Editörler : ayşegül bgm
12345678910111213»

Biyologmbg
Aday Memur
13 Nisan 2019 23:40

inşallah iyi bir alım olur herkesi mutlu ederler
14 Nisan 2019 08:13

Hocam dur yapma kalbime indirme.1yil oldu nerdeyse bekliyoruz.10kisi alirlarsa kapten giderim.hos olmayacak seyde degil ya

BreakkingBad, 5 yıl önce

Arkadaşlar forumdaki haber ve yorumlara göre durum çok vahim , lisanslara 3600 kadar bir kadro ayırıldığını ve bunun 3 bine yakın ebe diyorlar.Diğer lisans bölümlerine kala kala 800-1000 gibi Komik bi rakam kalıyor, bize artık 5-10 düşer anca,, şaka gibi , inş yanılıyorlardır

14 Nisan 2019 08:28

Hocam totalde 500 alsalar eh belki mutlu oluruz.koskoca ana bilim dalinin dustugu hallere bak.

Biyologmbg, 5 yıl önce
inşallah iyi bir alım olur herkesi mutlu ederler

rep87
Memur
14 Nisan 2019 23:50

Konu dışı olabilir ama sıralama yapan var mı acaba aramızda önümüzden kaç kişi gitti gidecek şeklinde..? Atanan biyoloji öğretmenlerinin p3 puanları da önemli tabi ama bunlar hep soru işareti
15 Nisan 2019 08:11

Hocam 3 iski

9adli tip

1inonu unv biyolog cagirdi.

Ama universiteler oyle degisik sertifikalar istiyoki onu saymaya bile degmez ben 90 alipta o sertifikasi olan birileri oldugunu sanmiyorum.iski sonuclari aciklamadi daha.adli tipta malum daha mulakat yapmadi.benim bildiklerim bunlar

rep87, 5 yıl önce
Konu dışı olabilir ama sıralama yapan var mı acaba aramızda önümüzden kaç kişi gitti gidecek şeklinde..? Atanan biyoloji öğretmenlerinin p3 puanları da önemli tabi ama bunlar hep soru işareti

Biyologmbg
Aday Memur
15 Nisan 2019 08:13

2 kişide aralıktaki merkez alımda gitti

rep87
Memur
15 Nisan 2019 10:59

Teşekkürler hocam takipte kalmakta fayda var. Temmuzdan sonrası için özellikle.
Levent karatttas, 5 yıl önce

Hocam 3 iski

9adli tip

1inonu unv biyolog cagirdi.

Ama universiteler oyle degisik sertifikalar istiyoki onu saymaya bile degmez ben 90 alipta o sertifikasi olan birileri oldugunu sanmiyorum.iski sonuclari aciklamadi daha.adli tipta malum daha mulakat yapmadi.benim bildiklerim bunlar

15 Nisan 2019 12:11

Tabi bide o varda hocam o merkezi olarak oldugu icin otomatik siralamamiz guncelleniyo.digerlerini takipte kalalim.hos takip edicez de onumuzden mi gidecek arkamizdanmi belli olmaz..

Biyologmbg, 5 yıl önce
2 kişide aralıktaki merkez alımda gitti
15 Nisan 2019 12:13

Takip edelim hocam tabi.duyan goren olursa yazsin. daha mezun olmayan kac kisi vardir onumuzde acaba.

rep87, 5 yıl önce
Teşekkürler hocam takipte kalmakta fayda var. Temmuzdan sonrası için özellikle.

BreakkingBad
Aday Memur
15 Nisan 2019 17:44

Valla hocam en iyisi "işini çok iyi yapan bakanlığımızdan!!! " resmi açıklamayı bekleyip moralimizi bozmamak. Baksanıza adamlar kadro dağılımını vermiş içinde biyolog yok o kadar da olmaz yani .

Hocam dur yapma kalbime indirme.1yil oldu nerdeyse bekliyoruz.10kisi alirlarsa kapten giderim.hos olmayacak seyde degil ya

Biyologmbg
Aday Memur
15 Nisan 2019 17:53

hocam inşallah herkesi memnun eden bir sayı verirler oradakilere çok takılmamak lazım resmi sayıları resmi açıklamayı görmemiz gerekir
BreakkingBad, 5 yıl önce

Valla hocam en iyisi "işini çok iyi yapan bakanlığımızdan!!! " resmi açıklamayı bekleyip moralimizi bozmamak. Baksanıza adamlar kadro dağılımını vermiş içinde biyolog yok o kadar da olmaz yani .

15 Nisan 2019 19:00

Hocam biyolog almadan gecmezler herhalde.resmi aciklama yokki gazeteler sitelerde sallamasyon bir liste yapmislar bence

BreakkingBad, 5 yıl önce

Matmatm
Aday Memur
15 Nisan 2019 21:48

Hocam aranızda Facebook daki 2018 2020 biyologlar sayfasına puanını yazmayan varsa yazsın çünkü orada sıralama ve kimin nereye atandığı şeklinde liste yapılıyor daha sağlıklı tercih yapmamız konusunda bizlere yardımcı olur
15 Nisan 2019 21:54

Hocam sosyal medya kullanmayanlar vardir benim gibi.benim adima yazbilirmisin puanimi sirami.hicam birde oradaki listeyide kopyalayip buraya yapistirabilirmisin

Matmatm, 5 yıl önce
Hocam aranızda Facebook daki 2018 2020 biyologlar sayfasına puanını yazmayan varsa yazsın çünkü orada sıralama ve kimin nereye atandığı şeklinde liste yapılıyor daha sağlıklı tercih yapmamız konusunda bizlere yardımcı olur
15 Nisan 2019 21:56

Hos herhangi bir atamada olmadi hocam siralama yazsak ne cikar herkes sirasini biliyor zaten

Matmatm, 5 yıl önce
16 Nisan 2019 11:22

Arkadaslar mujde DSİ 2708 personel alacakmis.kadrolarda biyologda var.takipte kalalim arkadaslar insallah onumuzden yuksek puanli arkadaslarimiz atanir.belkide biz ataniriz kimbilir :)

Matmatm
Aday Memur
16 Nisan 2019 12:19

Hocam siz puan ve sıralamanızı yazın ben iletirim

Hocam sosyal medya kullanmayanlar vardir benim gibi.benim adima yazbilirmisin puanimi sirami.hicam birde oradaki listeyide kopyalayip buraya yapistirabilirmisin

16 Nisan 2019 12:27

Hocam puanim 86.83 siralamam 87 (ilk basta 89du 2kisi alindi ya 87 oldu hocam)

Matmatm, 5 yıl önce
Hocam siz puan ve sıralamanızı yazın ben iletirim

Matmatm
Aday Memur
16 Nisan 2019 12:48

Hocam yolladım sıralama güncellensin güncel halini atarım buraya

Hocam puanim 86.83 siralamam 87 (ilk basta 89du 2kisi alindi ya 87 oldu hocam)

16 Nisan 2019 14:27

Tamam cok sagol hocam

Matmatm, 5 yıl önce
Hocam yolladım sıralama güncellensin güncel halini atarım buraya
Toplam 457 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi