Editörler : swat3410E.Kayı Han
«9101112131415161718192021

primer28
Şube Müdürü
11 Ekim 2019 23:56

isteyen bunu okuyabili:)

primer28, 5 yıl önce

Şimdi beyler evet bu bir yemek sözleşmesi. Büyük ihtimalle de bizi kastediyor. Rize pomem kapasitesi geçen dönem 1000 leri aştı ancak, bu dönem 600 lerdekalır. Sınıflar 70 kişiymiş 23. Dönemde. Ama şöyle bir detay var, bu anlaşma 01.01.2020 ile 31.12.2020 arasında geçerli. Yani başlangıcı 2020 nin herhangi bir günü ve bitişi de öyle. Bu da demek oluyor ki 26.dönem her ne olursa olsun 2020 çıkmadan mezun olsunisteniyor. E bu durumda eğitim 6 ay deniliyorsa okula giriş haziran ayını geçemez. Mart nisana alım kalsa hazirana yetişmez. En geç yıl sonu ilan gelmesi gerektiği ortaya çıkıyor. Bu kadar analizi karlofçada yapsaydık bugün en azından batum hala bizimdi:D

Gilromero1453
Kapalı
12 Ekim 2019 00:11

De get kumda oynar bu saatten sonra kim ipler seni üfürükçü.

primer28, 5 yıl önce

Beyler çok uzun zamandır ters totem yapıyorum bu konuda. Nasıl algılarsanız algılayın önemli değil gerçekten bende mutluyum çünkü. Önceki mesajlarımı okumak isteyen Rize Pomem yemek ihalesi resmi sızdığında yaptığım analizi görebilirler. İsterseniz eski mesajımı da paylaşayım.

primer28
Şube Müdürü
12 Ekim 2019 09:26

Gilromero ve forumdaki diğer elma arkadaşlara selam olsun bu mesajlarım. Ters totemin ne olduğunu bilmeyen adamlar bana sallıyor. PAEM 4'te ailemden bir abim var ondan da ilanın geleceğini öğrenip buraya yazmştım. O mesajı da bulacağım.

primer28, 5 yıl önce

Yalnız Hakan Çelik e helal olsun, çalışmalar sürüyor deyince yani alım olacak diyebiliriz diye uzattı netleştirdi. Çok büyük ihtimalle yakın bir zamanda renk körlüğü güncelleştirmesini içeren yeni bir sağlık yönetmeliği güncellemesi yayınlayacaklar. Sonra pmyo işlemleri yapılacak, 24.dönem açıklamacak ve paem başlayacak. Polise ihtiyacımız var dediği için de 2020 olmadan 10 bin alımın ilanı gelecek. 2020 bitmeden de mezun olunacak.

ErsnErd2
Kapalı
13 Ekim 2019 09:55

Ters totem? hahahahahaha
primer28, 5 yıl önce

Beyler çok uzun zamandır ters totem yapıyorum bu konuda. Nasıl algılarsanız algılayın önemli değil gerçekten bende mutluyum çünkü. Önceki mesajlarımı okumak isteyen Rize Pomem yemek ihalesi resmi sızdığında yaptığım analizi görebilirler. İsterseniz eski mesajımı da paylaşayım.

Gilromero1453
Kapalı
13 Ekim 2019 16:36

Sende harbi utanma yokmuş onu anladık. Başkası adına utanmak ne demek güzel hissettiriyorsun. Azıcık onurun varsa yazmazsın buralara ya da git yeni üyelik falan al. Çünkü s.çtın sıvıyorsun.

Murat kardeşini örnek al. Bak o ilandan beridir kayıp yine onurluymuş,aynısını sana tavsiye ederim :)

Bu arada hadi okula giriş FYT hakkında biraz analiz yapsana okuması zevkli oluyor ters totemci seni :D :)

primer28, 5 yıl önce

Gilromero ve forumdaki diğer elma arkadaşlara selam olsun bu mesajlarım. Ters totemin ne olduğunu bilmeyen adamlar bana sallıyor. PAEM 4'te ailemden bir abim var ondan da ilanın geleceğini öğrenip buraya yazmştım. O mesajı da bulacağım.

primer28
Şube Müdürü
14 Ekim 2019 10:48

Sen kimsin de senden utanacağım yahu çerçi? Cürmün ne? Hayattaki konumun başarın mezuniyetin ne? Neyi sana ispatlayacağım? Umarım FYT de denk geliriz seninle:)

Gilromero1453, 5 yıl önce

Sende harbi utanma yokmuş onu anladık. Başkası adına utanmak ne demek güzel hissettiriyorsun. Azıcık onurun varsa yazmazsın buralara ya da git yeni üyelik falan al. Çünkü s.çtın sıvıyorsun.

Murat kardeşini örnek al. Bak o ilandan beridir kayıp yine onurluymuş,aynısını sana tavsiye ederim :)

Bu arada hadi okula giriş FYT hakkında biraz analiz yapsana okuması zevkli oluyor ters totemci seni :D :)

FahriYNR
Memur
20 Ekim 2019 12:41

kardeşim sanırım tam da içimden geçtiği gibi oldu :) artık sonrası nasip bakalım

ErsnErd2, 5 yıl önce
İyide canım kardeşim madem araya sıkıştıracaklardı 10bin alımın arasına sıkıştırsalardı. Bu iş hiç böyle ümitlendiğiniz gibi değil galiba dilerim allahtan sizin dediğiniz olsun ama olmama ihtimali cok yüksek
Toplam 407 mesaj
«9101112131415161718192021

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi