Editörler : Pangaea
05 Aralık 2022 18:27

Öğretmen alımları

Kadroya yeni geçecek arkadaşlar için eş durumu ve mazeret atamalari söz konusu olacak. Klavuz bu işlemlerden sonra açıklanabilir. Buda çok uzamasına neden olur

Faramir66
Şube Müdürü
05 Aralık 2022 21:43

Daha kadroya geçenlere es durumu gelip gelmeyeceği kesin bile değil yine herkes bakanlıkta çalışıyor sanirin

Türkçemat
Kapalı
06 Aralık 2022 10:30

Senin derdin ne ? Atama olmayınca mutlu mu olacaksin? Senin işin yokmu sen insanların moralini bozmaya mi geliyorsun buraya ?

Faramir66, 1 yıl önce

Daha kadroya geçenlere es durumu gelip gelmeyeceği kesin bile değil yine herkes bakanlıkta çalışıyor sanirin

Türkçemat
Kapalı
06 Aralık 2022 10:33

Kardeşim her şey olabilir merak etme secimden önce bir atama olacak ve bazı arkadaşlar mutsuzlugundan çatlayacak.Cunku bazı insanlar öyledir.Kaostan beslenirler

06 Aralık 2022 14:34

Bu ay çıkmadan takvimi açıklarlar inşallah

Türkçemat
Kapalı
06 Aralık 2022 15:04

Inşallah en kısa zamanda açıklanması umudumuz lakin bu ay olmasa bile atama secimden evvel mutlaka olacaktir

altıntaşli, 1 yıl önce

Bu ay çıkmadan takvimi açıklarlar inşallah

LOKITURKS
Memur
06 Aralık 2022 19:25

Seçimden önce atama bir ifade etmiyor ki iki alım yapılmadıktan sonra ne fayda. Bir alım yapmak zorundalar zaten. Sınava millet boşuna girmedi ki. Önemli olan erkenden açıklamaları ve eylüle 2022 kpss ile bir alım daha yapmaları yoksa seçimden önce tek atama yapmışlar 50K yapmışlar bir anlamı yok ki yıllık zaten 50K ortalama yapıyorlar. Aralıkta açıklanmazsa herkes oturup kpss çalışabilir. Artık seçimlerde kimkazanır allah bilir.

Türkçemat, 1 yıl önce

Inşallah en kısa zamanda açıklanması umudumuz lakin bu ay olmasa bile atama secimden evvel mutlaka olacaktir

LOKITURKS
Memur
06 Aralık 2022 19:28

Alımlar çocuk oyuncağına dönmüştür eyy kpssgiren kpss mağdurları millet o kdar bağırıyor tweet atıyor videolar çekiyor bakanlığa yazılar yazılıyor hiçbir allahın kulundan bir ses yok. Sağlık bakanlığının alımına bak ne bütçe beklendi ne başka bir şey arkadaşlarım hep atandı biz hala bekliyoruz. Ne lanetli bir meb varmış biratayamado gittiler

Faramir66
Şube Müdürü
06 Aralık 2022 20:13

Mutlaka diyor bi de. Anladım ki senin atanman imkansız. Ben sana söyleyeyim zaman kaybetme sınava çalış. Kendini kandirmissin yeterince ama gerçekler yüzüne çarpacak yakinda

Türkçemat, 1 yıl önce

Türkçemat
Kapalı
06 Aralık 2022 23:01

Sana ulaşıp atandığım yerden fotoğraflarımı yollayacam üzülme tamam mi?

Faramir66, 1 yıl önce

Mutlaka diyor bi de. Anladım ki senin atanman imkansız. Ben sana söyleyeyim zaman kaybetme sınava çalış. Kendini kandirmissin yeterince ama gerçekler yüzüne çarpacak yakinda

Faramir66
Şube Müdürü
06 Aralık 2022 23:08

Ben sama ulaşıp seneye deneme setini alıyım öabt lazım olur :)

Türkçemat, 1 yıl önce

Sana ulaşıp atandığım yerden fotoğraflarımı yollayacam üzülme tamam mi?

Türkçemat
Kapalı
06 Aralık 2022 23:11

Ben derece yaptım gözüm rahat ol kitapları dağıttım bile ihtiyacım yok.Bu arada atama olup insanlar buraya güzel dileklerini yazdığında okuyup üzülme.sana bir tavsiye öğrencilerine örnek olma yazık çocuklara senin gibi olumsuzluk pompalayan bir öğretmenleri var malesef sistem senin gibileri öğretmen yapıyor. Psikolojik testler lazim aslında.Guzel değerleri olmayan insanlar alinmamali

Faramir66, 1 yıl önce

Ben sama ulaşıp seneye deneme setini alıyım öabt lazım olur :)

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi