Editörler : Pangaea

JoseSosa61
Aday Memur
21 Temmuz 2022 13:41

Anladım hocam teşekkür ederim
Candidatememur, 2 yıl önce

Hocam ikramiye emeklilere özeldir , 657 den inan ki bariz farkları var iyi bir miktarda giyim çekiverildi ve banka promosyonu her sene yatar , asaleti dolmayan yeni başlayan memur şu an yaklaşık 11k maaş alıyor ve 6 ay sonra asalet tasdikinde maaşlara yüzde 8 başarı zammı alırsınız. Taşrada çok fazla gideriniz de olmuyor atandığınız yerlerde çok daha rahat para biriktirebilirsiniz

froizer
Aday Memur
21 Temmuz 2022 14:15

Merhabalar. Şimdiden teşekkür ederiz yardımcı olduğunuz verdiğiniz bilgiler için. Benim merak ettiğim şu: Çan'dan Çanakkale merkeze servis imkanı var mı? Gidiş geliş yapan çalışan var mı hiç?

Herhangi bir sorunuz varsa yardımcı olmak adına yardımcı olurum . Tekrardan hepinize hayırlı olsun

zeybek3764
Aday Memur
21 Temmuz 2022 14:46

Bende Çanakkale cana mühendis olarak atandım. Herkese hayırlı olsun. Bilgiler için teşekkürler. Benim de bir kaç sorum olacak. Arkadaşın da sorduğu gibi merkeze servis imkanı var mı? Lojman durumu nedir? Birde evrak teslimi için genel müdürlüğe mi gidilecek?

Candidatememur
Aday Memur
22 Temmuz 2022 17:36

Çan ve merkez arasına servisler bildiğim kadarıyla var , lojman konusunda da Çan ve Somada lojman çıkması daha kısa sürede olur diye düşünüyorum. Ayrıca Çanda lojmanlar ücretsiz sadece yakıt parası ödeniyor, Manisa hakkında bilgim yok .Tavşanlı içinse bizler başvurduğumuzda yaklaşık 1-2senedir çoğu kişinin sırada beklediğini söylediler ancak ev kiraları uygunolduğu için eve geçtik

froizer, 2 yıl önce

Merhabalar. Şimdiden teşekkür ederiz yardımcı olduğunuz verdiğiniz bilgiler için. Benim merak ettiğim şu: Çan'dan Çanakkale merkeze servis imkanı var mı? Gidiş geliş yapan çalışan var mı hiç?

Mühanım
Aday Memur
22 Temmuz 2022 18:52

Hocam tavşanlıda lojman yok mu şu anda.Misafirhanesi vs var mı acaba?

Çan ve merkez arasına servisler bildiğim kadarıyla var , lojman konusunda da Çan ve Somada lojman çıkması daha kısa sürede olur diye düşünüyorum. Ayrıca Çanda lojmanlar ücretsiz sadece yakıt parası ödeniyor, Manisa hakkında bilgim yok .Tavşanlı içinse bizler başvurduğumuzda yaklaşık 1-2senedir çoğu kişinin sırada beklediğini söylediler ancak ev kiraları uygunolduğu için eve geçtik

JoseSosa61
Aday Memur
22 Temmuz 2022 19:55

hocam özelden yazabilir misiniz

froizer
Aday Memur
24 Temmuz 2022 12:25

Arkadaşlar Çan'da kurumun misafirhanesi var mı? İlk gittiğimizde nerde kalabiliriz?

froizer
Aday Memur
24 Temmuz 2022 12:34

Arkadaşlar yeni atananlar için grup oluşturuldu. Çalışan bir arkadaşımız gerekli bilgileri verecek

froizer
Aday Memur
24 Temmuz 2022 12:36

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

froizer, 2 yıl önce

Arkadaşlar yeni atananlar için grup oluşturuldu. Çalışan bir arkadaşımız gerekli bilgileri verecek

prometheuz
Memur
24 Temmuz 2022 14:05

Paspas olarak atanacak hali yok ya.
yasin922, 2 yıl önce
Memur olarak mi atandiniz. Hayırlı olsun.

yasin922
Kapalı
24 Temmuz 2022 14:07

Uygun olmayan içerik forum editörü tarafından kaldırılmıştır.

prometheuz, 2 yıl önce
Paspas olarak atanacak hali yok ya.

prometheuz
Memur
24 Temmuz 2022 14:08

Bana gerzek diyerek hakarette bulunuyorsunuz. Farkinda misiniz ?
yasin922, 2 yıl önce

Uygun olmayan içerik forum editörü tarafından kaldırılmıştır.

yasin922
Kapalı
24 Temmuz 2022 14:09

Pardon paspas mi demeliydim.
prometheuz, 2 yıl önce
Bana gerzek diyerek hakarette bulunuyorsunuz. Farkinda misiniz ?

prometheuz
Memur
24 Temmuz 2022 14:14

Karsilasinca ne demen gerektigini ogrenirsin.
yasin922, 2 yıl önce
Pardon paspas mi demeliydim.

yasin922
Kapalı
24 Temmuz 2022 14:24

Kimsiniz bilmiyorum ama doğru düzgün yapılan bı yoruma bu şekilde cevap vermeyi de ben şahsen bı hakaret saydım. Biraz sinirli bir şekilde söylenmiş bir söz olabilir. Neyse yine de kusura bakmayın.
prometheuz, 2 yıl önce
Karsilasinca ne demen gerektigini ogrenirsin.

prometheuz
Memur
24 Temmuz 2022 14:34

Tepki vermekte haklisiniz lakin hakaret icerikli tepki vermek kimsenin haddi degil ve bunun farkina varacak yaştasiniz. Siz benim yazdığımi hakaret sayabilirsiniz kendinizce ama hukuk aleminde hakaret yok benim size yazdığım mesajda. Sosyal mecralarda sakin olmak ve yazilanlara dikkat etmek lazım. Kömür kokusu sana iyi gelecek merak etme!
yasin922, 2 yıl önce
Kimsiniz bilmiyorum ama doğru düzgün yapılan bı yoruma bu şekilde cevap vermeyi de ben şahsen bı hakaret saydım. Biraz sinirli bir şekilde söylenmiş bir söz olabilir. Neyse yine de kusura bakmayın.

yasin922
Kapalı
24 Temmuz 2022 14:49

Tartışmak değil niyetim. Yaptığınız yorum hoşuma gitmedi ama o Kelime için de Kusura bakmayın tekrar. Bu arada kömür kokusuna da alışığım merak etmeyin.
prometheuz, 2 yıl önce
Tepki vermekte haklisiniz lakin hakaret icerikli tepki vermek kimsenin haddi degil ve bunun farkina varacak yaştasiniz. Siz benim yazdığımi hakaret sayabilirsiniz kendinizce ama hukuk aleminde hakaret yok benim size yazdığım mesajda. Sosyal mecralarda sakin olmak ve yazilanlara dikkat etmek lazım. Kömür kokusu sana iyi gelecek merak etme!

yasin922
Kapalı
24 Temmuz 2022 16:05

Şu an düşündüm de yazdığım şey için kusura bakmayın gerçekten. Bir anlık oldu.
prometheuz, 2 yıl önce

nmtdturk
Aday Memur
11 Ağustos 2022 14:54

çan çukuruna hoşgeldi̇ni̇z arkadaşlar.

nmtdturk
Aday Memur
11 Ağustos 2022 15:12

akadaşalar çanakkaleye servi̇s var. lojmanlar bedava şuan i̇çi̇n ama boş dai̇re sayisi az yada hi̇ç kalmamiş olabi̇li̇r. müh maaşlari 15k ci̇vari arazi̇ tazmi̇natiniz var. yillik gi̇yi̇m yardimi 12k ci̇vari tüm memurlar yararlanir.kurum mi̇safi̇rhanesi̇ var. arayip bi̇lgi̇ alin deri̇m yer olur büyük i̇hti̇malle. şi̇mdi̇den hayirli olsun.

nmtdturk, 2 yıl önce

çan çukuruna hoşgeldi̇ni̇z arkadaşlar.

Toplam 47 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi