Editörler : E.Kayı Han
30 Mart 2020 06:44

Kadrolu memurluktan 4B'ye geçiş

Kadrolu olarak infaz koruma memuruyum lisans hemşirelik mezunuyum aynı zamanda sözleşmeli hemşireliğe geçiş sürecinde istifa süreci hakkında bilgisi olanlar

icatal12
Aday Memur
30 Mart 2020 11:20

Aynı durum bendede mevcut,sağlık bakanlığında 657 kadrolu memurum şuan. Klavuzda tercih yapamamamı gösteren hiçbir ibare yok. Tercihimi yaptım yerleşmem durumunda nasıl bir yol İzleyeceğiz acaba?

İsmiazey
Aday Memur
30 Mart 2020 20:14

Kararsız kaldım bende süreci tam bilmiyorum
icatal12, 4 yıl önce
Aynı durum bendede mevcut,sağlık bakanlığında 657 kadrolu memurum şuan. Klavuzda tercih yapamamamı gösteren hiçbir ibare yok. Tercihimi yaptım yerleşmem durumunda nasıl bir yol İzleyeceğiz acaba?

DAYIM__Yok!
Memur
30 Mart 2020 22:24

Burada başka arkadaşın sizinle aynı konudan sorusunun yanıtını vermeye çalıştık.

https://forum.memurlar.net/konu/2413554/

İsmiazey
Aday Memur
30 Mart 2020 22:26

Sağlık Bakanlığı yeni bi yönetmelik çıkardı tercih veremiyecez galiba
DAYIM__Yok!, 4 yıl önce

Burada başka arkadaşın sizinle aynı konudan sorusunun yanıtını vermeye çalıştık.

https://forum.memurlar.net/konu/2413554/

DAYIM__Yok!
Memur
30 Mart 2020 22:30

Doğrudur. Bence siz sağlık bakanlığını personel şubeyi arayıp en temiz bilgiyi oradan alabilirsiniz.İstifa edeceğiniz kurumunda personel şubesini arayıp ona göre hareket edin derim. Çünkü bu dönemde süreç değişik işliyor kafanıza göre hareket etmeyin derim. Tam bilgi sahibi olmadan istifa sürecine başlarsanız tekrardan memur olamama gibi riskli bir durum söz konusu olmasın.

İsmiazey
Aday Memur
30 Mart 2020 22:32

Haklısınız teşekkürler
DAYIM__Yok!, 4 yıl önce

Doğrudur. Bence siz sağlık bakanlığını personel şubeyi arayıp en temiz bilgiyi oradan alabilirsiniz.İstifa edeceğiniz kurumunda personel şubesini arayıp ona göre hareket edin derim. Çünkü bu dönemde süreç değişik işliyor kafanıza göre hareket etmeyin derim. Tam bilgi sahibi olmadan istifa sürecine başlarsanız tekrardan memur olamama gibi riskli bir durum söz konusu olmasın.

İsmiazey
Aday Memur
30 Mart 2020 22:41

Klavuza baktım 7. Maddede tercih yapsak bile kabul olunmayacağı yazıyor
İsmiazey, 4 yıl önce
Haklısınız teşekkürler
Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi