Editörler : supporters.
10 Ağustos 2017 15:35

2017 Dhmi stajyer hava trafik kontrolör tercih

Arkadaşlar aşağıda ki gruba katılarak orada ki ortak excel dosyasına tercihlerinizi yazarsanız kurumun açıklamasını beklemeye gerek kalmadan kim hangi tercihini kazanacak öğrenebiliriz.

http://uye.memurlar.net/profil-duzen/

plasticknife
Aday Memur
10 Ağustos 2017 16:25

Bundan sonraki surec nasil olacak biliyor musunuz? Liste açıklandı ama sonrasinda mulakat mi olacak? Kacinci siraya kadar olanlar çağrılacak?

ATCwannabe
Aday Memur
10 Ağustos 2017 16:40

Bildiğim kadarıyla ilk 100'e girenlerden (Asiller) belgelerini hazırlamaları istenecek ve komisyona çağırılacaklar. Bir arkadaş arayıp sorduğunda evrak isteme işi bayramdan sonra olur demişler.Sonrasında mülakata çağırırlar ve meydanları falan açıklarlar diye düşünüyorum ben ama tam emin değilim.

Bu arada link gözükmemiş galiba o yüzden tekrar atıyorum:

www.facebook.com/groups/288794658256276/

plasticknife, 7 yıl önce

Bundan sonraki surec nasil olacak biliyor musunuz? Liste açıklandı ama sonrasinda mulakat mi olacak? Kacinci siraya kadar olanlar çağrılacak?

kaejdat
Aday Memur
10 Ağustos 2017 18:53

Up

ATCwannabe, 7 yıl önce

Bildiğim kadarıyla ilk 100'e girenlerden (Asiller) belgelerini hazırlamaları istenecek ve komisyona çağırılacaklar. Bir arkadaş arayıp sorduğunda evrak isteme işi bayramdan sonra olur demişler.Sonrasında mülakata çağırırlar ve meydanları falan açıklarlar diye düşünüyorum ben ama tam emin değilim.

rowenar
Aday Memur
11 Ağustos 2017 10:04

Hocam oradaki bilgileri burada da paylaşabilir misiniz? Facebook hesabı olmayanlar için faydalı olacaktır.

ATCwannabe, 7 yıl önce

ATCwannabe
Aday Memur
11 Ağustos 2017 13:59

İlk olarak facebook u olmayan arkadaşlar tercihlerini bana söyleyebilir ben de ekleyebilirim.

İkinci olarak bilgi kısmına gelirsek:

Sağlık raporunu sık sık veren yerlerden almamızı önerdi bir arkadaş. Yoksa abuk sabuk gereksiz testler yapabiliyorlarmış. Ankara için Çubuk, Etimesgut ve Yeni Mahalle Devlet Hastaneleri'ni önerdi kendisi. Bir de sağlık raporu için sabah saatlerinde gitmemiz gerektiğini öğleden sonra doktorların bulunmadığını söyledi.

Evrak kontrol bayramdan sonraya kalacakmış ve mülakat tarzı bir şeyin olmayacağı söylenmiş başka bir arkadaşa da. Sanırım evrak komisyonuyla iki dakika sohbet tarzı bir şey olacak ama tam emin değilim.

Şimdilik bu bilgiler verildi ek bir şey olursa söylerim.

rowenar, 7 yıl önce

Hocam oradaki bilgileri burada da paylaşabilir misiniz? Facebook hesabı olmayanlar için faydalı olacaktır.

rowenar
Aday Memur
11 Ağustos 2017 14:29

Teşekkürler hocam

ATCwannabe, 7 yıl önce

İlk olarak facebook u olmayan arkadaşlar tercihlerini bana söyleyebilir ben de ekleyebilirim.

İkinci olarak bilgi kısmına gelirsek:

Sağlık raporunu sık sık veren yerlerden almamızı önerdi bir arkadaş. Yoksa abuk sabuk gereksiz testler yapabiliyorlarmış. Ankara için Çubuk, Etimesgut ve Yeni Mahalle Devlet Hastaneleri'ni önerdi kendisi. Bir de sağlık raporu için sabah saatlerinde gitmemiz gerektiğini öğleden sonra doktorların bulunmadığını söyledi.

Evrak kontrol bayramdan sonraya kalacakmış ve mülakat tarzı bir şeyin olmayacağı söylenmiş başka bir arkadaşa da. Sanırım evrak komisyonuyla iki dakika sohbet tarzı bir şey olacak ama tam emin değilim.

Şimdilik bu bilgiler verildi ek bir şey olursa söylerim.

paramore
Aday Memur
13 Ağustos 2017 10:24

Tercih sonucuna göre kim asil kim kaçıncı yedek önce o aciklanmali daha sonra sizin dedikleriniz olacak yani meydanlar belli olacak. Ilk yuze girip de tercihten dolayı elenecek bir sürü arkadas olacak. Ben sanırım hala yedeklerde olacağım.

ATCwannabe, 7 yıl önce

kaplumbaga155
Yasaklı
13 Ağustos 2017 14:40

bence çok havalı bir meslek. sırf kartınızı gösterip: ''diyeyçemay,kontrolör mehmet, kimliğiniz lütfen?'' diye sormak için bile yapılır bu. fbi ın türkiye şubesi adeta.

paramore
Aday Memur
14 Ağustos 2017 22:53

Dalga mi geçiyorsun ? Hayatında hiç ayc görmemiş birisin herhalde. Günlük 13saat calışmak zorundasin. Batıdaysan havaalani yoğunluğuyla dogudaysan insanlarin cahilligi ve teror ile ugrasmak zorundasin. Radar basinda en ufak kipirdamanin getirecegi felaket ve sorumluluk buyuk. Sorumlu bulunursan omur boyu hapise gidersin vardiyali çalışma millet bayramda tatil yaparken ogretmenler 3 ay yazin uyurken sen sicakta kardakista gece gunduz ise gidersin. Bu ise girip aci ceken bir suru insan da var. Salak salak konusup atip tutmayin bilip bilmeden. isin artilari ve eksileri gidilen yere havaalanina gore degisir. Milleti yanlis yonlendirmeyin

kaplumbaga155, 7 yıl önce

bence çok havalı bir meslek. sırf kartınızı gösterip: ''diyeyçemay,kontrolör mehmet, kimliğiniz lütfen?'' diye sormak için bile yapılır bu. fbi ın türkiye şubesi adeta.

kaplumbaga155
Yasaklı
14 Ağustos 2017 23:31

puhahah:Dddd

ciddiye almış. bildiğin fbi falan yazdığım şeyi ciddiye almış hahahahahha ,iyi güldüm gece gece

paramore, 7 yıl önce

Dalga mi geçiyorsun ? Hayatında hiç ayc görmemiş birisin herhalde. Günlük 13saat calışmak zorundasin. Batıdaysan havaalani yoğunluğuyla dogudaysan insanlarin cahilligi ve teror ile ugrasmak zorundasin. Radar basinda en ufak kipirdamanin getirecegi felaket ve sorumluluk buyuk. Sorumlu bulunursan omur boyu hapise gidersin vardiyali çalışma millet bayramda tatil yaparken ogretmenler 3 ay yazin uyurken sen sicakta kardakista gece gunduz ise gidersin. Bu ise girip aci ceken bir suru insan da var. Salak salak konusup atip tutmayin bilip bilmeden. isin artilari ve eksileri gidilen yere havaalanina gore degisir. Milleti yanlis yonlendirmeyin

paramore
Aday Memur
15 Ağustos 2017 01:29

Aynaya bak yeter, gülmek için başka sebep aramana gerek yok. Senin gibi boş ahmak insanlardan çektiği nedir bu forum ahalisinin. Bir bitmediniz.

kaplumbaga155, 7 yıl önce

puhahah:Dddd

ciddiye almış. bildiğin fbi falan yazdığım şeyi ciddiye almış hahahahahha ,iyi güldüm gece gece

kaplumbaga155
Yasaklı
15 Ağustos 2017 11:01

peki hocam fbi olmasa cia nasıl olur? daha havalı diyorlar cia için ben houston veya miami şubesi düşünüyorum ama hahahah bu arada ahmak senisn ayna da sana gi..n. hahahahfsaf ahmak gibi ahmak bu olsa gerek . puhahahahahah

paramore, 7 yıl önce

Aynaya bak yeter, gülmek için başka sebep aramana gerek yok. Senin gibi boş ahmak insanlardan çektiği nedir bu forum ahalisinin. Bir bitmediniz.

mio0693
Aday Memur
15 Ağustos 2017 23:18

Size umutsuzluk seviyemi soyleyeyim

İnsan yedeklere kalınca imkansız oldugunu bile bile ah keske su bosta kalan 25 asistanlık yerini de bize acip doldursunlar diyor. :(

ATCwannabe
Aday Memur
16 Ağustos 2017 10:20

İlk 5-10 yedeğe denk gelebilir diye düşünüyorum. Tercih yapmayan komisyona gelmeyen çıkacaktır.

mio0693, 7 yıl önce

Size umutsuzluk seviyemi soyleyeyim

İnsan yedeklere kalınca imkansız oldugunu bile bile ah keske su bosta kalan 25 asistanlık yerini de bize acip doldursunlar diyor. :(

111.11.1
Aday Memur
17 Ağustos 2017 22:43

10 mu :)))) 3-4 kişi ya çıkar ya çıkmaz. Siz sayiyi biraz abarttiniz.

ATCwannabe, 7 yıl önce

İlk 5-10 yedeğe denk gelebilir diye düşünüyorum. Tercih yapmayan komisyona gelmeyen çıkacaktır.

ATCwannabe
Aday Memur
18 Ağustos 2017 03:32

Geçtiğimiz seneler de hep öyle olmuş. Ben sadece bu sene de yakın sayıda olur dedim. Çok bir abartı yaptığımı düşünmüyorum ama herkesin kendi fikri bu tabi.

111.11.1, 7 yıl önce

egemans01
Aday Memur
14 Eylül 2017 17:50

İlana kadar çok bilgim yoktu hava trafik kontrolörlüğü hakkında, araştırdım ilandan daha ayrıntılı bilgilere ulaştım. Bazı siteler incik cincik yazmış, bir kaç tanesini paylaşıyorum burada umarım işine yarayan olur.

http://www.nasilolunur.net/hava-trafik-kontroloru-nasil-olunur.html

https://www.airlinehaber.com/nasil-hava-trafik-kontroloru-olunu

Didyoueversober
Aday Memur
15 Eylül 2017 00:16

Arkadaşlar ben asil listedeyim mülakat sonuçları ne zaman açıklanır ve elenme oranı nedir? İş olmuş gibi düşünebilir miyim beklemek çok can sıkıyor bu aralar

ATCwannabe
Aday Memur
22 Eylül 2017 14:56

3-4 yedeğe anca sıra gelirdi dimi :D

111.11.1, 7 yıl önce

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi