Editörler : Pangaea

guler75
Kapalı
28 Eylül 2020 17:02

Bu netleri yapacak kapasite var ama asagi yukari kaç puan geleceğini kestirecek kapasite yok öyle mi? Bol şans.

EemPlayer
Yasaklı
28 Eylül 2020 17:03

Ya yürü git hadi boş yapma asıl hesabınla gel konuş burada çocukca şeylerin peşinde koşmayı bırakın artık. Buraya gelmiş masumca bir şeyler soruyormuş pozu verip diğer konularda gayet bilmişlik taslayıp milletle dalga geçercesine yorumlar yapıyor ama burada hiçbir şey bilmiyormuş ayakları ya hadi işine abisi

tıpa, 4 yıl önce

Yazık ya üzülüyorum sizlere bu sınav neymiş böyle hepinize sağlam gömmüş. Türkiye'nin genel iklimi böyle sizler de haklısınız aslında. İnsanlara sokakta dokunsan patlayacak gibiler hep sudan sebeplerden kavga çıkarma eğilimindeler, sizin de farklı olmanız beklenemezdi. Bir soru sordum binlerce saçma sapan cevap aldım. Arkadaşlar sabredin, bu sene iyi puan alamamış olsanız bile 2 sene sonra girersiniz bu herkese saldırmanız gerektiği anlamına gelmiyor ki. Demek ki verimsiz çalışmışsınız sınava soruları ezberleyerek falan mı hazırlandınız ? Ayrıca, her şey kpss değil özel sektöre girin çalışın, youtuber olun, kendi işinizi kurun... KPSS ile atanabilmek zaten zor biliyorsunuz çoğunuzun eleneceği baştan belliydi bunun için sınavda iyi netler bekleyen insanlara saldırmanız sorununuzu çözmez daha da derinleştirir, yine de siz bilirsiniz

tıpa
Memur
28 Eylül 2020 17:05

Evet, hayatta her şey mümkün, tam tersi de olabiliyo mesela sizin gibi her türlü yılanlığa, fesatlığa, senaryo yazarlığına kafası zehir çalışıp da sınava gelince apışıp kalanlar da var

guler75, 4 yıl önce
Bu netleri yapacak kapasite var ama asagi yukari kaç puan geleceğini kestirecek kapasite yok öyle mi? Bol şans.

Cllllkkk
Yasaklı
28 Eylül 2020 17:06

Daha geçen sayfa 2 senede 1 girileceğinden haberdar dahi değildin ama kalkmış şimdi 2 sene sabredin diyorsun. Ayrıca benim 100 net üstü beklemediğimi kim söyledi? ben çıkıp da kimseye net falan söylemedim, söylemem de. Ayrıca tekrardan üslubundaki "gömmüş" kelimesinden troll olduğunu tekrar kanıtlıyorsun. Bu sana vereceğim son cevap. Senin harcağıdın gibi değersiz vaktim yok. Sana tavsiyem ekstradan hesap açıp milleti trolleyeceğine biraz kendine vakit ayır.

tıpa, 4 yıl önce

Yazık ya üzülüyorum sizlere bu sınav neymiş böyle hepinize sağlam gömmüş. Türkiye'nin genel iklimi böyle sizler de haklısınız aslında. İnsanlara sokakta dokunsan patlayacak gibiler hep sudan sebeplerden kavga çıkarma eğilimindeler, sizin de farklı olmanız beklenemezdi. Bir soru sordum binlerce saçma sapan cevap aldım. Arkadaşlar sabredin, bu sene iyi puan alamamış olsanız bile 2 sene sonra girersiniz bu herkese saldırmanız gerektiği anlamına gelmiyor ki. Demek ki verimsiz çalışmışsınız sınava soruları ezberleyerek falan mı hazırlandınız ? Ayrıca, her şey kpss değil özel sektöre girin çalışın, youtuber olun, kendi işinizi kurun... KPSS ile atanabilmek zaten zor biliyorsunuz çoğunuzun eleneceği baştan belliydi bunun için sınavda iyi netler bekleyen insanlara saldırmanız sorununuzu çözmez daha da derinleştirir, yine de siz bilirsiniz

tıpa
Memur
28 Eylül 2020 17:07

Sizin saçmalıklarınıza son cevap verişim bu. Bu kıskançlıklara ve çekememezliklere bakınca demek ki sınavım tahminimden de iyi ve ilk seferde atanıcam siz de etrafınıza saldırmaya devam edin daha senelerce forumda takılın ahahahaha :D

EemPlayer, 4 yıl önce

Ya yürü git hadi boş yapma asıl hesabınla gel konuş burada çocukca şeylerin peşinde koşmayı bırakın artık. Buraya gelmiş masumca bir şeyler soruyormuş pozu verip diğer konularda gayet bilmişlik taslayıp milletle dalga geçercesine yorumlar yapıyor ama burada hiçbir şey bilmiyormuş ayakları ya hadi işine abisi

tıpa
Memur
28 Eylül 2020 17:11

Ne ekstra hesap açması kardeşim sizler hakkaten sorunlusunuz ya neyden bahsettiğinize dair en ufak bir fikrim yok ve bu saçma davranışlarınıza akıl sır erdiremiyorum. İlk kez bir forum sitesinde böyle bir şeyle karşılaştım, düpedüz saldırıyla. Siz böyle başarılı insanları kıskanmaya devam ettiğiniz sürece sizlerden hiçbir cacık olmaz bunu billin. Keskin sirke küpüne zarar, kendinize işkence yaparsınız sadece bu hal ve hareketlerle. Benim umrumda değilsiniz akşama unuturum sizleri

Cllllkkk, 4 yıl önce

Daha geçen sayfa 2 senede 1 girileceğinden haberdar dahi değildin ama kalkmış şimdi 2 sene sabredin diyorsun. Ayrıca benim 100 net üstü beklemediğimi kim söyledi? ben çıkıp da kimseye net falan söylemedim, söylemem de. Ayrıca tekrardan üslubundaki "gömmüş" kelimesinden troll olduğunu tekrar kanıtlıyorsun. Bu sana vereceğim son cevap. Senin harcağıdın gibi değersiz vaktim yok. Sana tavsiyem ekstradan hesap açıp milleti trolleyeceğine biraz kendine vakit ayır.

Hewisel
Şube Müdürü
28 Eylül 2020 17:18

Ulan hani yılandım ben. Ne zaman agresif ettin beni. :)

Benim yaptığım yorumları gördün demek. Benim kişiliğimi analiz edecek kadar da araştırmışsın demek.

Forumda bayağı bir gezmişsin yani. Kardeş o kadar zamanın varsa gidip puanını hesaplasana :)

Sen de 102 net yapmışsan .... Sana 102 tane madalya takacağım. Bir ara bana hatırlat :)

tıpa, 4 yıl önce

Forumdaki konularda yaptığın yorumları gördüm. Herkese saçma sapan, agresif şeyler yazıyorsun işin gücün yok herhalde senin başka.

tıpa
Memur
28 Eylül 2020 17:23

Sizin seviyenize inmemek için çok uğraştım ama gerçekten tahrik ediyorsunuz. Ne haliniz varsa görün. Demek ki atanamayacak olmak insanı bu hallere sokuyo, çok fazla negatif enerji insanın hayat enerjisini sömürüyorsunuz. Neyse ben netlerimin keyfini çıkarıyım bari arkadaşlarımla buluşayım biraz size de iyi kavgalar dilerim forumda

Hewisel, 4 yıl önce

Benim yaptığım yorumları gördün demek. Benim kişiliğimi analiz edecek kadar da araştırmışsın demek.

Forumda bayağı bir gezmişsin yani. Kardeş o kadar zamanın varsa gidip puanını hesaplasana :)

Sen de 102 net yapmışsan .... Sana 102 tane madalya takacağım. Bir ara bana hatırlat :)

guler75
Kapalı
28 Eylül 2020 18:11

Bay beyin ben ilk defa girdim ve 2. atamada atanacagimi düşünüyorum. Hali hazirda bir işim var ama devlet olsun daha iyi dedik. Senin gibilerin ciğerini bilirim.Cevremde cok iyi netler yapan gencler var ki en yükseği 112 onlar senin gibi akilli gorunmeye çalışan zavalli değiller. Bana gelince yilanlik veya senaryo nedir bilmem. 100 net yapan burada senin sordugun soruyu sormaz. milletin moralini bozup dalga gecmeye gerek yok. sinav aciklaninca atarsin sonuc görüntünü o zaman susariz
tıpa, 4 yıl önce

Evet, hayatta her şey mümkün, tam tersi de olabiliyo mesela sizin gibi her türlü yılanlığa, fesatlığa, senaryo yazarlığına kafası zehir çalışıp da sınava gelince apışıp kalanlar da var

guler75
Kapalı
28 Eylül 2020 18:14

Bay beyin aynaya bakip bakip buraya hissettiklerini yazma artik.
tıpa, 4 yıl önce

Sizin seviyenize inmemek için çok uğraştım ama gerçekten tahrik ediyorsunuz. Ne haliniz varsa görün. Demek ki atanamayacak olmak insanı bu hallere sokuyo, çok fazla negatif enerji insanın hayat enerjisini sömürüyorsunuz. Neyse ben netlerimin keyfini çıkarıyım bari arkadaşlarımla buluşayım biraz size de iyi kavgalar dilerim forumda

guler75
Kapalı
28 Eylül 2020 18:17

Bay beyin kitapçık numarani doğru işaretledin mi?

guler75
Kapalı
28 Eylül 2020 18:20

Ya sinavda bi bok yapamamış. Gercek hayatta kendini ifade demeyen bir tip. Gelmiş burada ahkam kesiyor. Sen 102 madalya demişsin ama ben diyorum ki 60 neti bile çıkmaz.
Hewisel, 4 yıl önce

s3s4s5
Daire Başkanı
28 Eylül 2020 19:59

Küçükken topu inşaata kaçmış aynen :)
tıpa, 4 yıl önce

Ben ciddi olarak soru sordum sen dalga geçiyorsun galiba. Sebep ne? Sorunlu biri misin küçükken ailenden şefkat mi görmedin ?

eemsoru
Aday Memur
28 Eylül 2020 20:06

senin adına çok üzüldüm atanamazsın 2 ay emek vermişsin yazık ya ömrün gitmiş

Kimmuh7981
Aday Memur
28 Eylül 2020 22:17

Burada o kadar boş insanlarla domus ki.Kendini tatmin etme yeri olmuş.

Lespaul06
Aday Memur
29 Eylül 2020 02:14

Benimde 59 gy 59 gk netim var. Atanırım kesin. Ama merak ettiğim şey matematikte çember sorum boş coğrafyada ileri geri sorum onlarda hatalıymış şimdi ben 120 net mi yapmış sayılacağım ?

eemsoru
Aday Memur
29 Eylül 2020 06:15

sen git kendine üzül terbiyesiz. açtıgı konuya bak 102 netr atanır mıyım? sen milletke dalga mı geçiyosun r de üstüne sabredin 2 sene sonra girersiniz diyo. sen de aynı duruma düşersin elbet . bu zihniyetle sizin bu toplumda yeriniz yok. git netlerini kendin hesapla
tıpa, 4 yıl önce

tıpa
Memur
29 Eylül 2020 07:57

Sizden böyle tepkiler görene kadar 102 net yapmış olmak beni şüphede bırakıyordu açıkçası kpss ile atanmak için yüksek puan yapmak şart çünkü ama sizin daha düşük yaptığınızı görünce atanma ihtimalimin arttığını düşünüyorum

eemsoru, 4 yıl önce
sen git kendine üzül terbiyesiz. açtıgı konuya bak 102 netr atanır mıyım? sen milletke dalga mı geçiyosun r de üstüne sabredin 2 sene sonra girersiniz diyo. sen de aynı duruma düşersin elbet . bu zihniyetle sizin bu toplumda yeriniz yok. git netlerini kendin hesapla

zeitgot
Yasaklı
29 Eylül 2020 09:01

sen kimsin ya ? sen daha yeni mezun olduğunu söylemedin mi ? çok çok 100 bin ile mühendislik kazanan tipsin. bir de gelip bize kpss hakkında ahkam mı keseceksin?

2 ay çalıştın 102 net yaptın? o kadar yıl üniversite okuduktan sonra senin o matematik sorularını 2 ayda yapman mümkün değil. kaldı ki yeni mezunlar genelde matematiği küçümser ve sonra ordan kaybeder.

ben önceden atanmış bir mühendisim. bu sınava da girdim bu sene. bana kpss hakkında boş yapamazsın. her lafından anlarım troll olduğunu.

dönüp de 2 ayda 102 net yapacaksın öyle mi ?

sen değil boğaziçi mezunu adam gelse yapamaz.

burda milleti deli etmeye çalışarak kendi kendine eğlendiğini sanıyorsun işte.

hem sınavı bilmeyeceksin, tecrübem yok diyeceksin hem de dönüp atamaların az olduğunu söyleyeceksin.

tıpa, 4 yıl önce

Dostum senin yaran nedir ya. Kpss'den 50 puan mı yaptın sen ne bu çekememezlik olsun 2022'de tekrar girersin olmadı 2024'te tekrar girersin :D Ben de 2 ay çalıştım ve 102 net yaptım oldu mu? Sen başarısız birisin diye diğer insanlara böyle saldıramazsın, bunda benim bir suçum yok çünkü

tıpa
Memur
29 Eylül 2020 09:13

Seni hayal kırıklığına uğratmak gibi olacak ama tam da 2 ayda 102 net yaptım. Senin gibi yıllarca çalışarak değil :D Kapasite farkı diyebiliriz buna

zeitgot, 4 yıl önce

sen kimsin ya ? sen daha yeni mezun olduğunu söylemedin mi ? çok çok 100 bin ile mühendislik kazanan tipsin. bir de gelip bize kpss hakkında ahkam mı keseceksin?

2 ay çalıştın 102 net yaptın? o kadar yıl üniversite okuduktan sonra senin o matematik sorularını 2 ayda yapman mümkün değil. kaldı ki yeni mezunlar genelde matematiği küçümser ve sonra ordan kaybeder.

ben önceden atanmış bir mühendisim. bu sınava da girdim bu sene. bana kpss hakkında boş yapamazsın. her lafından anlarım troll olduğunu.

dönüp de 2 ayda 102 net yapacaksın öyle mi ?

sen değil boğaziçi mezunu adam gelse yapamaz.

burda milleti deli etmeye çalışarak kendi kendine eğlendiğini sanıyorsun işte.

hem sınavı bilmeyeceksin, tecrübem yok diyeceksin hem de dönüp atamaların az olduğunu söyleyeceksin.

Toplam 147 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi