Editörler : crops35

muhammeteyüpoğlu
Aday Memur
22 Mayıs 2019 15:25

arkadaşlar herkes kendi sendikasına baskı yapsın takip etsin, yoksa 2.tercih hakkı zor

levo67
Kapalı
22 Mayıs 2019 15:34

MEB GYS 2. tercihler için ( [email protected] ) email adresine mail atalım.

muhammeteyüpoğlu
Aday Memur
22 Mayıs 2019 16:02

BEN ATTIM,HERKES MAİL ATSIN.

efsan01390
Aday Memur
22 Mayıs 2019 16:45

arkadaşlar sadece 2. tercih yapılması için mi mail attınız yoksa açıklama yazdınız mı?

levo67
Kapalı
22 Mayıs 2019 22:32

Evet 2. Tercihler için

ZAFO DAYI
Aday Memur
23 Mayıs 2019 12:14

EĞİTİM BİR SEN İL BAŞKANLIĞINA/.....................

09.12.2019 tarihinde yapılmış olan Görevde Yükseltme Sınavı sonucunda mağduriyet yaşayan bir çok Şef ve Memur adayı vardır. Kontenjanın ve sınav sonuçlarına göre başarılı olanların sayıları birbirleri ile örtüşmektedir.Özellikle derece yönünden 7 ve 10. dereceye verilen kontenjan dağılımından dolayı mağduriyet yaşayan bir çok Memur adayı vardır.Yetkili Sendika olarak Bakanlığımızdan dolmayan 5.Derecedeki kadroların sınavı kazanıp atanamayan 7 ve 10.derecedeki Memur Adaylarına tahsis edilerek ek atama Talebimizle ilgili sizlerinde bu konu ile yakından alakadar olmanızı ve sınav sonucuna göre mağduriyet yaşayan Memur Adaylarının mağduriyetlerinin giderilmesini ve konuyla ilgili ek atamaya ilişkin iş ve İşlemlerinin Kamu Oyu ile paylaşılmasını talep Ediyorum.

Gereğini bilgilerinize arz ederim.

ARKADAŞLAR TÜM TÜRKİYE GENELİNDE EĞİTİM BİR SEN İMZA KAMPANYASIBAŞLATILMIŞ HERKEZ BULUNDUĞU İLDEKİ TÜM ŞUBELERE BU DİLEKÇE İLE BAŞVURUDA BULUNSUN LÜTFEN EĞİTİM BİR SEN NE KADAR BAŞVURU OLURSA O KADAR İYİ OLUR DEMİŞ LÜTFEN BAŞ VURU YAPIN ARTIK ÜZERİNİZDEKİ ŞU REHAVETİ ATIN ARTIK...

muhammeteyüpoğlu
Aday Memur
29 Mayıs 2019 12:17

yüklenin arkadaşlar gerek mail gerek twitırdan ali yalçın başta olmak üzere.

muhammeteyüpoğlu
Aday Memur
30 Mayıs 2019 10:01

arkadaşlar cimere,sendikalara mail,bakanlık görevlilerine twet ne varsa yapalım.

muhammeteyüpoğlu
Aday Memur
10 Haziran 2019 14:42

yüklenin arkadaşlar gerek mail gerek twitırdan ali yalçın başta olmak üzere.

muhammeteyüpoğlu
Aday Memur
11 Haziran 2019 14:56

eğitim-bir-sen'in feys hesabında 10.06.2019 tarihli "destanımıza yeni sayfa daha ekledik" başlıklı haberin içinde yorumlar kısmında şef ve memurlar için whatsapp grup link var,herkes oraya kendini eklesin ve haberi tanıdıklarına duyursun lütfen.

Toplam 30 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi