Editörler : Pangaea
28 Haziran 2009 14:51

KPSS İşletme Mezunları

nerdesiniz

INOVASYON
Kapalı
28 Haziran 2009 14:54

2010 KPSS'den 365 gün önce açılan güzel, tarafsız, verimli, seviyeli bir paylaşım platformu olması temennisiyle...

İyi Olan Kazansın...

28 Haziran 2009 14:55

inşallah

mcaslan
Kapalı
28 Haziran 2009 16:17

Bence de bu başlıı sürekli güncel tutalım.

Ve herşeyi bu başlık altında paylaşalım derim işletmeciler olarak.

Kaynak, yayın tavsiyeleri, çalışma stratejiler. vs. vs.

28 Haziran 2009 16:24

harikaaaaaa bir fikir birbirimize bi faydamız olsun

aykut çelik
Daire Başkanı
28 Haziran 2009 17:50

hişş kardeşler kopya çekmek yok ..ekonomistlere yol verin....

feride020
Şef
28 Haziran 2009 18:39

ben burdayım ama sınav umarım 2009 da olur:D

28 Haziran 2009 18:53

aykut

kopya cektim senden kardeş kusura bakma artık :)napim cok yerinde bi baslık acmıstım dayanamadım bende actım

feride020

valla 2010 daki sınavı iptal etmeden 2009 da yapacaklarsa bide 2008 de yüksek puan alanların puanlarını iptal etmiceklerse isterlerse her ay sınav yapsınlar :) yeterki emekler bosa gitmesin

cihat108
Genel Müdür
28 Haziran 2009 20:46

merhabalar... bn seneye 4. sınıfım... lisans olarak kpss ye girebilirm deme???

soyer
Yasaklı
28 Haziran 2009 20:48

bende seneye 4.sınfım lisans olarak sınava girecem şimdiden kolya gelsin ben yarın ders çalışmaya başlayacam hayırlısı olsun ....

cihat108
Genel Müdür
28 Haziran 2009 20:53

soyer kardeş sen önlisansdan atanmışmıydın???

28 Haziran 2009 21:10

cihat bende seni bu baslıga davet edicektim baslıgını okuyumustum dün 2010 kpss ye sistemli calısacagını falan yazmıstın

soyer yarınmı baslıcaksın calısmaya program yaptınmı nerden nasıl baslıcaksın

ben tarihden baslıycam ama nezaman baslıycama henüz karar vermedim 2008 de tarihden full cıkarmıstım ozaman tarihe nasıl calıstıysam öyle calısıcam gene cıkardıgım özetlerimide buraya kopyalıycam ki diger arkadaslarda faydalanmak isterse diye.şimdilik ilk planım bu

cihat108
Genel Müdür
28 Haziran 2009 21:24

MAYBE NEXT TİME

davetin teş. ederm... evt bende 15-20 gün sonra çalışmaya başlicam ufak ufak... türkçem ve öatematiğim iii... öneli olan tarih ,coğ. ve anayasa... tarih yediilkim ve ona ek olarak başka bir kaynak düşünüyorum detaylar önemli... coğrafya uzman yayınları 2008 de 1 yanlışım çıkmıştı... anaysa da isee yediiklim düşünüyorum... baalım hepimiz için hayırlısı

28 Haziran 2009 21:29

cihat

işte eski bi laf varya en iyi bildigin en iyi yaptıgın işden basla işe diye bende bu yüzden tarihden baslıycam seninde anladıgım kadarıyla cografyan iyi 1 yanlısla tamamladıgına göre

su baslıgı 2010 kpss ye kadar tas catlasa devamlı olarak 100 kişi takip eder ve katkıda bulunur ve bu 100 kişi olarak biz birbrimize faydamız olsunda ilk atamalarda gidecek puanı alalım istiyorum ama tek benim istememle olmaz tabi insallah su baslıkda birlik oluruzda 10 kişi bile olsak ilk atamada birlik olmus atanmıs 10 kişi olmak bile kardır.herkez en iyi oldugu dersden katkıda bulunsa bütün dersler burda tamamlanır

kısacası ekip calısması yapalım istiyorum

cihat108
Genel Müdür
28 Haziran 2009 21:32

evt kardeşim haklsın ekip çalışması ve destek öenmli... güncel konularda da desteğimiiz eksik etmeyelim

28 Haziran 2009 21:42

evet gecen sene bir arkdas bi baslık acmıstı bu lisans bölümünde sonra o baslıkda müthiş bir bilk oldu hiç birinde kıskanclık rakip psikolojisi olmadan resmen sanal dersane sınıf arkadası moduna girdiler şimdi cogu memur oldu ceşitli yerlerde darısı basımıza

INOVASYON
Kapalı
28 Haziran 2009 21:45

Sanal dersane fikri güzel gerçekten, motivasyon açısından da iyi olur. 365 gün sonra bu yazılara bakıp geçmişi yad ederiz...

28 Haziran 2009 21:46

evet en güzelide o olur :) ne şevkle baslamısız iyide baslamısız deydi deriz insallah :)

INOVASYON
Kapalı
28 Haziran 2009 22:00

evet madem öyle kaynak önerilerini alalım. A karoya giren arkadaşlara göre ne yargı ne de ihtiyaç gerekli öngörüye sahip olamamış ve yeterli düzeyde arkadaşları tatmin etmemiş. bu nedenle bu iki kaynak bizim için referans özellik taşımıyor. Bu iki yayın haricinde referans olabilecek niteliğe sahip kaynak önerisi olan var mı?

28 Haziran 2009 22:05

valla ben nasip olursa 2010 kadar piyasadan en iyi diye tabir edilen 4-5 farklı kaynakdan yaralancam baslangıc olarak ihtiyacın setinden baslıyorum şimdi.cünkü 2008 e de ihityacdan hazırlanmıstm ama sadece tarih :) zaten bitekde onu basarabilmiştim.yılsonuna kadar yapacagm yayın planı su ihtiyacdan baslıycam ihtiyacın tüm derslerini bitiricem sonra yeni bir yayın evinden sil bastan bütün derslerini yeniden bitiricem böyle böyle 4-5 farklı yayın evi bitirp hem tekrar etmiş olucam 4-5 defa hemde farklı yayın evi olmasının faydasını farklı anlatım farklı sorular seklinde görmeyi planlıyorum birde binkerden olusan bi soru çözme hedefi koyucam kendime ama henüz onuda tam tesbit edemedim atanan arkadaslarla görüşüp onların 1 yılda çözdükleri toplam soru sayısına göre bi hedef koyucam kendime

ayun06
Memur
28 Haziran 2009 23:26

güzel bi başlık olmuş arkadaşlar.peki maybe next time piyasadaki en iyi kaynaklar hangileri?benim elimde çok farklı yayın evlerinin testleri var. ama inanın çoğu tek kelimeyle berbat. bende şaşırdım artık. genelde ortak düşünce matematik ve tarihe öss kitaplarından çalışmak. özellikle matematikte kpss kitapları yetersiz kalıyor.

Toplam 1218 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi