Editörler : swat3410
«500550065007500850095010501150125013501450155016»

701KHK
Aday Memur
19 Mart 2021 18:07

Düzeltildi mi sonra dan peki

Hck19, 3 yıl önce

Hitapdaki yanlışlıkla ilgili bende SGK ya yazmıştım.onlarda kurumunuza başvurun diye cevap yazmışlar.

701KHK
Aday Memur
19 Mart 2021 18:08

Tşk ler

Hck19, 3 yıl önce

Hitapdaki yanlışlıkla ilgili bende SGK ya yazmıştım.onlarda kurumunuza başvurun diye cevap yazmışlar.

Hck19
Şube Müdürü
19 Mart 2021 18:14

Daha önce lojistiği gittim personele git dediler personele gittim ildeki SGK ya git dediler ildeki sgk kurumunda hitabı kim giriyorsa oraya git dedi. Personel özlük işlerine tekrar gittim onlarda bu sefer kamu çalışanları emeklilik başkanlığına yaz dediler bende yazdım onlarda tekrar kurumunuza yazın dediler. Sonra bir baktım düzeltilmiş kim düzeltti bilmiyorum

DİAMONDARAKAWA
Kapalı
19 Mart 2021 20:03

Kurum düzeltmiştir
Hck19, 3 yıl önce

Daha önce lojistiği gittim personele git dediler personele gittim ildeki SGK ya git dediler ildeki sgk kurumunda hitabı kim giriyorsa oraya git dedi. Personel özlük işlerine tekrar gittim onlarda bu sefer kamu çalışanları emeklilik başkanlığına yaz dediler bende yazdım onlarda tekrar kurumunuza yazın dediler. Sonra bir baktım düzeltilmiş kim düzeltti bilmiyorum

Meydy503
Aday Memur
19 Mart 2021 20:47

Merhaba 2019 Ekim ayında açığa alındım malum konudan dolayı 2020 Ocak ayinda Adli olarak beraat kararı aldım. Savcı dosyayı istinaf a gonderdi. Bir kac sorum olacaktı bilgisi olan varsa; KOD um AD imis oni ogrendim.

1-) Istinaf dan karar ne kadar sürede çıkıyor?

2-) Bu durum İdare Soruşturmayı etkiler mi ?

3-)Mahkemenin gerekceli kararini sorusturma Mufettisi mahkemeden talep etti. 2 ay oldu ama ne arayan var ne soran.

Aslanbey1453
Genel Müdür
20 Mart 2021 21:21

İşler yavaş ilerliyor 54.ay oldu burdayız Nisan 2020de Takipsizlik verilmiş, Haziranda zarf geldi hala sonuç yok. OFLU HICADA GİBİYİZ GÖT KORKUSU ALLAH KORKUSUNU GEÇMİŞ... KİMSE İMZA ATMIYOR EMİR YUKARDAN GELSİN HESABI...
Meydy503, 3 yıl önce

Merhaba 2019 Ekim ayında açığa alındım malum konudan dolayı 2020 Ocak ayinda Adli olarak beraat kararı aldım. Savcı dosyayı istinaf a gonderdi. Bir kac sorum olacaktı bilgisi olan varsa; KOD um AD imis oni ogrendim.

1-) Istinaf dan karar ne kadar sürede çıkıyor?

2-) Bu durum İdare Soruşturmayı etkiler mi ?

3-)Mahkemenin gerekceli kararini sorusturma Mufettisi mahkemeden talep etti. 2 ay oldu ama ne arayan var ne soran.

osmanemre55
Aday Memur
21 Mart 2021 22:31

Samsun dan takip eden varmi burayi

zwitter28
Memur
22 Mart 2021 11:42

Evet devrem ben Samsun'dan takip ediyorum.

osmanemre55, 3 yıl önce
Samsun dan takip eden varmi burayi

osmanemre55
Aday Memur
22 Mart 2021 17:52

Gordum devrem yazdim sana.
zwitter28, 3 yıl önce

Evet devrem ben Samsun'dan takip ediyorum.

Ejderyalçın
Aday Memur
26 Mart 2021 01:22

Beyler takipsizlik aldım. Sadece ea fişleme var. Sizce idare mahkemesi ne karar verir.

Janjan10
Aday Memur
26 Mart 2021 23:42

Takipsizlik derken kyok mu aldınız

Ejderyalçın
Aday Memur
27 Mart 2021 02:16

Evet kyok
Janjan10, 3 yıl önce

Takipsizlik derken kyok mu aldınız

Janjan10
Aday Memur
27 Mart 2021 15:23

Hayırlı olsun inşallah olumlu sonuç alırsınız

sadyk44
Aday Memur
27 Mart 2021 18:05

Şuan dosyam idare mahkemesinde, ea kodlama başkaca bişey yok. Ayrıca şuana kadar adli olarak da bir soruşturma geçirmedim. Benim gibi varmıdır acaba bu durumda olan, aradan 4 sene geçti kodlamadan dolayı acarlar mi acaba hala.

27 Mart 2021 20:23

Devlet durup durmadık yerde kimseyi araştırmadan açığa almaz bir şekilde önceden veya yakın zamanda bir bağınız,bağlantınız varki açığa alınmışsınız buradaki bütün yazan insanlar bunu bunları yapmadan milletin hakkına girmeden önce düşünecektiniz amir memur farketmez o yüzden hepinize iyi olmuş umarım hiçbir zaman mesleğe geri dönemezsiniz.

Janjan10
Aday Memur
27 Mart 2021 21:27

Arkadaşlar herkese geçmiş olsun inşallah suçsuz olanlar bir an önce görevlerine dönerler, ben jandarma personel iyim sizin garson fişleme ile aynı konu ile bizi de geçen sene açığa aldılar, flash bellek içeriği ve kodlama ile ilgili şuan için hiç bir bilgimiz yok, isim çıkması dışında herhangi bir yan delil de yok, sizde nasıl bir süreç işledi, göreve iade olanlar oldu mu, şimdiden teşekkür ederim

Bedir Bey
Memur
27 Mart 2021 21:55

Kandırılankar parsel parsel verenler aklandıda alt tabaka malesef bu işin ceremesini çekiyor.mobingcimi sin ne haltsın birak birilerine yaranmayıda işine bak.bir gün sende başka yerden bi darbe yersinde ozaman viyaklarsın.iş işten geçmiş olur.burda kimse yularda dediklwrimden daha suçlu olamaz.senden de burdakiler eminim daha temizdir

88my
Genel Müdür
29 Mart 2021 13:50

Dostum, sen hangi ülkede yaşıyorsun? Bu ülke de hiçbir zaman adalet tam olmadı, sen çıkmış adalete güvenin nerdeyse sıfır olduğu dönem de yapılan hukuksuz işlemlerin doğru olduğunu söylüyorsun, eğer bunu bilerek söylüyorsan, akıl sağlığını kontrol ettirmende fayda var..

Dışardan üç beş örnek görerek genellemek kolay, istersen boş zamanlarda ağır ceza mahkemelerine giderek fetö davalarını izle bakalım, ne şekilde ne kararlar veriliyor, herkese açık ağır cezalar girip izleyebilirsin.

Bizleri kızdırmak için söylüyorsan, bizler işimizi gücümüzü yolumuzu bulduk, senin söyleyeceklerin bizde sinek ısırığı kadar etki yapmaz.. Bu ülke de kimler geldi geçti, ne dönemler yaşandı, biraz yakın tarihini araştır.

MobingciEfsaneKomser, 3 yıl önce

Devlet durup durmadık yerde kimseyi araştırmadan açığa almaz bir şekilde önceden veya yakın zamanda bir bağınız,bağlantınız varki açığa alınmışsınız buradaki bütün yazan insanlar bunu bunları yapmadan milletin hakkına girmeden önce düşünecektiniz amir memur farketmez o yüzden hepinize iyi olmuş umarım hiçbir zaman mesleğe geri dönemezsiniz.

HAK-LI polis
Memur
30 Mart 2021 10:46

Git geçmişe bak devletin özür dilediği bir sürü dava olay adam var göt lalesi nickinden de anlaşılacağı üzere bilerek yapıyorsun bunu aynı şeyler senin başına gelse aç kalır yasal olmayan işlere kalkarsın ama burda herkes ekmeğini buldu merak etme sen biz ekmeği değil hakkımızı istiyoruz....
MobingciEfsaneKomser, 3 yıl önce

Bahadırg
Memur
01 Nisan 2021 17:36

maalesef bir standart yok aynı durumda olup çalışan da var açıkta olan da var ihraç olan da, adli olarak yüzde 90a yakın beraat ile sonuçlanıyor

Janjan10, 3 yıl önce

Arkadaşlar herkese geçmiş olsun inşallah suçsuz olanlar bir an önce görevlerine dönerler, ben jandarma personel iyim sizin garson fişleme ile aynı konu ile bizi de geçen sene açığa aldılar, flash bellek içeriği ve kodlama ile ilgili şuan için hiç bir bilgimiz yok, isim çıkması dışında herhangi bir yan delil de yok, sizde nasıl bir süreç işledi, göreve iade olanlar oldu mu, şimdiden teşekkür ederim

Toplam 102884 mesaj
«500550065007500850095010501150125013501450155016»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi