Editörler : supporters.
12345678910111213»

Optiopti
Aday Memur
02 Mart 2021 22:29

Öyle gerçekten hadi kendi alanımızı geçtim genel ekonomide ticaret bakanlığı görev yetkileri olsun dünya ve Türkiye ekonomisi güncel gelişmeler... elle tutulur bir kaynak yok ne soracaklar onu bile kestirmek zor dediğiniz gibi insan da şüpheleniyor böyle sınava yakın açıklanınca

Herbologg
Şef
02 Mart 2021 22:46

Yarın bakanligi arayıp sınavın ertelenme durumunu soracam umarım net bilgi verebilirler. Aksi takdirde bu kadar az sürede bu sınava dair umudum yok denecek kadar az

Optiopti, 3 yıl önce

Öyle gerçekten hadi kendi alanımızı geçtim genel ekonomide ticaret bakanlığı görev yetkileri olsun dünya ve Türkiye ekonomisi güncel gelişmeler... elle tutulur bir kaynak yok ne soracaklar onu bile kestirmek zor dediğiniz gibi insan da şüpheleniyor böyle sınava yakın açıklanınca

Happy new
Daire Başkanı
02 Mart 2021 22:52

Hocam siz gsb uzman yardımcılığına da girecek misiniz

Optiopti, 3 yıl önce

Optiopti
Aday Memur
02 Mart 2021 23:10

Aynen gireceğim ama napacağım bilmiyorum bir sürü konu var 5 gün arayla ikisi sınav ikiside elimizde patlamaz inşallah

Herbologg
Şef
02 Mart 2021 23:17

Uzman yardımcılığı giris sınavı Mayıs ayına otelendi ama. Sizin gireceginiz hangisi oluyor

Optiopti, 3 yıl önce

Aynen gireceğim ama napacağım bilmiyorum bir sürü konu var 5 gün arayla ikisi sınav ikiside elimizde patlamaz inşallah

snsgt
Aday Memur
02 Mart 2021 23:19

(2) Giriş sınavına girmeye hak kazanan adayların isimleri ile sınavın yapılacağı yer, gün ve saat, sınav tarihinden en az on beş gün önce Bakanlığın internet sayfasında ilan edilir. İlgililere ayrıca yazılı tebligat yapılmaz.

Yönetmelikte bu şekide belirtilmiş

Herbologg, 3 yıl önce

Yarın bakanligi arayıp sınavın ertelenme durumunu soracam umarım net bilgi verebilirler. Aksi takdirde bu kadar az sürede bu sınava dair umudum yok denecek kadar az

Optiopti
Aday Memur
02 Mart 2021 23:24

Ticaret Bakanlığı'nın uzman yardımcılığı değil gençlik ve spor Bakanlığı'nın(gsb) uzman yardımcılığı sınavı var 27 martta arkadaş onu sormuş

Herbologg
Şef
02 Mart 2021 23:41

Pardon o zaman hocam. Bol şans o zaman size

Optiopti, 3 yıl önce

Ticaret Bakanlığı'nın uzman yardımcılığı değil gençlik ve spor Bakanlığı'nın(gsb) uzman yardımcılığı sınavı var 27 martta arkadaş onu sormuş

Herbologg
Şef
02 Mart 2021 23:47

Sen bakanlık adına mi konusyorsun anlamadım. Bole bir prosedür varsada Saçma dir. Sözlü mülakatlar bile genelde nerdeyse 1 ay önceden belli olurken yazılı sınava tabi tutulan bir sınav 18 gün oncesinden belirlenmesi kadar saçma bişey yok. Her nekadar kendi branşından sınava tabi tutuluyorsan bunun bir çalışma süresi olmalı. Kaldki genel ekonomi dedgimiz alan bile başlı başına geniş ve bilmediğimiz bir alan ve buna calisilmasi için süre verilmesi lazım.18 gün gibi saçma bi zaman aralığında bunlara hepsine bakmak saçma. Kaldiki sınav geçmiş yillardaki gibi yazılı usulunde yapilacaksa o daha çok kötü yanj geniş yelpazade çalışmak lazım.

snsgt, 3 yıl önce

(2) Giriş sınavına girmeye hak kazanan adayların isimleri ile sınavın yapılacağı yer, gün ve saat, sınav tarihinden en az on beş gün önce Bakanlığın internet sayfasında ilan edilir. İlgililere ayrıca yazılı tebligat yapılmaz.

Yönetmelikte bu şekide belirtilmiş

snsgt
Aday Memur
03 Mart 2021 00:08

hayır tabikide ben sadece sınavın muhtemelen ertelenmeyeceğini belirtmek için yönetmelikte yer alan maddeyi belirttim bilgi amacıyla o kadar.

Herbologg, 3 yıl önce

Sen bakanlık adına mi konusyorsun anlamadım. Bole bir prosedür varsada Saçma dir. Sözlü mülakatlar bile genelde nerdeyse 1 ay önceden belli olurken yazılı sınava tabi tutulan bir sınav 18 gün oncesinden belirlenmesi kadar saçma bişey yok. Her nekadar kendi branşından sınava tabi tutuluyorsan bunun bir çalışma süresi olmalı. Kaldki genel ekonomi dedgimiz alan bile başlı başına geniş ve bilmediğimiz bir alan ve buna calisilmasi için süre verilmesi lazım.18 gün gibi saçma bi zaman aralığında bunlara hepsine bakmak saçma. Kaldiki sınav geçmiş yillardaki gibi yazılı usulunde yapilacaksa o daha çok kötü yanj geniş yelpazade çalışmak lazım.

Herbologg
Şef
03 Mart 2021 00:41

Uzman yardimciligi sınavida 28 martta ama onların ertelenmiş. Yani denetmen yardimciligininda ertelenme durumu olabilir. Kaldki duyuruda da ertellenebilme durumuda olabilir demiş.

snsgt, 3 yıl önce

hayır tabikide ben sadece sınavın muhtemelen ertelenmeyeceğini belirtmek için yönetmelikte yer alan maddeyi belirttim bilgi amacıyla o kadar.

snsgt
Aday Memur
03 Mart 2021 00:51

inşallah ertelenir de en azndan çalışmak için vakit olur

Herbologg, 3 yıl önce

Uzman yardimciligi sınavida 28 martta ama onların ertelenmiş. Yani denetmen yardimciligininda ertelenme durumu olabilir. Kaldki duyuruda da ertellenebilme durumuda olabilir demiş.

Herbologg
Şef
03 Mart 2021 01:29

İnş. Ben yarın arayacam bilgi alırsam yazarım buraya.

snsgt, 3 yıl önce

inşallah ertelenir de en azndan çalışmak için vakit olur

03 Mart 2021 09:06

bakanlığın acil denetmene ihtiyacı var. doğu illerindeki kadrolar boş. bizleri bekliyor. eş durumunu engellemek için mülakatta eş durumundan faydalanıp batıya kayacak arkadaşları direk eleyebilirler. haberiniz olsun.

Herbologg, 3 yıl önce

Uzman yardimciligi sınavı mayisa Ötelerken Denetmen yardımcılığı sınavida otelenir mi. Yani sınava çok az bir süre kala listeyi açıklamak saçma oldu.

03 Mart 2021 09:10

kamudaki bürokrasiden haberin yok. böyle boş boş atıp tutmak kolay. tamam bilgisayara girdin sınav puanlarını enter a bastın. sınava katılabilecekler belli oldu. iş burda bitiyor mu sanıyorsun? bunun resmi yazısı var, makam onayı var. var babam var. "devlette işler ağır yürür" diye bir tabir de mi hiç duymadın?

Herbologg, 3 yıl önce

Yani devasa konu kalabalığı varken ne kadar calisabilriim o da ayrı muamma. Yaa hayir 21 günde bir liste mi açıklanır aklım hayalim duruyor. Hayır bu şekil oluşu alacakları kişiler belli mi diye şüphelenmiyor değilim hocam. Valla afalladim açıkçası

03 Mart 2021 09:12

sen bari şu herbologg mudur, piskologmudur, medyummudur neyse. ona uyma.

Optiopti, 3 yıl önce

Herbologg
Şef
03 Mart 2021 10:03

Yaa pardon daa ne sacmaliyorsun sen yazdiklarimda ne aksi bi durum gördün. Usul boylesede olmamasi lazım diyorum anlamiyorsun galiba. Bunca konu bu kadar kısa sürede kimse adam akıllı çalışamaz. Ama galiba sen bole rahat konustguna göre senin tuzun kuru garantiye almisin ki bu kdar rahat konusabiliyorsun.

efendinimbensenin, 3 yıl önce

Herbologg
Şef
03 Mart 2021 10:08

Yaa hakikaten boş konuşmak sizin gibi insanlarda artık marifet olmuş. Zaten devletin acil ihtiyacı var diye devlet sana yazılı da kolay soracak ve sen şak diye geçecen ole mı . Aa gerçi senin tuzun kuru atanma cepte yaa burda biz emeğiyle sınava girenlere sen anca akıl verirsin. Boş bir insansin bu belli ama en azından burda hakkıyla girenlere boş yapma lüzumsuz şey.

efendinimbensenin, 3 yıl önce

Optiopti
Aday Memur
03 Mart 2021 10:29

Hocam ailem kamu kurumlarinda çalışıyor işlerin yavaş yürüdüğünü biliyorum bunun nedeni bazı memurların iş aksatmasindan kaynaklanıyor zaten maaşımı alıyorum nolcak ki kafası çok var çok hızlı yürüten kurumlar yok mu elbette var ama sonuçta vatandaşın sıkıntısı her konuda hızlı çözülmeli diye düşünüyorum

Herbologg
Şef
03 Mart 2021 10:41

Cok haklsiniz. Ama arkadaş galiba o kuruma haybeden girecek yaa bizde burda bole hitamlarla zan altında bırakıyor. Sankide kamu kurumlarinin isleyislerini bilmiyormusuz gibi. Daha önce defalarca kamuda mülakat sınavlarına girmişiz bu şekilde olmadı . Yani gel gorki yapılacak sınav yazılı usulunde olursa ki geçmiş yıllarda hep ole olmuş. Yani bu sınava calismaya aylar yetmez.

Optiopti, 3 yıl önce

Hocam ailem kamu kurumlarinda çalışıyor işlerin yavaş yürüdüğünü biliyorum bunun nedeni bazı memurların iş aksatmasindan kaynaklanıyor zaten maaşımı alıyorum nolcak ki kafası çok var çok hızlı yürüten kurumlar yok mu elbette var ama sonuçta vatandaşın sıkıntısı her konuda hızlı çözülmeli diye düşünüyorum

Toplam 713 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi