Editörler : F16 Gökçen

esmeringa
Aday Memur
18 Nisan 2020 16:42

İcra ve ceza hukuku yoktur umarım??

Bnkc1
Aday Memur
18 Nisan 2020 16:49

Arkadaşlar sınavlara üst üste girme zorunluluğumuz var mı

esmeringa
Aday Memur
18 Nisan 2020 18:03

Evet, girenlerin söylediğine göre bilim ve gy art arda. İngilizce daha so ra
Bnkc1, 4 yıl önce

Arkadaşlar sınavlara üst üste girme zorunluluğumuz var mı

merlevsi
Aday Memur
19 Nisan 2020 01:50

İngilizcenin daha sonra olduğunu nerden biliyorsunuz?
esmeringa, 4 yıl önce
Evet, girenlerin söylediğine göre bilim ve gy art arda. İngilizce daha so ra

esmeringa
Aday Memur
19 Nisan 2020 01:56

Girenlerin söylediğine göre demiştim bir üstteki postta, ingilizce sınavının olmadığı söylemişlerdi. Bir kısımda sonradan girdik diyor
merlevsi, 4 yıl önce
İngilizcenin daha sonra olduğunu nerden biliyorsunuz?

esmeringa
Aday Memur
19 Nisan 2020 01:57

Bilim gy ve daha sonra ingilizce olarak yazdm, daha sonra derken ileri bir tarihte gelecek anlamında değil
esmeringa, 4 yıl önce
Girenlerin söylediğine göre demiştim bir üstteki postta, ingilizce sınavının olmadığı söylemişlerdi. Bir kısımda sonradan girdik diyor

merlevsi
Aday Memur
19 Nisan 2020 02:02

Ben de üstteki postu okudum. İngilizce sınavı neden gelmedi diye soruyor ve altında da daha önce ocak ayın da mt için İngilizce sınavına girmiştim ondan gelmemiştir unuttum diyor. Kesin cevaplar vermeden önce kaynağınıza dikkat edin lütfen
esmeringa, 4 yıl önce
Bilim gy ve daha sonra ingilizce olarak yazdm, daha sonra derken ileri bir tarihte gelecek anlamında değil

esmeringa
Aday Memur
19 Nisan 2020 02:06

Sadece bu forumdaki yorumlardan yola çıkarak yazmamıştım, birkaç forumda daha aynı durum var. Onu gördükten sonra yazmıştım, sonra takip ettiğimde de bazılarının ingilizce sınavına girdiğini okudum. Doğru bilgiyi biliyorsanız eğer biz sınava girmeyenler için detaylı deneyiminizi bekliyoruz
merlevsi, 4 yıl önce
Ben de üstteki postu okudum. İngilizce sınavı neden gelmedi diye soruyor ve altında da daha önce ocak ayın da mt için İngilizce sınavına girmiştim ondan gelmemiştir unuttum diyor. Kesin cevaplar vermeden önce kaynağınıza dikkat edin lütfen

merlevsi
Aday Memur
19 Nisan 2020 02:12

Gece gece küp olduğunuz doğrusu :D ben size sordum siz de bana üst yorumlarda öyle söylendi dediniz şimdi de başka forumlarda okudum diyorsunuz . Bir de biliyorsanız siz cevaplayın demişsiniz ben nerden biliyim? neyse beynimi iyice yakmadan iyi geceler diliyorum
esmeringa, 4 yıl önce
Sadece bu forumdaki yorumlardan yola çıkarak yazmamıştım, birkaç forumda daha aynı durum var. Onu gördükten sonra yazmıştım, sonra takip ettiğimde de bazılarının ingilizce sınavına girdiğini okudum. Doğru bilgiyi biliyorsanız eğer biz sınava girmeyenler için detaylı deneyiminizi bekliyoruz

esmeringa
Aday Memur
19 Nisan 2020 02:14

Arkadaşım, üstteki post derken ben kendi yazdığım o bir üstteki posttan bahsetmiştim. Girenlerin söylediğine göre demiştim bir üst postta diye. Burada okudum gibisinden bir bilgi paylaşmadım. Nerenizden uyduruyorsunuz?
merlevsi, 4 yıl önce
Gece gece küp olduğunuz doğrusu :D ben size sordum siz de bana üst yorumlarda öyle söylendi dediniz şimdi de başka forumlarda okudum diyorsunuz . Bir de biliyorsanız siz cevaplayın demişsiniz ben nerden biliyim? neyse beynimi iyice yakmadan iyi geceler diliyorum

merlevsi
Aday Memur
19 Nisan 2020 02:16

Böyle bir üslubu olan kişiye cevap verme zahmetinde bulunamayacağım. İlle de edep...
esmeringa, 4 yıl önce
Arkadaşım, üstteki post derken ben kendi yazdığım o bir üstteki posttan bahsetmiştim. Girenlerin söylediğine göre demiştim bir üst postta diye. Burada okudum gibisinden bir bilgi paylaşmadım. Nerenizden uyduruyorsunuz?

esmeringa
Aday Memur
19 Nisan 2020 02:16

Hatta sonrasında sadece burdaki yorumlardan yola çıkarak yazmadım dedim, gece gece anlama sınırınızı zorladım sanırım
esmeringa, 4 yıl önce

esmeringa
Aday Memur
19 Nisan 2020 02:17

Edepten önce bence okuduğumuzu anlamak önemli, iyi geceler
merlevsi, 4 yıl önce
Böyle bir üslubu olan kişiye cevap verme zahmetinde bulunamayacağım. İlle de edep...

esmeringa
Aday Memur
19 Nisan 2020 02:23

Virgülüde bilerek koymuştum o postumu belli etmek için ama, anlaşılmadı sanırım
esmeringa, 4 yıl önce

merlevsi
Aday Memur
19 Nisan 2020 02:28

ama'dan sonra virgül koyan biri mi yazdı bunu :D
esmeringa, 4 yıl önce
Virgülüde bilerek koymuştum o postumu belli etmek için ama, anlaşılmadı sanırım

esmeringa
Aday Memur
19 Nisan 2020 02:30

Ama virgülü de bilerek koymuştum, anlaşılmadı sanırım. Devrik cümle güzel arkadaşım, gece gece zorlama bence artık
merlevsi, 4 yıl önce
ama'dan sonra virgül koyan biri mi yazdı bunu :D

esmeringa
Aday Memur
19 Nisan 2020 02:46

Ben nerden bileyim diyip bilmediğiniz konu hakkında da nasıl net bir şekilde başkasını eleştirebiliyorsunuz o da ayrı. Demek ki biliyorsunuz ki doğrusunu yanlış bir post attığımı fark ediyorsunuz. Sonra da ben nerden bileyim diyorsunuz? İnsanları bilgilendirmeye çalışmak bu kadar zor olmamalı. Biliyorsanız eğer paylaşın, insanlar bekliyor burada
merlevsi, 4 yıl önce

merlevsi
Aday Memur
19 Nisan 2020 02:53

Bize gelen mail de her şey yazıyor ben de orda bilgilendim. Siz de açın açın okuyun faydası olacaktır.
esmeringa, 4 yıl önce
Ben nerden bileyim diyip bilmediğiniz konu hakkında da nasıl net bir şekilde başkasını eleştirebiliyorsunuz o da ayrı. Demek ki biliyorsunuz ki doğrusunu yanlış bir post attığımı fark ediyorsunuz. Sonra da ben nerden bileyim diyorsunuz? İnsanları bilgilendirmeye çalışmak bu kadar zor olmamalı. Biliyorsanız eğer paylaşın, insanlar bekliyor burada

esmeringa
Aday Memur
19 Nisan 2020 02:55

Bu bilgilenmiş halinizi o zaman bu soruyu foruma soran kişiye gösterseydiniz keşke, daha az efor sarf ederdiniz. En azından buna yol açılmazdı, herkes ders almıştır umarım
merlevsi, 4 yıl önce
Bize gelen mail de her şey yazıyor ben de orda bilgilendim. Siz de açın açın okuyun faydası olacaktır.
19 Nisan 2020 11:30

Arkadaşlar linke nerden ulaşıyoruz. Bilgilendirme mesajı aldım ama sınava giden link yok ?

Toplam 182 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi