Editörler : F16 Gökçen
21 Kasım 2007 16:52

direksiyon sınavından kalanlar!!!

ctesi sınava girdim ve 50 puanla kaldım.şoktayım diyebilirim çünkü 50 puanı dolduracak hatam yoktu.en başta tüm sinyallerim doğruydu ve stop ettirmedim hiç.bir yerde rampada kırmızı ışıkta durdum ve arabayı geri çok kaçırdım kalkış yapamadım.ışık tekrar kırmızı yandı.bekledim 2. denemede yine geriye gitsede kaldırdım arabayı.rampalarda böyle birşeyin başıma geleceğini tahmin ediyordum ama 50 puanım nasıl gitti anlamadım.kurs bile doğru düzgün açıklama yapamadı.haftaya tekrar sınava gireceğim.aynı şeyin başıma gelme olasılığı fazla ne yazıkki.bu rampa yüzünden yine kalırsam gıcık olurum.inşallah yeşil yanar da kurtulurum ya:):)

benim gibi sınavdan kalan oldu mu hiç? puanlama usulüne dikkat edildiğini düşünüyor musunuz???

hamlet8
Şef
21 Kasım 2007 17:01

kırmızı ışık korkusuyla girerseniz heyecanlanırsınız. nerdesiniz bu arada?

cim_ay
Daire Başkanı
21 Kasım 2007 17:05

bursada.bendeki ışık korkusu değil.rampada kaldıramama korkusu:)

hamlet8
Şef
21 Kasım 2007 17:09

ben de siz gibiydim başlangıçta. debraiyaj kavrama noktasına gelene kadar frene basın. zatenkavrama noktasına gelince araba geri kaçmıyor.

cim_ay
Daire Başkanı
21 Kasım 2007 17:16

sarı yandığında ayağımı debriyajdan biraz kaldırıyorum zaten.frenden gaza geçene kadarki sürede bir türlü toparlıyamıyorum.bunun dışında arabayla alakalı hiç birr sorunum yok yaaa.stop ettirmiyorum hiç.gayet seriyim ama bu rampalar yakıyor beni.şimdi ben sınava getz le giriyorum.haftasonu kuzenimin europasıyla çalışacağız rampalara.lpg li araba.acaba sıkıntı yaşatır mı bana araba değiştirmem?

hamlet8
Şef
21 Kasım 2007 17:20

kavrama noktaalrı farklıdır ama rampada çalışmak faydalı olur. inş. bu defa geçersiniz.

hamlet8
Şef
21 Kasım 2007 17:24

niye öyle diyorsunuz. yenie hliyet alan herkes trafiğe öyle cıkıyor ama zamanla alışılıyor:))

cim_ay
Daire Başkanı
21 Kasım 2007 17:25

çok biliyorsun sen polat.dalga geçmenin yeri burası değil.ehliyeti alır almaz zaten trafiğe çıkacak değilim.daha çok çalışmam lazım!!!

eğer adam gibi yanıt vermeyeceksen bu sayfaya birşey yazmana gerek yok!!!!!

cevabın için sağol hamlet

hamlet8
Şef
21 Kasım 2007 17:37

sen de sagol. sınavda başarılar tekrar.

hamlet8
Şef
21 Kasım 2007 17:43

merak etme ederiz.

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük