Editörler : swat3410
«476247634764476547664767476847694770477147724773»

Kartal4666
Aday Memur
13 Eylül 2019 19:32

Hayırlı akşamlar beraat alan arkadaşlar savcı mütalaası ile mi alıyor beraat yoksa genelde savcı ceza istiyor heyet mi beraat veriyor benim de bugün mahkeme oldu mütalaa açıklandı savcı ceza istedi yardımcı olur musunuz kafayı çok takıyorum ea ve 17 25 öncesi tanık

Bahadır46
Genel Müdür
13 Eylül 2019 19:52

Devre mütalaa vermek savcının görevi zaten. Savcı görüşünü söyler. Hakim ise ceza yada beraat verir.

Kartal4666, 5 yıl önce

Hayırlı akşamlar beraat alan arkadaşlar savcı mütalaası ile mi alıyor beraat yoksa genelde savcı ceza istiyor heyet mi beraat veriyor benim de bugün mahkeme oldu mütalaa açıklandı savcı ceza istedi yardımcı olur musunuz kafayı çok takıyorum ea ve 17 25 öncesi tanık

polis murat aslan
Aday Memur
13 Eylül 2019 20:04

savcının ceza istemesi normal sonuçta orda olma sebebi ceza talep etmesi, sende sonuna kadar inkar edeceksin, kodlamaya gelince beni kodlayan kişiye sorarmısınız beni hayatında bir defa olsun görmüşmü? tanımadığı bilmediği görmediği birisini nasıl kodlamış, ben hayatımda hiç sohbete toplantıya gitmedim beni kodlayanın doğruluğunu destekleyecek örgüt üyesi olduğumu destekler hiçbir somut delil yoktur, ayrıca beni kodlayan değil, beni devletin mahkemesi, adaleti uygulayan hakimi terör üyesi olduğumu destekler somut delil varsa vereceği cezaya razıyım demen yeterlidir. tam toparlayamadım siz daha iyi toparlar savunmanı yaparsın beraat alırsın rabbimin izniyle geçmiş olsun
Kartal4666, 5 yıl önce

Kartal4666
Aday Memur
13 Eylül 2019 20:19

İşte 2009 yılı tanık var evde kalmıştık öğrenci iken ben de kaldım dedim inkar etmedim kalacak yerim yoktu dedim

Kartal4666
Aday Memur
13 Eylül 2019 20:21

Yani kodlama yı destekler nitelik de yazdırdı zaten 2009 yılımı da

kral0636
Aday Memur
13 Eylül 2019 21:24

701 den bir tane bile iade duyan yokmu . En az 1000tane karar açıklanmıştır. Bir tane bile iade olmazmı?

denistpol
Aday Memur
13 Eylül 2019 22:14

Maalesef, bakalim bundan kimler kimler çıkacak, hicmi godaman yok acaba, hep mi biz garibanlara. Yinemi gol değil be...

Masum mazlum, 5 yıl önce

haberin linkini buldum. Bursa'da birinden ele geçirilen bir sd kart meselesi imiş ve mazi denilen dosyadan 15 kat daha büyük şifreli bir dosyadan bahsedilmiş.

https://www.memurlar.net/haber/854924/feto-nun-sifreli-buyuk-mazi-si-abd-de-cozulecek.html

polis murat aslan
Aday Memur
14 Eylül 2019 01:58

banada 701 ret geldi 2 hafta önce adli idari soruşturma yok ama tebliğ için henüz arayan soran yok, zaten aksilik olmazsa ekimde af ve KHK lılar iade olacak fazlada takmıyorum ret vermesi sadece 1 ay geriye atmış oldu
kral0636, 5 yıl önce
701 den bir tane bile iade duyan yokmu . En az 1000tane karar açıklanmıştır. Bir tane bile iade olmazmı?

Tunant
Şef
14 Eylül 2019 07:43

banada ret geldi dün teblig bekleyecem teblig edilmeden surec baslamaz degil mi

Tunant
Şef
14 Eylül 2019 07:45

soruşturma yok ifadem dahi alinmadi 701 khk ret geldi mahkemeye başvuru icin örnek var mi yazi elinizde bana atabilir misinz
14 Eylül 2019 08:06

Öyle bir şey yok kardeşim ümütlenme.
polis murat aslan, 5 yıl önce
banada 701 ret geldi 2 hafta önce adli idari soruşturma yok ama tebliğ için henüz arayan soran yok, zaten aksilik olmazsa ekimde af ve KHK lılar iade olacak fazlada takmıyorum ret vermesi sadece 1 ay geriye atmış oldu
14 Eylül 2019 08:08

Başlamaz kardeşim.
Tunant, 5 yıl önce
banada ret geldi dün teblig bekleyecem teblig edilmeden surec baslamaz degil mi

26nsnn
Şef
14 Eylül 2019 09:57

İnanmayın böyle şeylere. Neler dediler hangisi cıktı. Neden durup dururken bizi bir ay sonra iade etsinler
polis murat aslan, 5 yıl önce

Tunant
Şef
14 Eylül 2019 10:23

tesekkur ederim bize bunlari yasatanlari Allah daha ağır zulumlere soksun ifade bile alinmadan ihrac simdide ret ben kendimi gectim o kadar boslukta olan ihrac kisi vardir ki Allah şeriatini yeryuzune hakim kilsin artik
Gecekartalı3434, 5 yıl önce
Başlamaz kardeşim.

HAK-LI polis
Memur
14 Eylül 2019 12:32

Habertürk yazarı Sevilay Yılman Twitter dan takip edin bu aralar sürekli khk mağdurları ile ilgili yazılar yazıyor destek için takip edelim bu zamanda cesaretli gazeteci bulmak zor
14 Eylül 2019 12:38

Twitter da çok insanlar çabalıyor ediyor şuan tek sesimizi duyuracağımız yer orası herkes ordan yazıp çizmeli burda kendi kendimize konuşmakla hiç bir şey olmaz.
HAK-LI polis, 5 yıl önce
Habertürk yazarı Sevilay Yılman Twitter dan takip edin bu aralar sürekli khk mağdurları ile ilgili yazılar yazıyor destek için takip edelim bu zamanda cesaretli gazeteci bulmak zor
14 Eylül 2019 15:59

haksiz yere mağdur olan ve yakinlari nin toplami belki milyonu gecer sadece hergun 100bin kisi tweet atsa su ana kadar bir tane haksizlik kalmamıştı bu kadar da kadercilik olmaz ya Kader gayrete aşıktır derler
Gecekartalı3434, 5 yıl önce
Twitter da çok insanlar çabalıyor ediyor şuan tek sesimizi duyuracağımız yer orası herkes ordan yazıp çizmeli burda kendi kendimize konuşmakla hiç bir şey olmaz.

gokhantkz
Kapalı
14 Eylül 2019 16:49

khk lı bir millet vekilinin söylediği, bu süreç te bize, khk lılar en az destek verdi diye. her basın açıklaması veya eylemde sadece 3,5 kişi , hakkımızı önce kendimiz arayalım. başkası bizim üzerimizden sadece kendisine prim yapar, umut verir. Ateş sadece düştüğü yeri yakar. Yined e kendince bir şeyler yapanlar var. istanbul büyükşehir belediyesi önünde basın açıklaması, gazete önünde basın açıklaması, her çarşamba aynı yerde oturma eylemi yapanlar gibi. Ayrıca bir tanesi akparti binası önünde oturma eylemi yapacakmış önümüzdeki haftadan itibaren. Benim hiçbir suçum yok vatana millete devlete karşı. Ben hakkımı elimden geldiğince ararım. ihraç ettiler, ceza evine attılar. varsın hakkımı arıyorum diye idam etsinler. Benim hiçbir suçum yok.

vicdanınız rahatmı, 5 yıl önce
haksiz yere mağdur olan ve yakinlari nin toplami belki milyonu gecer sadece hergun 100bin kisi tweet atsa su ana kadar bir tane haksizlik kalmamıştı bu kadar da kadercilik olmaz ya Kader gayrete aşıktır derler
14 Eylül 2019 17:48

15 yildir evlatlarini Fetöye kaptıranlarda akp il binalarina gitsinler yazik oldu millete yüzbinlerce kisi işinden oldu hapse girdi çaresizce ortada kaldilar pkklilara bile gösterilen teveccüh(eve dönüş yasalari cikarildi barış süreçleri başlatildi hey yavrum hey) gösterilmedi anadolu çocuklarina Adalet Mülkün Temelidir
gokhantkz, 5 yıl önce

khk lı bir millet vekilinin söylediği, bu süreç te bize, khk lılar en az destek verdi diye. her basın açıklaması veya eylemde sadece 3,5 kişi , hakkımızı önce kendimiz arayalım. başkası bizim üzerimizden sadece kendisine prim yapar, umut verir. Ateş sadece düştüğü yeri yakar. Yined e kendince bir şeyler yapanlar var. istanbul büyükşehir belediyesi önünde basın açıklaması, gazete önünde basın açıklaması, her çarşamba aynı yerde oturma eylemi yapanlar gibi. Ayrıca bir tanesi akparti binası önünde oturma eylemi yapacakmış önümüzdeki haftadan itibaren. Benim hiçbir suçum yok vatana millete devlete karşı. Ben hakkımı elimden geldiğince ararım. ihraç ettiler, ceza evine attılar. varsın hakkımı arıyorum diye idam etsinler. Benim hiçbir suçum yok.

34Mecal
Aday Memur
14 Eylül 2019 21:08

Toplam 102884 mesaj
«476247634764476547664767476847694770477147724773»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi