Editörler : Pangaea
05 Temmuz 2022 08:46

Mülakat hakkinda

Arkadaşlar daha once mulakata gecmis arkadaslar nolur bize bir bilgi versin bizi rahatlatsin sorulari bilemezsek ne olur cok fazla soru var hepsine bakamıyorum bazilari cok zor pisa nedir azerbaycanin aldigi son yer medir turkmemisgan baskani kimdir vs. Bizi aydinlatin sureclerinizi bizimle paylasin lutfen

mühendis hatay
Yasaklı
05 Temmuz 2022 08:50

5 kere mülakattan elenmiş biri olarak söylüyorum referansın yoksa boşuna...

örtmenadam
Kapalı
05 Temmuz 2022 09:07

Merhaba, cikmis sorulara muhakkak calis. Son zamanlarda spor musabakalarinda basari gostermis sporcu isimlerini ve branslarini ogren.

Butun sorulara bak.heyecan yapma. Olumsuz dusunme. Is gorusmesine gidecegini hayal et.

Basarilar

arslanshu
Memur
05 Temmuz 2022 10:13

Düzgün giyin öncelikle, özguvenli git ,kendini anlat diyecekler sana eğitim öğrenim hayatını ezber calis önceden, heyecan bizde de oldu önemli olan onu kontrol etmek,sorular rastgele geliyor kavanozdan kendin seçiyorsun bizde öyleydi, sonrasinda bana bütün komisyon üyeleri tek tek soru sordu hepsini cevapladim bir de senin üzerine gidiyorlar tepkini ölçmek için ona dikkat et,şükürler olsunki hiçbir referansim bişeyim yoktu cok donanimliydim ve 95puanla geçtim

Merve Mah
Aday Memur
05 Temmuz 2022 11:02

Peki videolu mulakat nasil olacak bilgisi olan var mi

Merve Mah
Aday Memur
05 Temmuz 2022 11:07

Yakin zamanda mi aldiniz bu puani ve puanınız kacti yuvarlama yapilmadi mi yani direkt kendileri mi verdi

arslanshu, 2 yıl önce
Düzgün giyin öncelikle, özguvenli git ,kendini anlat diyecekler sana eğitim öğrenim hayatını ezber calis önceden, heyecan bizde de oldu önemli olan onu kontrol etmek,sorular rastgele geliyor kavanozdan kendin seçiyorsun bizde öyleydi, sonrasinda bana bütün komisyon üyeleri tek tek soru sordu hepsini cevapladim bir de senin üzerine gidiyorlar tepkini ölçmek için ona dikkat et,şükürler olsunki hiçbir referansim bişeyim yoktu cok donanimliydim ve 95puanla geçtim

e-v-r-e-n-a-d-u
Şube Müdürü
05 Temmuz 2022 11:16

sen kendinde problem ara. millete yanlış bilgi verme.

mühendis hatay, 2 yıl önce

selam2014
Aday Memur
30 Temmuz 2022 21:48

Mülakat sıralamaları nerede yayinlaniyor

GS SAHADAN
Aday Memur
30 Temmuz 2022 21:58

Yav arkadaş ne referansı nereden uyduruyosun ya adamlar kaç yıldır puanları yuvarlamiyorlar mi benim kaç arkadaşım atandı niye boş beleş konusuyosun ulan insanlar olmuş degisik

GS SAHADAN
Aday Memur
30 Temmuz 2022 22:00

Ora bilgi olcme yeri değil kardeşim hicbir soruyu bilmesende sıkıntı yok yuvarliyorlar zaten kendini ifade et yeterli

GS SAHADAN
Aday Memur
30 Temmuz 2022 22:05

Bu söylediklerim öğretmenlik mulakatiyla alakalı onun dışındaki mulakatlarda referans araniyor

yılmazarar
Aday Memur
30 Temmuz 2022 23:10

Kendini anlatıyorsun önce o sırada heyecanın yatışıyor zaten. Sonra bir zarf çekiyorsun içinden çıkan soruları sana okutup cevaplamanı istiyorlar. Bütün soruları bildiğim sene puanım yuvarlandı. 2 soru bilmediğim sene yine puanım yuvarlandı. Yani puan yuvarlanıyor soruları bilsende bilmesende... Ama insan yinede hiçbir soruyu bilmemenin ezikliğini yaşamak istemiyor işte çıkmış sorulara çalışmak lazım...

selam2014
Aday Memur
31 Temmuz 2022 13:22

Arkadaşlar şimdiki mülakata girecek varmı sıralamalar nerede yayinlaniyor

eggan
Aday Memur
31 Temmuz 2022 18:30

Mülakat sonuçlarında açıklanıyor sıralama
selam2014, 2 yıl önce

bookworms
Memur
01 Ağustos 2022 03:08

Hocam 30 Trmmuz öğledrn sonra bana Meb'den mesaj geldi. O mesaj sizi e devlete yönlenriyor. Açıyorsunuz e devleti ve çağırıldıysanız çağırıldı şu gün şu saat şu yerde diye bir mesaj yazıyor.

selam2014, 2 yıl önce

Nkrp
Aday Memur
04 Ağustos 2022 12:12

Mülakatta puanım aşağıya yuvarlanınca sıralama nasıl değişir acaba arkadaşlar

rsnrog
Aday Memur
05 Ağustos 2022 10:21

içişleri bakanlığının alımının mülakatları ne zaman bitiyor giren arkadaşlar var mı

spiriferina
Kapalı
06 Ağustos 2022 23:29

Hiç mülakata girme şansım olmadı ama çok haklısın mülakatta bile torpili var o yoksa aldığın yüksek puan boşuna ..
mühendis hatay, 2 yıl önce

spiriferina
Kapalı
06 Ağustos 2022 23:31

Onda problem yok bence sende problem torpilsiz giremiyorsun bi yere
e-v-r-e-n-a-d-u, 2 yıl önce

sen kendinde problem ara. millete yanlış bilgi verme.

fatih toksoy
Aday Memur
07 Ağustos 2022 01:14

Benim mülakat 24 Ağustos
rsnrog, 2 yıl önce

içişleri bakanlığının alımının mülakatları ne zaman bitiyor giren arkadaşlar var mı

cgdsblt
Şube Müdürü
07 Ağustos 2022 18:01

Şu 3 soru hakkında bilgin yoksa zaten elenmelisin. Ama sonra tanıdığım yoktu da elendim deme!!!
Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi