Editörler : E.Kayı Han

Bugrahan Beyim
Yasaklı
23 Ağustos 2019 18:45

cahillere laf anlatamazsın sandığı gibi yapsın bırak inş böyle bir kıl amir denk gelir de şaaaaaaaaakkkkkkk diye geçirirler soruşturmayı peşine bir de disiplin cezası ohhhhh kaymaklı ekmek kadayıfı yen mi paket mi isten hadi baaalım :)))

writerman01, 5 yıl önce

Yapmayın kardeşim acil işiniz yoksa ters bir amire denk gelirseniz işiniz zor. Bende geçen gün Mayıs'ta başlayan bir icra katibinin raporunu yazdım şehir dışına gitmiş oradan rapor almış bakanlığa bildiriliyor kadrosu gereği ben 8yillik kadrolu personelim böyle birşeye yeltenmedim. Ters bir amire denk gelse soruşturma açıp disiplin cezası verse hükmü 5 yıl sürüyor heryerde karşına çıkıyor. Baskı aracı olarak kullanıliyor

debug
Genel Müdür
23 Ağustos 2019 19:20

Ne yazıyormuş sözleşmede? Bi anlatsana :)

Bugrahan Beyim, 5 yıl önce

hangi kanuna göre döneceksin a yavrum söyle bakalım sözleşmende yazıyor gözlerine büyüteç tak ve heceleyerek oku bakalım kurum tarafından atılan çok var sen bilmiyorsan o senin sorunun mahkemeyle dönermiş hadi yürü ya dönersin sen kimi kime şikayet edecen :))))

ackenbenbendegilim
Daire Başkanı
23 Ağustos 2019 21:32

valla iş arkadaşlarınız halden anlamayan amiriniz halden anlamayan biriyse sorun çıkartır sözleşmeli iseniz fesih olur mu o konuda net bir bilgim yok.

arkadaşların belirttiği yönetmelik vs doğrudur .

ne gıcık birşey değil mi insanın para için özgürlüğünü kiraya vermesi.

bi yere gitmek istiyorsunuz gidemiyorsunuz ... :(

Toplam 23 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi