Editörler : "eskiyara"Pangaea

18 Mayıs 2019 08:52

Eş durumu yaparak gitmek istediğimiz okulun il dışına açılmaması için...

Merhaba arkadaşlar, eşim ağustosta yanıma tayin isteyecek ve belirlediğimiz mevcut 3 okul var. Buokulların il dışında açılıp dolması ve aile birlikteliğini sekteye uğratması tehlikesine karşı ne yapabiliriz?

Arkadaşlarım Zaten açılmaz rahat ol dese de bunu okulların müdürleri ile konuşsak uygun olur mu?

İşimizi şansa bırakmak istemiyoruz. Bunun gibi durumlarla karşılaşan tecrübeli öğretmenlerden yardımcı olacak fikirlerini aktarmalarını bekliyoruz.

Okulların hizmet alanları

1-2 si

1-1 i

Ve 1-2 si

ecol
Şef
18 Mayıs 2019 09:31

Hocam okul müdürlerinin bu konuda bir yetkisi bulunmamaktadır.

lodos04075
Şube Müdürü
18 Mayıs 2019 10:52

İl dışından tercih yapacak kişinin suçu ne? Senelerdir belki doğuda ve siz kendi menfaatiniz için bir kişinin hakkına nasıl girerim diye çaba harcıyorsunuz.

abra kadelyon
Şube Müdürü
18 Mayıs 2019 11:14

tapulu malın mı hcm. görevi kötüye kullanmaktan müdür mokoko olur

abra kadelyon
Şube Müdürü
18 Mayıs 2019 11:15

olmadı daha çok ihtiyacı olan doğuya git aile butunluğun bozulmaz

TripleS
Aday Memur
18 Mayıs 2019 12:27

böyle bir bencillik görmedim pes... sizin aile birliğiniz için başkaları niye perişan olsun...

asla ama asla
Kapalı
18 Mayıs 2019 12:35

Teşekkür ederim, evet müdürlerin yokmuş ama il milli eğitimle irtibata geçilebilirmiş.

ecol, 5 yıl önce
Hocam okul müdürlerinin bu konuda bir yetkisi bulunmamaktadır.

ashil13
Genel Müdür
18 Mayıs 2019 12:39

Herkesin istediği okula tayin olma hakkı vardır. Ne demek o okul açılmasın diye şununla bununla görüşeceğim demek?

asla ama asla, 5 yıl önce

Teşekkür ederim, evet müdürlerin yokmuş ama il milli eğitimle irtibata geçilebilirmiş.

a_durmaz
Başbakan Müsteşarı
18 Mayıs 2019 12:47

il milli eğitim müdürlüklerine şu okulu açın bu okulu açmayın gibi direktifler veremezsiniz, alanen suçtur bu yaptığınız başınıza iş açarsınız. İl milli eğitim nereyi açarsa orayı tercih edersiniz. Böyle yollara hiç girmeyin.

gorki91
Şef
18 Mayıs 2019 13:05

Tamamen provakatif bir başlık insanları germeyin

18 Mayıs 2019 13:44

Bence başlık sahibi arkadaş yönetici atama sürecindeki fırıldaklıkları görünce mebde isteyen,istediğini yapabilir diye düşünmüş olmalı.Hiç şaşırmadım,her şey olur.Daha neler duyup göreceğiz kim bilir.

asla ama asla
Kapalı
18 Mayıs 2019 14:07

Sizler ne anlıyorsunuz bilmiyorum ama ben ağustosta yer olmadığında eşim depo öğretmen olmasın ve bunu da bildireyim diye uğraşıyorum. Ben kimseye direktif vermiyorum sadece sorsamnasıl olur dedim. Benim zaten öyle bir yetkim de yok.

Hemen ne de meraklısınız başka yerlere çekmeye.

Zat nik tel
Müsteşar Yardımcısı
18 Mayıs 2019 14:52

çok utanmaz yüzsüz bir davranış içerisinden sayın hocam. bir eğitimciye hiç yakışmadı. bunu söyleyeyim. yıllardır zorunlusunu yapıp puanı olan insan neden senin arzularından daha değersiz oluyor. şu mübarek gün demeyeyim dedim ama nşallah tayininiz sıkıntıya girer.

asla ama asla, 5 yıl önce

Sizler ne anlıyorsunuz bilmiyorum ama ben ağustosta yer olmadığında eşim depo öğretmen olmasın ve bunu da bildireyim diye uğraşıyorum. Ben kimseye direktif vermiyorum sadece sorsamnasıl olur dedim. Benim zaten öyle bir yetkim de yok.

Hemen ne de meraklısınız başka yerlere çekmeye.

Deniz Kum Güneş
Şube Müdürü
18 Mayıs 2019 15:02

ketçap mayonez de olsun mu? bu nasıl bir bencillik böyle.

dehneliler
Genel Müdür
18 Mayıs 2019 15:19

Özür grubuna laf edince de duymadığımiz kalmıyor. Mecbur katlanıyoruz bunların şımarıklıklarına, bencilliklerine ama zerre hakkım varsa haram olsun.

Adrenaline_68
Genel Müdür
18 Mayıs 2019 15:51

hiç gülesim yoktu ben eşimle aynı okulda çalışmak istemezdim ya akşam görüyorum bıkar insan :D

asd_dfj
Şube Müdürü
18 Mayıs 2019 16:01

Geçen ay da böyle bir vaşlık vardı muhtemelen aynı kişi. Provokatif amaçla yazıyor besbelli. Eşini alsın kendi okuluna bırakın istediği olsun :)

meclishaber
Yasaklı
18 Mayıs 2019 17:34

Bu başlığa şaşırmadım.

Bakıyorum bazıları şaşırmış.

Böyle insanlar günümüzde çok arttı.

Boğazımdan geçtiyse helaldir zihniyeti yaygın.

Benim işim olsun, diğerini boşver diyolar.

Araştırsan sendikalıdır, ona güveniyordur, ha bir de cumaya gidip, dindar gözüküyordur, kul hakkı falan konu açılında 4/4 lük müslümandır!... Her cuma rutin "hayırlı cumalar" mesajını, durumunu da ihmal etmiyordur. Allahım sen bu tiplerden müslümanları ve islamı koru, insanları ve ülkemizi de...

ivan.snath
Kapalı
23 Mayıs 2019 14:27

bu gevşek arkadaş yine iş başında. şakaysa hiç komik değil, ciddiyse yedi ceddini alnından öpüyorum.

23 Mayıs 2019 16:53

Peki kapattın il dışına, özür durummdan senden yüksek puanlı biri oraya gelse ne yapacaksın bay mokoko? Bun bir an düşüncek zeka seviyesi de olabilir insan çiğsüt etmmiş vardır diyorum ama nasıl cüerret eder yazmaya anlamıyorum. Senin de Ramazan ın mübarek olsun
25 Mayıs 2019 21:28

tehlikeye karşı mi? başkasının hakki ve kismeti nedir bilir misiniz,duydunuz mu böyle birşey hiç??

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi