Editörler : cihan27E.Kayı Han

Nah var
Yasaklı
24 Mayıs 2022 13:03

Aga bankada normal dursa asgari ööde kısır döngü bir senede yüzde 9 işler 10 milyar borç 11 12 olsun çok önemli olur mu sence

Tek bir banka sorun oldu meblağ yüksekti faizi falan sağlam kltlendi ona sıra geldi sene başında diğerlerini de ödemeye başlıcam rahatlamaya başladım o ödenirken diğerlerini de halletcem.

3 bnlk borç avukat faizle 4500 oldu 1 sene de seneye 5500 olsun aynı şey eksiyi kapatcam derken gene faiz kltleniyor

Clark011., 2 yıl önce
Bende kredi kartı için yapılandırma talep edeceğim 1 ay falan geciktirdikten sonra, kredilerimide 1-2 taksit geriden ödeyeceğim başka çare yok, olmadı icraya düşeceğiz.. hocam peki diğerleri sırada beklerken faiz işlemiyor mu, içinden çıkılmaz bi hal almaz mı öylede

Clark011.
Şef
24 Mayıs 2022 13:08

Hocam benim meblağ çok 40 bin kart, 3-5 olsa az gibide ben icraya düşseem 80 olur o zaman, bide kredi var
Nah var, 2 yıl önce

Aga bankada normal dursa asgari ööde kısır döngü bir senede yüzde 9 işler 10 milyar borç 11 12 olsun çok önemli olur mu sence

Tek bir banka sorun oldu meblağ yüksekti faizi falan sağlam kltlendi ona sıra geldi sene başında diğerlerini de ödemeye başlıcam rahatlamaya başladım o ödenirken diğerlerini de halletcem.

3 bnlk borç avukat faizle 4500 oldu 1 sene de seneye 5500 olsun aynı şey eksiyi kapatcam derken gene faiz kltleniyor

Nah var
Yasaklı
24 Mayıs 2022 13:21

Benimde 4 bn var 8 var 15 var 40 olan var hepsi icrada :) 40 için kesiliyor o arkada olsa girerdi

Clark011., 2 yıl önce
Hocam benim meblağ çok 40 bin kart, 3-5 olsa az gibide ben icraya düşseem 80 olur o zaman, bide kredi var

Clark011.
Şef
24 Mayıs 2022 13:27

Hocam peki yapılandırma yapıyorlar mı bankalar nasıl yaklaşıyorlar o duruma var mı bilginiz
Nah var, 2 yıl önce

Benimde 4 bn var 8 var 15 var 40 olan var hepsi icrada :) 40 için kesiliyor o arkada olsa girerdi

MrMazY
Şef
24 Mayıs 2022 13:55

seviyorum senin gibi insanları. benim eşim evlenmeden 5 6 yıl önce turkcell den bir hattını kapatmış adreste öğrenci evi olunca ulaşamamışlar. son fatura kartopu etkisi gibi zamanla hukuk bürosuna devretmişler. bizimki icra ya düşmüş para istiyor benden ama söylemiyor çekiniyor. bende öteki gün para çektim getirdim ama şüpheleniyorum. eve geldiğimde bunun yüz asık telefonda konuşuyordu, aldım elime telefonu nasıl tehdit ediyor avukat olacak şerefsiz. ses tonundan algıladım bayan bir avukattı ama zevk alarak tehdit ediyor. bunun anasından girdim daha 1. dereceyi çıkmadan telefon kapattı. geri aradım hukuk bürosunu bağlattım 1. dereceyi hallederken kapattı. sonra numarayı engelletmiş. bir turda kendi numaramdan sonrada turkcell bayisindeyken oradakilere arattım bir temiz sövdüm içim rahat etti. gıkını çıkaramadı.

Nah var, 2 yıl önce

Hesabına kilitliyorlar

Avukata aktarılmadan ödersen sorun yok avukata aktarıllırsa o zaman masraf kalemi artıyor başında var 6 adet icra dosyası baktım kredi kartlarını ödeyemiyorum uğraşmadım en kötü maaşa icra gelir dedim geldi seve seve bekleyecekler biri tehdit etti avukat kaydı aldım mahkemeye verdim.

Adam yalvarıyor

Nah var
Yasaklı
24 Mayıs 2022 13:58

Teklif ettiler ama para yok girmedim maaş artıyor ödenecek diye sıkıntı yapmıyorum

Clark011., 2 yıl önce
Hocam peki yapılandırma yapıyorlar mı bankalar nasıl yaklaşıyorlar o duruma var mı bilginiz

Clark011.
Şef
24 Mayıs 2022 14:37

Ben Teb bankasını aradım hocam, ilk taksidi yatırmamı istiyor sonra 1 gün içinde degerlendirilip yapılandırmaya uygun veya değil denecekmiş, diyorum zaten ödeyemediğim için yapılandırma yapıyorum bu ne saçma iş, peşin 1 taksit istiyor artı ona rağmen yapılandırma kesin de değil.
Nah var, 2 yıl önce

Teklif ettiler ama para yok girmedim maaş artıyor ödenecek diye sıkıntı yapmıyorum

Nah var
Yasaklı
24 Mayıs 2022 14:40

Hacım o dediğin olmaz bakacaklar ve red yiceksin

Ben 11 bn borcu 2.5 sene ödemedm qnb ye

Adamlar yapılandırdı gene ödemedim gene yapılandırma yaptı gene ödemedim 9 ay önce aktarıldı totalde 12500 olarak şu anda borç 15500

Clark011., 2 yıl önce
Ben Teb bankasını aradım hocam, ilk taksidi yatırmamı istiyor sonra 1 gün içinde degerlendirilip yapılandırmaya uygun veya değil denecekmiş, diyorum zaten ödeyemediğim için yapılandırma yapıyorum bu ne saçma iş, peşin 1 taksit istiyor artı ona rağmen yapılandırma kesin de değil.

Nah var
Yasaklı
24 Mayıs 2022 14:41

Avukat vb masraf hepsi içinde

Yapılandırma avukat bürosu 3 5 e bölüyor bu

Clark011.
Şef
24 Mayıs 2022 14:49

Ama hocam benim yapılandırma yaptırıp ödemediğim borcum yok, yapılandırmayı kabul etmezler mi diyorsun? Neye göre karar veriyorlar
Nah var, 2 yıl önce

Hacım o dediğin olmaz bakacaklar ve red yiceksin

Ben 11 bn borcu 2.5 sene ödemedm qnb ye

Adamlar yapılandırdı gene ödemedim gene yapılandırma yaptı gene ödemedim 9 ay önce aktarıldı totalde 12500 olarak şu anda borç 15500

Nah var
Yasaklı
24 Mayıs 2022 15:18

Puanına bak delindiyse sicil çokca zor olablr

Clark011.
Şef
24 Mayıs 2022 15:27

En son 1030 falandı hocam, gecikmem falan hiç olmadı daha önce sadece bu ay kredim ve kredi kartım gecikti maalesef, 1030da çok başvurudan düştü tahminim
Nah var, 2 yıl önce

Puanına bak delindiyse sicil çokca zor olablr

Nah var
Yasaklı
24 Mayıs 2022 16:15

Bazı kişiler var borcunu kapatıp kartınla işlem yapıyor 18 24 e bölüyor onlara bak daha sağlıklı bence bir ara yaptım rahatlarmıştı

Clark011., 2 yıl önce
En son 1030 falandı hocam, gecikmem falan hiç olmadı daha önce sadece bu ay kredim ve kredi kartım gecikti maalesef, 1030da çok başvurudan düştü tahminim

Clark011.
Şef
24 Mayıs 2022 16:29

Bakalım hocam Teb yardımcı olacak mı
Nah var, 2 yıl önce

Bazı kişiler var borcunu kapatıp kartınla işlem yapıyor 18 24 e bölüyor onlara bak daha sağlıklı bence bir ara yaptım rahatlarmıştı

Toplam 34 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi