Editörler : supporters.

Kapalı
26 Eylül 2010 12:52

Hakimlik-Savcılık sınavı için dersane notları

Merhaba arkadaşlar. Ben sınava 2-3 hafta kala dersane notlarına bakmak istiyorum. Fakat Ankara dışındayım. Ankara'ya gitmeyi düşünüyorum sırf notları almak için fakat nereden dersane notları edinebilirim, hangi dersin hangi fotokopicideki notu iyidir bilmiyorum. Bana bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

26 Eylül 2010 13:21

Bir arkadaş daha böyle bi başlık açtı ama bir Allahın kulu yardım etmedi:))

Bence bayan resmi koyarsan profiline daha hızlı yardım alırsın:) Tecrübeyle sabit:))

lawyermaan
Aday Memur
27 Eylül 2010 00:09

özellikle monopol ve yörünge akademinin notları hakkında......

güncellll

ReyyanA
Kapalı
27 Eylül 2010 16:03

Gerçekten çok acayipler. Paylaşım yapmaya değil millet ne diyor, ne yapıyor diye fesatlıklarından geliyorlar. Allah'ım onlar gibi olmaktan korusun. Bayan olmamı kullanmak istemiyorum ki böyle yapıp bir bilgi elde edeceksem de hiç gereği yok. Gene de en azından cevap yazma nezaketinde bulunmuşsunuz. Çok ama çok teşekkür ederim.

Saygılarımla.

LaH0yA
Yasaklı
27 Eylül 2010 16:20

Bu konuda kaç kişinin bilgisi olabilir ki öyle bir genelleme yapıyorsun herkes hakkında. Allah insanların günahını almaktan da korusun.

Nesafet_Haktır
Yasaklı
27 Eylül 2010 16:25

Reyyan arkadaşı bu tavrından ötürü tebrik ederim. Gerçekten Asil ve terbiyeli bi hanımefendi kendisi. Ralph nickli arkadaşta yanlış konuşmuş bir bayana karşı söylenmeyecek bir ifadede bulunmuş. Neyse Bundan sonra inş. forumdakiler dikkat ederler ifadelerine...

ReyyanA
Kapalı
27 Eylül 2010 16:29

Bilgisi olanlar elbette vardır. Gözün gördüğünü süylüyorum sadece. Aksini ispatlasalar da ben de yaptıgımdan utansam LaH0yA. Tartışmaya girecek olsam girerim ama bana bir faydası dokunmayacak tartışmalardan uzak duruyorum. Sözleyecek sözüm elbette var. Kendinize iyi bakın ve umarım Allah benim gibilerden (!) korusun sizi.

Saygılarımla.

LaH0yA
Yasaklı
27 Eylül 2010 16:32

Sinirlenince O da tatlı oluyo mu acaba ne dersin nesafet! :)

Sen neden burdasın bak yanlış anlaşılacak.

LaH0yA
Yasaklı
27 Eylül 2010 16:35

ReyyanA dediğinin aksine ispat bir sürü insan gösterebilirim sana, derdi günü sadece ders/hukuk olan ama amacım utandırmak değil. Genellemen yanlıştı.

ReyyanA
Kapalı
27 Eylül 2010 16:37

Sen neden buradasın derken beni mi kastediyorsunuz?

LaH0yA
Yasaklı
27 Eylül 2010 16:39

Hayır.

Nesafet_Haktır
Yasaklı
27 Eylül 2010 16:40

lahoya benim için tatlı olan ve olmayan diye bir ayrım yok. Herkes yerine göre tatlıdır veya acıdır. Ama sen laflara çabuk takan bir tiptesin. Bu huyundan vazgeçmeni öneririm. Ayrıca bir bayana bayan fotosu al soruna hemen cvp verirler denmesi hoş değil. Şimdi ben sana (eğer sen bayan isen) bayan fotosu al öyle gel desem hoşuna gidermi?

ReyyanA
Kapalı
27 Eylül 2010 16:41

Huzursuzluk yaratmak istemiyorum, siz de yaratmazsanız sevinirim. Konu hakkında bir bilgilendirme yapmadıgınıza göre millete sataşmayın.

LaH0yA
Yasaklı
27 Eylül 2010 16:45

ReyyanA senin "Gerçekten çok acayipler. Paylaşım yapmaya değil millet ne diyor, ne yapıyor diye fesatlıklarından geliyorlar. Allah'ım onlar gibi olmaktan korusun." şekilndeki cümlelerin sataşmak, huzursuzluk yaratmak olmuyor da, benim "genelleme yapmadan konuş" demem mi sataşmak, huzursuzluk yaratmak oluyor?

Bravo, alkış, selametle.

ReyyanA
Kapalı
27 Eylül 2010 16:49

Mevlana demiş ki : "Edepli edebinden susar, edepsiz ben susturdum sanır." Eğer siz benim yazdıgım gibi biri olmadıgınızı düşünüyorsanız ağzı olan konuşuyor der ve cevap yazmasınız. Tartışmak istiyorsanız, benimle tartışmayın. Nasıl biri oldugumu düşünürseniz düşünün gram umurumda değil.

Size de selametle.

LaH0yA
Yasaklı
27 Eylül 2010 16:52

Ben seninle benim öyle olup olmadığımı mı tartışıyorum? Öyle bir genelleme yapamazsın diyorum. Sizli bizli konuşunca mı saygılı edepli olunuyor? Yoksa tüm forumu zan altında bırakarak konuşmak mı edepsizlik, saygısızlık oluyor?

Konuyu saptırmadan konuşalım illa haklılığını iddia etmeye devam edeceksen.

ReyyanA
Kapalı
27 Eylül 2010 16:56

Ne dersem susacaksınız acaba merak ediyorum?

muvazaa
Kapalı
27 Eylül 2010 16:56

konuya balıklama dalıyorum ama dalmam gerekiyo,çünkü ben de hep giriyorum bu foruma.merak ettim,kimmiş o fesatlığından foruma girenler.isim söyle de kimse zan altında kalmasın.ayrıca milletin ne yaptığını öğrenmek fesatlık mıdır? ve millet sadece robot gibi gelip bişeyleri paylaşıp gitsin mi? en önemlsi de bu yazdıklarınla konunun ne alakası vardı?

LaH0yA
Yasaklı
27 Eylül 2010 16:58

Özür dilersen forumdan ya da en kötü ihtimalle haksızlığını kabul edersen susacağım.

ReyyanA
Kapalı
27 Eylül 2010 16:59

Özür dilerim efendim. Oldu mu rahatladınız mı?

besmart
Şef
27 Eylül 2010 17:43

aaa konu nereye gelmiş pes..

Toplam 34 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi