Editörler : ayşegül bgm
18 Ocak 2022 23:08

Cümleten zimmete düşmeler hayırlı olsun

Kendimde dahil olmak üzere zimmete düşen tüm arkadaşlara hayırlı olsun.

Düşmeyen arkadaşlara ise 2. duyuruyla birlikte hızlıca düşmeleri dileklerimi gönderiyorum.

Fizyorex hesabından bu kadar.. Hayatınızda başarılar dilerim.

uumutt34
Aday Memur
18 Ocak 2022 23:15

Hocam mesaj geldi sağlık bakanlığı ndan bana portal da hastane ismi var.ama zimmet e birşey yok ekip portalda.bu şekilde mi herkesin.

18 Ocak 2022 23:20

Sağ olasın reis, hayatında başarılar. Kemik kadroda olmak bir onurdu.

18 Ocak 2022 23:54

Hocam ben hastaneyi aradım düşmüşsün dediler ama ekip portalda aynı şekil zimmet sorgulama yapınca görüntülenecek bir şey yok diyor o herkeste aynı galiba. Sicil kaydında görev yerin yazıyorsa düşmüşsündür ama en iyisi atandığın hastaneyi ara ben öyle yaptım sistemden baktılar direkt

uumutt34, 2 yıl önce

Hocam mesaj geldi sağlık bakanlığı ndan bana portal da hastane ismi var.ama zimmet e birşey yok ekip portalda.bu şekilde mi herkesin.

SaglıkcıAdam
Aday Memur
18 Ocak 2022 23:56

Kanka hastanede hangi birimi aradın? Ve ne dedin tam olrak?
Ragnar Lorthbrok, 2 yıl önce

Hocam ben hastaneyi aradım düşmüşsün dediler ama ekip portalda aynı şekil zimmet sorgulama yapınca görüntülenecek bir şey yok diyor o herkeste aynı galiba. Sicil kaydında görev yerin yazıyorsa düşmüşsündür ama en iyisi atandığın hastaneyi ara ben öyle yaptım sistemden baktılar direkt

19 Ocak 2022 00:03

Kanka netten numarasını aldım aradım direkt sordum daha önceden adamla takipleşmiştik zaten whatsaptan yazdım ilgilendi.

SaglıkcıAdam, 2 yıl önce
Kanka hastanede hangi birimi aradın? Ve ne dedin tam olrak?
19 Ocak 2022 00:05

Memur birliği sadece diploma fotokobisi diyor ama duyuruda onaylatmak gerek ya aslı yada noter onaylı diyor hangisini yapacaz ki

Karnasta23
Aday Memur
19 Ocak 2022 00:31

Sicil kaydına nerden bakıyoruz

19 Ocak 2022 00:41

Yine ekip portaldan bakabilirsin detaylı profil kısmından

Karnasta23, 2 yıl önce

Sicil kaydına nerden bakıyoruz

Karnasta23
Aday Memur
19 Ocak 2022 01:24

Teşekkürler

Yine ekip portaldan bakabilirsin detaylı profil kısmından

19 Ocak 2022 01:34

fizyorex hani dhmi de düz memur olacaktın ne oldu? o kadar diyordun 95 puan almışım neden fizyoterapist olarak çalışayım ki ?

fzt03
Aday Memur
19 Ocak 2022 09:12

Nereye atandin fizyorex
Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi