Editörler : Pangaea

Hemşir-ee
Aday Memur
30 Haziran 2022 17:56

Dostum şey deniliyor bir kpss puaniyla atanan birdaha o puani kullanamaz dogrulugu var mi

Umut0621, 2 yıl önce
Evet

santeneo
Memur
30 Haziran 2022 18:51

Merkeziden atandıysanız evet kullanamazsınız. Ben mesela 2020 aralıktaki merkeziden atandım, şu an tercih yapamıyorum. İşe başlasan da başlamasan da tercih hakkı yok yani.

Hemşir-ee, 2 yıl önce

Dostum şey deniliyor bir kpss puaniyla atanan birdaha o puani kullanamaz dogrulugu var mi

Umut0621
Genel Müdür
30 Haziran 2022 19:15

Sözleşmeli olarak merkezi atamadan mı atandınız? Eğer merkezi ise tercih yapamazsın. Dene istersen sistem izin veriyorsa ne ala vermiyorsa zaten hiç senin olmamıştır
Hemşir-ee, 2 yıl önce

Umut0621
Genel Müdür
30 Haziran 2022 19:17

Sözleşmeliyseniz kadroluya başvurabilirsiniz ama. Bu ikisi birbirinden farklı kulvarlardır
Hemşir-ee, 2 yıl önce

Hemşir-ee
Aday Memur
30 Haziran 2022 20:12

Yok ben sağlık bakanlağı alımıyla atandım

santeneo, 2 yıl önce

Merkeziden atandıysanız evet kullanamazsınız. Ben mesela 2020 aralıktaki merkeziden atandım, şu an tercih yapamıyorum. İşe başlasan da başlamasan da tercih hakkı yok yani.

Umut0621
Genel Müdür
30 Haziran 2022 20:31

O zaman başvurabilirsin. Başvur direkt
Hemşir-ee, 2 yıl önce

Yok ben sağlık bakanlağı alımıyla atandım

tugcetskngvn
Aday Memur
01 Temmuz 2022 23:02

hakli cikmissin bravo

nasilolacakbuisler, 2 yıl önce
Ağzı hayra açılacak bir durum yok önce siz gözünüzü açın hele. 2.kadro dağılımları yapılmadı.bunun anlamı ne demek sana açıklayayım.2022/1 de kit ve üniversite haricinde hiçbir kamu kurum ve kuruluşu personel alamaz demek.evet kurumlar personel talep edebilir ama 2.dağılımlara onay gelmediği için personel talepleri reddedilecek. 2019/1 kılavuzunu açıp inceleyin bakalım kit ve üniversite haricinde tek bir kurum personel alabilmiş mi?
02 Temmuz 2022 00:15

Ne haklı çıkacak, bir sürü kadro var :) Kesin atanıyor birçok arkadaş. Dediklerini yutuyo böyleleri daha sonra... Sadece kitlerin bile isteseler 1000'i 2000'i geçebileceğini demiştim. öyle de oldu. Ki bir de düz kamu kurumları da biraz almış, 2019/1'deki gibi 0 kadro değil. izin çıkmadı diye kurumların ellerinde hiç mi kadro yok. Felaket tellalları sonradan ortadan kayboluyor. Ben aksine sadece üniversitelere şaşırdım. Onlar da çok alsaydı belki 3000'leri de bulurdu kılavuz. üniversiteler hiç iyi almamış sadece. Birçok şey az çok gene yolunda gitti hamdolsun, böyle abuk subuk duyumlara tahminlere itibar etmeyin..

tugcetskngvn, 2 yıl önce

hakli cikmissin bravo

Toplam 108 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi