Editörler : "eskiyara"Pangaea

Yagmurabia
Aday Memur
11 Eylül 2019 23:13

Mebbiste bize açılan her okulu tercih edebiliyor muyuz. Tercih şartları yazmıyor çünkü mem sitelerinde de.

enensonmohikan
Kapalı
12 Eylül 2019 00:05

tercih yapn bir arkadaş bu başvuru ritüellerini yazabilir mi.ne yapıyoruz.cevap yazan için şimdiden allah razı olsun.

mert123mert
Aday Memur
12 Eylül 2019 08:49

Arkadaşlar kurum onayı nereden veriliyor bulamıyoruz. Onay ver gibi bir tıklama yeri var mı sadece yazdır yeri çıkıyor. Bilen birisi bilgilendirirse sevinirim benim gibi merakta olan başka arkadaşlar da var. Şimdiden teşekkürler

yeditepelisehir
Daire Başkanı
12 Eylül 2019 09:13

sistemsel bir sorun var deniyor. gün içerisinde düzeleceği söylendi.

mert123mert, 5 yıl önce

Arkadaşlar kurum onayı nereden veriliyor bulamıyoruz. Onay ver gibi bir tıklama yeri var mı sadece yazdır yeri çıkıyor. Bilen birisi bilgilendirirse sevinirim benim gibi merakta olan başka arkadaşlar da var. Şimdiden teşekkürler

hacettepeli85
Daire Başkanı
12 Eylül 2019 09:58

Ankara merkezde bütün kadroların dolma ihtimali var mı sizce ?
12 Eylül 2019 10:11

Hocam bakanlıktan kapatılmış şimdilik kurum onayı. Açılacak deniyor bekliyoruz bakalım. İlçedeki tüm kurumlar açılıyordu mebbiste ama güncellenmiş liste. Şimdi branşa göre yöneticilik yapılabilinecek okullar çıkıyor listede. Bu yüzden onaylar kapatılmış deniyor. Bakalım ne zaman açılacak göreceğiz.

mert123mert, 5 yıl önce

yeditepelisehir
Daire Başkanı
12 Eylül 2019 10:58

Onay açıldı

mert123mert
Aday Memur
12 Eylül 2019 11:34

Teşekkürler

yeditepelisehir, 5 yıl önce

Onay açıldı

oldboy2121
Aday Memur
12 Eylül 2019 16:12

Arkadaşlar okul öncesi öğretmeniyim, ekys tercihlerinde önümdeki tercih sayfasında ortaokullar var ama bazı ortaokullarında ana sınıfı yok, yine de o ortaokulları tercih edebilir miyim?

Semsurii
Şef
12 Eylül 2019 16:26

Hocam MEBBİS başvuru modülünden ilk defa yönetici atama modülüne giriyorsunuz. Bilgilerinizi kontrol edin, sorun yoksa tercihlerinizi yapın. Tercihlerin altında "tercihlerim dışında atanmak istiyorum veya istemiyorum" dan birini seçin. Kaydedin, okulunuza tercih yaptığınızı bildirin onaylasınlar. Hayırlısı olsun

enensonmohikan, 5 yıl önce
tercih yapn bir arkadaş bu başvuru ritüellerini yazabilir mi.ne yapıyoruz.cevap yazan için şimdiden allah razı olsun.

hohanyeh42
Daire Başkanı
12 Eylül 2019 16:34

ben de bu akşam tercihlerini gireceg okul onayından sonra milli eğitime herhangi bir evrak veriliyor mu acaba ?

Bilginmemur
Aday Memur
12 Eylül 2019 18:01

Ben bugün tercih yaptım. Müdür kurum onayı verdi. Çıktı aldı imzaladım. Sonra da mebbistten benim görev kadro derece bilgilerinin olduğu bir belge çıkardı sanırım adı hizmet belgesiymiş.başvuru kağıdı çıktısına ekledi. Çıkışta ilçeye vereceğim dedi.

neolmuş
Aday Memur
12 Eylül 2019 18:10

tercih yarın son gün ama onaylarda son gün yarın mı yoksa 19u mu acaba?

13 Eylül 2019 15:02

arkadaşlar eşime sultangazi ilçe meb bugün başvuru için son gün demiş evrakını götürdü hani 19'uydu

Niki35
Aday Memur
13 Eylül 2019 15:08

Tercihlerin alınması 09 Eylül-13 Eylül, yani bugün son. Başvuruların onaylanması 10 Eylül-19 Eylül takvime göre.

13 Eylül 2019 15:26

Doğru, başvuru için son ama onay için son gün değil, 19'una kadar evrak götürülebilir bence, acele ettirmişler gereksiz yere.

alper_ix
Şef
13 Eylül 2019 16:37

Ne evrakı hocam evrak mı istiyorlar?

nervouslife, 5 yıl önce

arkadaşlar eşime sultangazi ilçe meb bugün başvuru için son gün demiş evrakını götürdü hani 19'uydu

Yagmurabia
Aday Memur
13 Eylül 2019 20:06

Her il her okul kafasına göre takılıyor sanırım. evrak imza filan vermedim onayladilar direk okul ve ilçe ilde bekliyor onu zaten son gün toplu yaparlar

mavsih
Daire Başkanı
13 Eylül 2019 20:46

Hizmet belgesi ve başvuru formu ile birlikte ilçe milli eğitime ulaştırdım evrakları

Semsurii
Şef
13 Eylül 2019 21:07

İlçe başvuru çıktısını istedi götürdük

Toplam 86 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi