Editörler : Pangaea
«1892189318941895189618971898189919001901190219031904

AtamaTarim
Aday Memur
28 Mart 2023 23:08

Hocam ben dinleyemedim ama atama hususunda ne dedi tam olarak ?
djzbdjxxnnx, 1 yıl önce

Twitter yayınında murat başkan tüm umudumu bitirdi bakan deden değişik kafayı müşavirliğe taktı yatıyo baraj kalkıyo müşavirlik

djzbdjxxnnx
Aday Memur
28 Mart 2023 23:16

atama yapmayı değil müşavirliği getirmeye çalışıyorum demiş yani bi duyum veya sayı yok

08 Nisan 2023 11:56

Merhaba kandırılan oyalanan meslektaşlarım. Telegramda farklı görüşlere tahümmül edemeyip gruptan atan yöneticilerimizi kandırmışlar mı? Ziraatçilerin diğer grubunda atanmış 2 kişi süreci oyaladı bakanlığa ve sendikaya yaranmak için diyorlar. Acaba diyorum sıralaması 1200 1300 lerde olan bizim yönetici de öyle mi yaptı? Hani zaten o puanla doğudan başka yere atanamaz. Evli, kliniği var ve bakanlıkla arası iyi? Benimki sadece bir soru. Kafası çalışan gidişatı sorgulayan üyeleri sürece inanmıyorsanız çıkın gruptan diye kovup bahaneler ile gruptan attılar. Kemal hocayı ayırıyorum onun iyi niyetine inanıyorum ama sonraki süreçte o hanımefendi bizi temsil edemez temsil etmemelidir.

paradokks
Kapalı
08 Nisan 2023 12:54

hocam nediyorsun bak sana şu olup bitenlere bizi şimdiye kadar kim temsil etmiş yada ettiğini sandık? veteriner odalarından konseyden nerde ciddi anlamda kamuda atama bekleyen veterinerlere yönelik destek nerde nezaman gördük hava civa meslektaşız falan boş yapıyor herkes hiç birliktelik zırvalaması yapmasın lafa gelince kusura bakmasın kimse kimsenin umrunda falan değil zaten bu yöneticiler sözde temsilciler vs tuzları kuru kamudan özelden işlerini yürütüyorlar pek çoğumuz yapacak çokfazla seçeneği maalesef olamayan bu dönemde atama bekleyen bizleri düşünen meslek örgütümüz falan yok hocam, yazılan çizilenler de hep samimiyetsizlik maalesef durum bu...

Ryox
Şef
08 Nisan 2023 13:11

Bize nasıl atama yoksa onlara da bakanlık yok. Yani boşa uğraşmasın :)

djzbdjxxnnx, 1 yıl önce

atama yapmayı değil müşavirliği getirmeye çalışıyorum demiş yani bi duyum veya sayı yok

Vethekatamaa
Aday Memur
09 Nisan 2023 16:42

Veteriner Hekim Atama telegram grubu tam bir fiyaskodur.

Grup veteriner hekim atama önceliği yerine siyasi birlik peşinde olan bir telegram grubu.

Farklı görüş kesinlikle grupta istenmiyor ve gruptan çıkartılıyor.

Grup kişi sayısı düşük. Grupta olanlar girip baksınlar bakalım kaç kişi var. Sonra açtıkları 3-5 Twitter hesaplarında arasınlar. Veteriner hekim atama telegram grubu linki hiç bulunabiliyor mu? Önceki telegram grubu bu sayının iki katıydı.

Atanmayı bekleyen meslektaşları bu gruplara erişebiliyor mu diye bir bakın bakalım.

Ben cevap vereyim hayır bulunmuyor.

Madem veteriner hekimler birlik içinde olsun beraber savasilsin istiyorsunuz, atama için mücadele ediyorsunuz hemde en harika sizsiniz neden gruptaki kişi sayısını arttırmaya çalışmıyorsunuz?

Neden grup linkini bir yerlerde paylaşıp sayıyı arttırıp daha fazla Twit atılsın diye uğraşılmiyor. Sonra vay efendim neymiş hep aynı 30 kişi twit atıyormuş. Siz grubu büyütmeye mi çalıştınız?

Siz grubu küçük tutup bir siyasi grubun saksakciligini yaptırdiniz , küçük grubu kontrol altında tutmak kolay diye büyütmediniz.

Veteriner hekim telegram grup başındakiler siyasi görüşünüzu bırakıp veteriner hekim atama için uğraşırsaniz telegram grubunu bir yerlere ekleyin insanların haberi olsun. Sizin amacınız çok açık.

Sanki devlet sırrı saklıyor gibi egolu, kibirli davranmayı bırakın gördük işte. Ziraat mühendisleri grupları daha kalabalık ve yarı açık biraz doğru yönetimi örnek almak lazım. Artık o kibrinizi bir kenara bırakın ya da grubu bırakın.

09 Nisan 2023 20:34

Çok bariz şekilde o yönetici hanımefendi insanları oyaladı iktidar dışında ses çıkaran herkesi attı gruptan. Arkasında sorgulama yetisinden müzdarip bir kaç destekçisi ile grupta bekliyorlar. Kendi kliniği dışında hiçbir şey düşünmeyen birinin arkasında aylarca umutla bekleyip egolu cümleler duydular. Şimdi iş işten geçti aylar öncesinden Kılıçdaoğluna sesimizi duyursaydık CB da son 30 gün kala rüşvet gibi olur lafını duymazdık. Bakanlıktan muhalefete gitmeyin sizi biz atayacağız dedi diyordu. Nerde atama? Kılıçdaoğlu CB olduğunda o hanımefendi bu sürecin başında olmamalı egosunu ve şakşakçılarını da alıp umut tacirleri amcalarına koşsunlar.

Vethekatamaa, 1 yıl önce

Veteriner Hekim Atama telegram grubu tam bir fiyaskodur.

Grup veteriner hekim atama önceliği yerine siyasi birlik peşinde olan bir telegram grubu.

Farklı görüş kesinlikle grupta istenmiyor ve gruptan çıkartılıyor.

Grup kişi sayısı düşük. Grupta olanlar girip baksınlar bakalım kaç kişi var. Sonra açtıkları 3-5 Twitter hesaplarında arasınlar. Veteriner hekim atama telegram grubu linki hiç bulunabiliyor mu? Önceki telegram grubu bu sayının iki katıydı.

Atanmayı bekleyen meslektaşları bu gruplara erişebiliyor mu diye bir bakın bakalım.

Ben cevap vereyim hayır bulunmuyor.

Madem veteriner hekimler birlik içinde olsun beraber savasilsin istiyorsunuz, atama için mücadele ediyorsunuz hemde en harika sizsiniz neden gruptaki kişi sayısını arttırmaya çalışmıyorsunuz?

Neden grup linkini bir yerlerde paylaşıp sayıyı arttırıp daha fazla Twit atılsın diye uğraşılmiyor. Sonra vay efendim neymiş hep aynı 30 kişi twit atıyormuş. Siz grubu büyütmeye mi çalıştınız?

Siz grubu küçük tutup bir siyasi grubun saksakciligini yaptırdiniz , küçük grubu kontrol altında tutmak kolay diye büyütmediniz.

Veteriner hekim telegram grup başındakiler siyasi görüşünüzu bırakıp veteriner hekim atama için uğraşırsaniz telegram grubunu bir yerlere ekleyin insanların haberi olsun. Sizin amacınız çok açık.

Sanki devlet sırrı saklıyor gibi egolu, kibirli davranmayı bırakın gördük işte. Ziraat mühendisleri grupları daha kalabalık ve yarı açık biraz doğru yönetimi örnek almak lazım. Artık o kibrinizi bir kenara bırakın ya da grubu bırakın.

Vethekatamaa
Aday Memur
09 Nisan 2023 22:06

Aynen öyle. Tüm olay bundan ibaret. Oylanip öyle karar alınmışmis e tekrar oylama yap. Niye böyle yapıyoruz diyenlere cemkirip çıkın gidin o zaman diyorsun.

Asla hata yaptıklarını kabul etmemek nedir ?

Ordaki arkadaşlar alım olduğunda sıralama için kimle yapacaklar. Bu değerli yöneticileri sıralamada yukarıda olanları da kovdu, küstürdü. Kime neye kaç kişiyle tercih yapacaklar göreceğiz. 0-100 de bakalım kaç kişi kaldı. Siyasi insanların verdikleri bu şehirler kapalılara kim guvenebilecek. Kendilerine kapatırlar ancak.

Gruplarda neden sayı az neden Twitter da aratınca telegram grubumuzun linki yok diye sormaya cesaret eden var mıdır acaba sanmam biat devam. Twitter da link bulunmuyor gruplardakiler. Onu sorgulayın onu. Bir sürü kişi telegram var mı bulamıyorum yazıyor.

Auricularis Caudalis, 1 yıl önce

Çok bariz şekilde o yönetici hanımefendi insanları oyaladı iktidar dışında ses çıkaran herkesi attı gruptan. Arkasında sorgulama yetisinden müzdarip bir kaç destekçisi ile grupta bekliyorlar. Kendi kliniği dışında hiçbir şey düşünmeyen birinin arkasında aylarca umutla bekleyip egolu cümleler duydular. Şimdi iş işten geçti aylar öncesinden Kılıçdaoğluna sesimizi duyursaydık CB da son 30 gün kala rüşvet gibi olur lafını duymazdık. Bakanlıktan muhalefete gitmeyin sizi biz atayacağız dedi diyordu. Nerde atama? Kılıçdaoğlu CB olduğunda o hanımefendi bu sürecin başında olmamalı egosunu ve şakşakçılarını da alıp umut tacirleri amcalarına koşsunlar.

vetttttman
Aday Memur
09 Nisan 2023 23:27

Cidden ya bu nasıl bi kansızlıktır grubu gizlemek sayıyı az tutmak . aylardır uğraşıyorum sağa sola yazıyordum bence benide gruba alın diye kimseden ses çıkmamıştı nedeni şimdi belli oldu.alsınlar bi taraflarına yerleştirsinler şimdi gruplarını

Vethekatamaa, 1 yıl önce

Aynen öyle. Tüm olay bundan ibaret. Oylanip öyle karar alınmışmis e tekrar oylama yap. Niye böyle yapıyoruz diyenlere cemkirip çıkın gidin o zaman diyorsun.

Asla hata yaptıklarını kabul etmemek nedir ?

Ordaki arkadaşlar alım olduğunda sıralama için kimle yapacaklar. Bu değerli yöneticileri sıralamada yukarıda olanları da kovdu, küstürdü. Kime neye kaç kişiyle tercih yapacaklar göreceğiz. 0-100 de bakalım kaç kişi kaldı. Siyasi insanların verdikleri bu şehirler kapalılara kim guvenebilecek. Kendilerine kapatırlar ancak.

Gruplarda neden sayı az neden Twitter da aratınca telegram grubumuzun linki yok diye sormaya cesaret eden var mıdır acaba sanmam biat devam. Twitter da link bulunmuyor gruplardakiler. Onu sorgulayın onu. Bir sürü kişi telegram var mı bulamıyorum yazıyor.

vetttttman
Aday Memur
09 Nisan 2023 23:29

Böyle birlik olmazsan küçücük beyinleriyle grup gizlersen üstü kapalı işler tutarsan atamasız kalırsın işte

vetttttman
Aday Memur
09 Nisan 2023 23:36

bunlar yüzünden grupdışı kalanlarda otomatikman parçalanmış oldu bu sebepten atamayıda alamadık belki hakkım helal değil bu bencillere.kendi adıma atanamadım diye üzülsemde bu bencillerde atanamadığı içinde sevindim bi yandan

ziraatmuh123
Kapalı
12 Nisan 2023 19:39

Yapılan eski paylasım art niyetten başka bir b*k değildir. Bu

platformlara üye olan değerli arkadaşlar. Bu platform sahipleri atama

beklemiyor. Birisi ziraat bankasına atandı diğerinin kliniği var. Cuma

günü olacak olan Ankara ulus görüşmelerini asla ama asla görmezden

gelmeyin gelebilen gelsin. Bu iş TWİTTER ile ve BU PLATFORMLARIN

Yöneticileri ile ve SENDİKA ile olacak iş değil. Bu süreci ertelettiren,

geciktiren, köstek olan herkesin Allah bin belasını versin. Allah

onlara gün yüzü göstermesin. Ulus CUMA 14.00 BULUŞALIM SON ŞANS

paradokks
Kapalı
12 Nisan 2023 19:43

hakaten bu tarımortak grubu ne tür bir zavallı topluluk neyin peşindeler bu aptallar anlam veremiyorum, bu kadar da karaktersiz olurmu bir insan geçmişler 2hafta öncesi bakanın denizliye geldiği resmi bugünmüş gibi yutturmaya çalışıyorlar gerizekalılar, bunlarla ve bunun gibi kişilerle aynı bakanlıkta yer almaya(maalesef) utanıyorum anca poz verirsiniz işte böyle gerizekalılar

paradokks
Kapalı
12 Nisan 2023 19:45

arkadaşlar herkes birbirine ivedi olarak yaysın ve bu gerizekalı tarımortak grubu ve ona destek veren diğer grupların ne bok olduğu herkes tarafından bilinsin

fotoğraf net bakanın 2hafta öncesi denizli ziyareti inanmayanlar teyit edebilir paylaştıkları resmin sağındaki denizli büyükşehir belediye başkanı ortadaki denizli akparti mv. vs, bu aptal grubun ne bok olduklarını görsün herkes yayın herkese..

13 Nisan 2023 03:06

Bizim grupta tarım ortak grubuyla beraber çalışıyor neden arkadaşlar? Duyumlar yüzünden rehavete kapıldık zaman kaybettik twit atmayla olmaz başka şeyler yapalım dedik diye bizi gruptan kovdunuz. Hala uyanmadınız mı? Sorgulayın kim oyaladı bizi? Bakan millet vekilliği çalışmalarına başlamış artık bizi düşünür mü? Tarım ortağın yöneticileri zaten memur bizimkinin de kliniği var. Haydi özel sektöre çiftliklerde kesimhanelerde ezilin ya da pet kliniklerinde 10 bin liraya çalışın. Sürece inanmıyorsan gruptan çık diyen embesiller görsünüz mü?

Çoksaçmaladın
Aday Memur
16 Nisan 2023 17:50

Veteriner hekimler olarak akşam hastag çalışmamızvar, Tüm tarım bakanlığına bağlı meslek grupları için bir hastag belirledik herkes içini dökebilir hastag üzerinden. Tüm bakanlıklar ek alıma çıkarken bizim bakanlığımız sessiz akşam herkesin ses çıkarmasını istiyoruz

Elbistn46
Aday Memur
16 Nisan 2023 18:26

Cuma gunu ulusta mıydı veteriner yöneticileri

djzbdjxxnnx
Aday Memur
10 Haziran 2023 17:26

tigem veteriner hekim telegram grubu varsa özelden atabilirmisiniz

b.demirci
Aday Memur
20 Aralık 2023 11:33

arkadaşlar merhaba 652lik bir alım var daha öncede 107 kişilik bir alım oldu 2022 puanıyla sizce sıralama kaça kadar kayar? 2020 790kişilik alımda 1200leri bulmuştu

djzbdjxxnnx
Aday Memur
20 Aralık 2023 11:41

Çok fazla olmaz heralde 200 kişi belki kayar 107+20 30 kisi gitti zaten yani 1000 li sayıları bulmaz 900 civarında kalır gibi

b.demirci, 4 ay önce

arkadaşlar merhaba 652lik bir alım var daha öncede 107 kişilik bir alım oldu 2022 puanıyla sizce sıralama kaça kadar kayar? 2020 790kişilik alımda 1200leri bulmuştu

Toplam 38080 mesaj
«1892189318941895189618971898189919001901190219031904

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi