memur
28 Mayıs 2021 13:13

Öğretmen camiası araştırır, değerlendirir,analiz eder,sorgular.... Biontech Aşısını bulan şahıs Uğur Şahin kendi aşısını olmuyor çünkü: firma garanti vermiyor. Aşılarda FAZ 3 çalışması 5ile 10 yıl sürer ve bu FAZ 3çalışması atlanamaz.yani bu süreçte aşı olanlar denek olmuş oluyor. MRNA aşısı genlere müdahale eden bir aşı araştırınız... orta da büyük bir aşılama çalışması var... tıpkı bazı Kalp Dr.nın MARGARİN SAĞLIKLIDIR dediği gibi.... sonra ne oldu kalp ve damar hastalıkları ve kanserden ölümler korona ölümlerinden kat kat fazladır ...her şey bilimsel kanıtlarla mevcuttur....ARAŞTIRANA.............................

Ferhatc
Şef
28 Mayıs 2021 13:24

İlk doz aşımı yaklaşık bir buçuk ay önce biontech aşısından yaptırdım. Üç gün önce de ikinci dozunu yaptırdım. İlk dozu yaptırdığımda ilk beş saat biraz halsizlik, ertesi gün hafif ishal ve kolda birkaç gün boyunca ağrı vardı. Ama etkilerin hiçbirisi rahatsızlık verecek boyutta değildi. İkinci dozda bu etkilerden sadece kol ağrısı oldu ama o da ilkine göre çok hafifti. İlk aşıya aç karınla gittim. İkinci aşıya gideceğim gün iyi beslenerek gittim. Aşı olacak arkadaşlara tavsiyem aşı olacakları gün uykularını iyi alıp, iyi beslenmeleri. İnşallah hepimiz için sağlık getirir.

Kagiş
Müsteşar
28 Mayıs 2021 18:59

İlk dozla ikinci doz arası 45 günü buluyor değil mi!? 19 Mayıs 'ta ilk dozu(Biontech) oldum, ikinci doz için 5 Temmuz' a randevu alabildim!?

Kagiş
Müsteşar
28 Mayıs 2021 19:01

Siz aşı oldunuz mu!?

figensimge, 3 yıl önce

Öğretmen camiası araştırır, değerlendirir,analiz eder,sorgular.... Biontech Aşısını bulan şahıs Uğur Şahin kendi aşısını olmuyor çünkü: firma garanti vermiyor. Aşılarda FAZ 3 çalışması 5ile 10 yıl sürer ve bu FAZ 3çalışması atlanamaz.yani bu süreçte aşı olanlar denek olmuş oluyor. MRNA aşısı genlere müdahale eden bir aşı araştırınız... orta da büyük bir aşılama çalışması var... tıpkı bazı Kalp Dr.nın MARGARİN SAĞLIKLIDIR dediği gibi.... sonra ne oldu kalp ve damar hastalıkları ve kanserden ölümler korona ölümlerinden kat kat fazladır ...her şey bilimsel kanıtlarla mevcuttur....ARAŞTIRANA.............................

selçukbesyo
Aday Memur
29 Mayıs 2021 00:07

hangi ildesiniz? Ankara randevuya açık değil daha.

Kagiş, 3 yıl önce

İlk dozla ikinci doz arası 45 günü buluyor değil mi!? 19 Mayıs 'ta ilk dozu(Biontech) oldum, ikinci doz için 5 Temmuz' a randevu alabildim!?

emre23230
Aday Memur
29 Mayıs 2021 21:14

Buluyor 45 günü hemen hemen . Bende bayramın 3. Günü ilk dozu oldum.2. doz temmuz ilk haftası
Kagiş, 3 yıl önce

Tolgi07
Yasaklı
30 Mayıs 2021 06:42

cıkmadı kı

emre23230
Aday Memur
30 Mayıs 2021 14:06

Haklı olma ihtimaliniz yüksek ama mecbur bırakıldık gibi birşey oldu.
figensimge, 3 yıl önce

a_durmaz
Başbakan Müsteşarı
30 Mayıs 2021 21:40

Biontech oldum kulağım rahat ne de olsa Türk hekimleri yaptı. Güvenim sonsuz. 41 yaşındayım hiçbir aşıyı yapmamazlık etmedim. Her sene grip aşısı yaparım, 12 yıl önce çok tartışılan domuz gribi aşısı da olmuştum. Düzenli olarak 5 yılda bir zatürre aşısını yaparım, ha keza yine 5 yılda bir Tetanos aşısı yaparım. Çocukluk aşılarımı yazmıyorum bile onda da bir tane dahi eksiğim yok. Korona aşısını da sıramın geldiği ilk gün hemen bir an dahi tereddüt etmeden randevu aldım ve yaptırdım. 41 yaşındayım çok şükür sağlık problemim yok ve bunu zamanında aksatmadan yaptırdığım aşılara borçluyum.

Ha unutmadan aşıya ve koronaya inanmayan, tiyatro diyen bir arkadaşım maalesef koronaya yenik düştü, vefat etti. Allah rahmet eylesin. En kısa sürede pandemiden kurtulmak ümidiyle.

b3rn4
Müsteşar
31 Mayıs 2021 09:21

Bilgilendirme:Bu sabah itibariyle çalışanları ile birlikte aşı oldular. Olmama sebebi olarak da Almanya kanunlarının öncelik sırası gelmeden aşılamaya izin vermemesiymiş.

figensimge, 3 yıl önce

Safak Vaktii
Şube Müdürü
31 Mayıs 2021 15:15

https://www.memurlar.net/haber/973380/asiyi-buldular-1-5-yil-sonra-asi-oldular.html

Biontech sahipleri ve çalışanları aşılarını oldular.

Hoş aşı muhalifleri önce neden aşı olmuyorlar diyordu şimdi de yalan söylüyorlar, aşı olmamışlardır diyorlar. Neyse biz üstümüze düşeni yapalım da yapan yapar , yapmayan yapmaz.

Euphratestigris
Yasaklı
31 Mayıs 2021 17:40

Biontek sahipleri de çin aşısı olmuştur kesin :))

Tolgi07
Yasaklı
09 Temmuz 2021 08:20

Can still be able to fb msg

09 Temmuz 2021 08:32

doktor babunayı hatırlayanlar var mı bilmem binlerce kan örneği abd de tahlile gitmişti hatırladınız mı daha sonrada söylentiler çıktı birçok aşı olup olmamak tamamen kişisel ayrıca hiç bir şekilde de aşı zorunlu tutulması hukuken doğru değil.

figensimge, 3 yıl önce

Toplam 136 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi