Editörler : crops35

musaon123
Memur
12 Eylül 2017 12:07

95 puan üstünün şansı var ortaöğretimden. ille istiyorsan ön lisans veya lisans mezunu olarka hazrln

Dolamadon1
Aday Memur
15 Eylül 2017 21:28

Wessaurtr bi süredir bu sitedeyim ve insanlarin içini karartmaktan başka bi işe yaradığın yok 92 puanla anadolu uni. Büro personeli olarak atandım . Herkes rahat olsun 90 üzeri alan sürekli takip etsin alımları , atanır

wessaurtr
Yasaklı
16 Eylül 2017 09:20

Açıktan atamayla 72 ile de atanabilirsin buna bir şey diyen yok. Benim yorumlarımı iyi oku, her zaman merkezi atamalar için yorum yaptım. Kimsenin içini karartmıyorum. Sadece realist bir insanım veevet gerçekler çoğu zaman acıtır ;)

Dolamadon1, 7 yıl önce

Wessaurtr bi süredir bu sitedeyim ve insanlarin içini karartmaktan başka bi işe yaradığın yok 92 puanla anadolu uni. Büro personeli olarak atandım . Herkes rahat olsun 90 üzeri alan sürekli takip etsin alımları , atanır

abdulcanbaz16
Kapalı
16 Eylül 2017 10:34

Yani saçmalığın bu kadarı. Bir kere burası lise mezunları forumu, burada büro personeli ne gezer? Ha lise mezunu hemşire 88.9 ile ağrıya atanıyor. Teknisyen kadrosu falan açılırsa da daha düşük puanlar olabilir. Ama bunları soranlar genel olarak 2001 koduyla atama bekleyenler. Son atamada o kadar kadroya rağmen (normalde en fazla 1/4 ü açılır) 93 ile atandı en düşük. Saçmalamanın da bir sınırı var. Bilmiyorsanız bari bilene hürmet et. Daha merkezi ile açıktan alımı ayırt edemiyorsunuz. Bir şey bilmiyorsunuz, ama insanları suçlamayı biliyorsunuz.

Dolamadon1, 7 yıl önce

desing
Aday Memur
16 Eylül 2017 11:06

Son alıma bak istersen 90.22 altı atama varmı

Oda kalifiye olman lazım 5 yıllık şoför ehliyeti yada teknisyen falan

Sen baska bir memlemettemi yaşıyorsun

boboboymakkleep, 8 yıl önce

Ne sacmaliyosun ya.Lise mezunlari kpssden 90 puanla sadece hizmetli mi oluyormuş? Dostum lise mezunu olarak bende giricem kpssye.En az 85 yapmamiz gerekiyor.90 puanla kral yerlere atanirsin eahat ol.Gecen sene lise mezunlari kac puanla nerelere atanmis bakabilirsin

Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi