Editörler : E.Kayı Han
20 Mayıs 2019 18:42

(İKM) mahkeme beni hakem hastaneye ( Ankara Numune ) sevk etti!!!

geçtiğimiz alımda trabzon ikm yi kazanmıştım ilk raoprum olumsuzdu gözden dolayı belirli bir derece şartıda yoktu üstelik daha sonra ben başka hastaneden raporu aldım ve dava açtım şubat ayında ve mahkeme bu ay beni ankara numune hastanesine sevk etti daha önce bu şekilde durumu olan oldu mu ? yardımlarınızı bekliyorum

Cglyn94
Aday Memur
20 Mayıs 2019 21:23

gözünde ki problem nedir benim de bir göz 4 derece astigmat+hipermetrop

Vonalı525
Aday Memur
21 Mayıs 2019 17:51

keratokonus vardı gözümde kornea nakli olmuştum askerden muafım

Cglyn94, 5 yıl önce
gözünde ki problem nedir benim de bir göz 4 derece astigmat+hipermetrop

Cglyn94
Aday Memur
21 Mayıs 2019 19:01

sence bende sıkıntı olur mu ilan da çıktı artık sağ göz 4 hipermetrop+4 astigmat sol göz 0 derece
Vonalı525, 5 yıl önce

keratokonus vardı gözümde kornea nakli olmuştum askerden muafım

Vonalı525
Aday Memur
21 Mayıs 2019 20:55

kardeş doktoruna göre değişir bazıları mevzuat falan bilmiyo sen kendi ilindeki doktora git sor önceden

Cglyn94, 5 yıl önce
sence bende sıkıntı olur mu ilan da çıktı artık sağ göz 4 hipermetrop+4 astigmat sol göz 0 derece

denizhanh
Kapalı
21 Mayıs 2019 23:57

Kardeşim ben de ikm kazandım başlamayı bekliyorum 4 derece miyop vardı her iki gözümde de doktor gözlükle sağlam yazdı raporumda sorun çıkmadı
Cglyn94, 5 yıl önce

Vonalı525
Aday Memur
22 Mayıs 2019 08:58

tahsisle infaz koruma memurru olur mu yazıyordu ?

denizhanh, 5 yıl önce
Kardeşim ben de ikm kazandım başlamayı bekliyorum 4 derece miyop vardı her iki gözümde de doktor gözlükle sağlam yazdı raporumda sorun çıkmadı

denizhanh
Kapalı
22 Mayıs 2019 15:09

normal infaz koruma memuru olur yazıyordu yanında da not olarak göz derecelerim artı gözlükle sağlam yazıyordu
Vonalı525, 5 yıl önce

tahsisle infaz koruma memurru olur mu yazıyordu ?

Vonalı525
Aday Memur
22 Mayıs 2019 16:37

tamam işte tashih düzeltme demek gözlükle düzeliyor demek aynı şey

denizhanh, 5 yıl önce
normal infaz koruma memuru olur yazıyordu yanında da not olarak göz derecelerim artı gözlükle sağlam yazıyordu

denizhanh
Kapalı
22 Mayıs 2019 17:34

Tamam kardeşim işte tashih, düzeltme aynı şey de ben doktorun net yazdığını söylüyorum yukarıda da gözlükle sağlam yazdı diyorum sen tashih mi yazdı dedin aynı şey işte
Vonalı525, 5 yıl önce

tamam işte tashih düzeltme demek gözlükle düzeliyor demek aynı şey

Vonalı525
Aday Memur
25 Mayıs 2019 16:29

bu arada numune hastanesi bilkent şehir hastanesine taşınmış

Vonalı525
Aday Memur
29 Mayıs 2019 14:50

dün ankara şehir hastanesinde mahkeme kararıyla heyete girdim ve heyet mahkemenin olumlu olumsuz bir karar belirtmesini istemesine rağmen sol gözümden ameliyat olmamı ve yeniden değerlendireceklerini belirttiler acaba mahkeme hakem hastanenin bu kararını dikkate alır mı?

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi