Editörler : swat3410
«476347644765476647674768476947704771477247734774»

joak06
Daire Başkanı
14 Eylül 2019 22:59

devre ekim ayı ile ilğili baya bir duyum var sen de twiterr dan mı duydun yoksa başka bir yerden mi ????

polis murat aslan, 5 yıl önce
banada 701 ret geldi 2 hafta önce adli idari soruşturma yok ama tebliğ için henüz arayan soran yok, zaten aksilik olmazsa ekimde af ve KHK lılar iade olacak fazlada takmıyorum ret vermesi sadece 1 ay geriye atmış oldu
15 Eylül 2019 01:50

duyum olupta tweetterda birkac ne oldugu belli olmayan hesaplar var onlar yaziyor ben inanmiyorum böyle bir şey olduguna daha halen ihraclar devam ediyor ha olursa gene torpilli 5 10 bin kisiyi iade ederler olay kapanir
joak06, 5 yıl önce

devre ekim ayı ile ilğili baya bir duyum var sen de twiterr dan mı duydun yoksa başka bir yerden mi ????

sandisk26
Aday Memur
15 Eylül 2019 12:41

eskişehirde iş konusunda yardımcı olabilecek var mı yada iş fikri küçük caplı

sandisk26
Aday Memur
15 Eylül 2019 12:42

eskişehirde iş konusunda yardımcı olabilecek var mı yada iş fikri küçük caplı

sakallıdede
Aday Memur
15 Eylül 2019 21:58

Arkadaşlar ea dan beraat alan karar atabilirmi yardımcı olursanız sevinirim yakında durusmam olacak

TUĞRA21
Aday Memur
15 Eylül 2019 23:47

KHK berat ve takipsizlik alanlar görevlerine dönecek cumhurbaşkanı ve cumhurbaşkanı istişare kurulu karar verdi ekimde başlıyacaklar inşallah. Daha önce bilgiyi paylaşmıştım teyit edildi.Hayirli olsun bir kaç güne resmi açıklama yapılacak.

TUĞRA21
Aday Memur
15 Eylül 2019 23:48

Twitter.. Kral Hektor dam alıntıdır; KHK berat ve takipsizlik alanlar görevlerine dönecek cumhurbaşkanı ve cumhurbaşkanı istişare kurulu karar verdi ekimde başlıyacaklar inşallah. Daha önce bilgiyi paylaşmıştım teyit edildi.Hayirli olsun bir kaç güne resmi açıklama yapılacak.

Konaca
Memur
16 Eylül 2019 00:08

Peki bu ret alanları ve hakkında hiç bir işlem yapılmayanlarıda kapsıyacakmı.

TUĞRA21, 5 yıl önce
Twitter.. Kral Hektor dam alıntıdır; KHK berat ve takipsizlik alanlar görevlerine dönecek cumhurbaşkanı ve cumhurbaşkanı istişare kurulu karar verdi ekimde başlıyacaklar inşallah. Daha önce bilgiyi paylaşmıştım teyit edildi.Hayirli olsun bir kaç güne resmi açıklama yapılacak.

TUĞRA21
Aday Memur
16 Eylül 2019 00:23

İnanın benim de dosyam savcılık ta Nasıl olacak bilmiyorum.. şahsi görüşüm ret alsa dahi geri dönüş olacaktır.. güzel haberler bunlar..
Konaca, 5 yıl önce

Peki bu ret alanları ve hakkında hiç bir işlem yapılmayanlarıda kapsıyacakmı.

16 Eylül 2019 00:45

İade edilen bir meslektaşı bugün egm geri polis olarak başlatmamış araştırma görevlisi olarak göreve başlatmış anlaşılan bu iş çok su götürücek.
16 Eylül 2019 01:21

Arkadaşım dediğin gibi olsa berat alıp komisyonun ret verdiği var demezler mi komisyon neden var döndereck yer komisyonu hani??

16 Eylül 2019 01:23

Hayatımı çalan Allah sızlar uykularınız haram hayatlarınız zindan olsun inşallah ben bunu haketmedim

26nsnn
Şef
16 Eylül 2019 09:51

Ad kodunu polis olarak almamışsa . Ea ları hiç almaz. İice herseyi güçleştiriyorlar
Gecekartalı3434, 5 yıl önce
İade edilen bir meslektaşı bugün egm geri polis olarak başlatmamış araştırma görevlisi olarak göreve başlatmış anlaşılan bu iş çok su götürücek.

gakgo2321
Memur
16 Eylül 2019 09:56

Arkadaşlar daha önce defalarca yazdim guncel kod scd baska kriter yok mahkeme haziranda oldu 3 dakika sürdü direk berat aldim bir haftada dosya kapandi gitti. Twittrdan takip ediyorum meb veya baska kurumlardan 17 25 sonrasi aylarca derneklerine üye olan cihan medya bankasya hesabi cocugu okula gonderme tarzi kriterlerle hep iade haberi paylasiyorlar. Simdide ekim muhabbeti çıkardılar umut tacirliği yapıyorlar. Iade olsa bile yine baska kurumlara olur gariban polisleri kimsenin taktigi yok. Kodlamada scd yi geç ad olanlari bile arastirma merkezine atayan zihniyet nasıl olurda polis olarak goreve geri baslatir inanmak çok zor. hayalini bile kuramaz olduk artık. En bas zamanlarda olurmu ya ben geri dönüp polislik yapacam derken simdi olsunda neresi olursa olsun diyorum. Icralik oldum psikolojik sorunlar iyice arttı dayanacak güç kalmadı. Milletvekiline durumu anlatiyorum bana kefil olun demiyorum ama bi dosyami inceleyin bu olanları yasayacak ne sucum varmış bakın görün ben tekde degilim niceleri ne dertler cekiyor diyorum kimsenin umrunda değil. Yenilenen secimde ysk ya khklilar oy kullanmasin diye basvuruda bulunan parti nasil olurda khklilara merhamet gosterir. Gostersede dayısı olanlara ozelliklede farkli kurumlara gosterir. Alışmak zor hatta imkansız ama ağaç kabuğu yesin diyenlerden de merhamet beklemiyorum sadece adaleti uygulasinlar yeter.

Tunant
Şef
16 Eylül 2019 10:52

komisyonun red tebligi adresemi oluyor haber veriyorlar mi kacirmayalim bide onu

Konaca
Memur
16 Eylül 2019 11:00

Nezaman ret almıştınız. Ben kurban bayramından 2 gün önce gördüm hala et tebliğ edilmedi.

Tunant, 5 yıl önce
komisyonun red tebligi adresemi oluyor haber veriyorlar mi kacirmayalim bide onu

Konaca
Memur
16 Eylül 2019 11:13

Muhtemelen bu araştırma merkezlerini de asker ve polisler için kurmuşlardır. Bereat, takipsizlik ve hakkında hiç bir işlem tesis edilmeyenleri buraya kaydırıp akıllarınca mağduriyetleri giderdik deyip kamu oyu baskısını azaltmaya çalışacaklar. Soru şu. Özlük hakları açısından nasıl olacak. O haksız yre milleti aldıkları bu kara leke hala duracakmı. Kendimizden geçtik artık çoluğu çocuğu düşünüyoz..Şahsen bütün hakkımı fazlasıyla bile verseler hakkım haram olsun. Allah haksız yere bunları bize reva görenlerin,yüzünü iki cihanda güldürmesin.

joak06
Daire Başkanı
16 Eylül 2019 11:20

KRAL HEKTOR bayadır söylüyor bunu ayrıca TEMEL KARAMANLI OĞLU Cumhur Başkanı ile görüşmesinde özellikle takipsizlik beraat alanların işlerine dönemediklerini bizzat Cumhur Başkanı na anlatmış Cumhur Başkanı çalışma yapılması yönünde karar vermiş.

TUĞRA21, 5 yıl önce

26nsnn
Şef
16 Eylül 2019 11:29

Adamlara bak ya . İnsanı işinden at . Sonra da aynı göreve verme. Arkadaşlar bu haksızlık yani . Bizler polis tik neden düz memurluğa dönüyoruz. Evet memurluk simdi ki durumdan ii gözükebilr ancak hiçbir sucumuz yokken hakkımız olanı gene vermiyorlar. Sizce ileriki dönmlerde bu durum düzelir mi
Toplam 102884 mesaj
«476347644765476647674768476947704771477247734774»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi