Editörler : ayşegül bgm
25 Haziran 2020 21:55

Lisans hemşirelik kaça düşer?

Sizce puanlar kaça düşer ? Üni hastanesine giden ya da istanbul olduğu için tercih vermeyen çok kişi var mıdır ? Birde mezunlardan yüksek puanlı çok var mıdır? Etraftan bildiğiniz

Hemşiraanım
Aday Memur
26 Haziran 2020 12:53

İstanbul oldugu icin tercih vermeyenler var.Ben sanmiyorum yuksek puanli yeni mezunun cok oldugunu cunku 2 sene once kim okurken bir de kpss calisip gircek cogu denemek icin girdi benim gbi

Samsunhemsire55
Aday Memur
03 Temmuz 2020 03:46

64.8 e düşer

Mutsuzumutsuz
Kapalı
03 Temmuz 2020 15:04

Basın toplantısında atama olup olmıcağını sorulmasını için basın mensubh arkadaşlara yazalım arkadaşlar sesimizi duyuralım Bakan koca bile dedi ihtiyacımız çok fazla açığımız var

Mutsuzumutsuz
Kapalı
04 Temmuz 2020 01:34

Neyine eksi puan veriyorsunuz çekemeyenler girmesin foruma bizim mesleğin ne kadar stresli, sabır isteyen tahammülü zorlayan birçok kimseninde yapmak istemediği hassas bir meslek olduğunu buna göre muamele yapılması gerektiğini anlamalı insanlar yeteri kadar puanı alamıyorsan başkalarına yargılayacağınıza dönüp kendi eksikliklerinize bakın herkesin ekmeği kendine başkasının ekmeğine yağ sürmekde nedir?
Mutsuzumutsuz, 4 yıl önce
Basın toplantısında atama olup olmıcağını sorulmasını için basın mensubh arkadaşlara yazalım arkadaşlar sesimizi duyuralım Bakan koca bile dedi ihtiyacımız çok fazla açığımız var

Joe Dalton
Daire Başkanı
18 Temmuz 2020 20:31

Lisans hemşirelikten atanamamak yetenek işi. Herkes yapamaz.

lisansordu52
Memur
18 Temmuz 2020 20:35

Bir şeyler batıyor kardeş herhalde uzaklaştır onu batmasın yazıktır.
Joe Dalton, 4 yıl önce

Joe Dalton
Daire Başkanı
18 Temmuz 2020 22:17

Kültür seviyenize uygun mesaj bu ise, kendinize yakıştırdıysanız, dert etmeyiz. Bol şans.

lisansordu52, 4 yıl önce
Bir şeyler batıyor kardeş herhalde uzaklaştır onu batmasın yazıktır.

Mutsuzumutsuz
Kapalı
18 Temmuz 2020 23:09

Klavye delikanlılığı yaparak insanların kültür seviyesini buradan ölçüyorsan sana yazık çekemiyorsan girme foruma ne diyeyim. Sırf atanmak için yüksek puan alıp atandıktan sonra köşesine çekilenide gördük
Joe Dalton, 4 yıl önce

Kültür seviyenize uygun mesaj bu ise, kendinize yakıştırdıysanız, dert etmeyiz. Bol şans.

EfsaneTDS
Kapalı
19 Temmuz 2020 09:29

20 net genel yetenek yapsan,20 net genel kultur yapsan 65 puan yapiyor. Son alimda atanan 64 civari bir puanla atanmış.Yani atanmak isteyen bir hemsirenin 40 net yapmasi yeterli-ydi. 120 soru var 40 net cikart atan.
Joe Dalton, 4 yıl önce

Mutsuzumutsuz
Kapalı
19 Temmuz 2020 13:29

Çok akıllısın kimin ne puanı aldığını, belki elinde imkanı olmayan sebeplerden dolayı tercih yapamadığını ne biliyorsun? Herkes az çok biliyor kendisini hangi puanı alıp alamıcağını yada atanıp atanamıcağını..
EfsaneTDS, 4 yıl önce
20 net genel yetenek yapsan,20 net genel kultur yapsan 65 puan yapiyor. Son alimda atanan 64 civari bir puanla atanmış.Yani atanmak isteyen bir hemsirenin 40 net yapmasi yeterli-ydi. 120 soru var 40 net cikart atan.

EfsaneTDS
Kapalı
19 Temmuz 2020 18:35

laf-ü güzaf
Çok akıllısın kimin ne puanı aldığını, belki elinde imkanı olmayan sebeplerden dolayı tercih yapamadığını ne biliyorsun? Herkes az çok biliyor kendisini hangi puanı alıp alamıcağını yada atanıp atanamıcağını..

Mutsuzumutsuz
Kapalı
19 Temmuz 2020 18:39

Sende atanamadın ki heralde gocunuyorsun boş boş işlerle uğraşıcağına kendi işine bak kardeşim burda edebiyat yapma! Kafa tuttuğunun kişinin kaç üniversite, kaç dil bildiğini yasa ne yaptığını nerden bilebilirsin ki ancak forum sitelerinden laf-ü güzaf yapmayı bilirsiniz!
EfsaneTDS, 4 yıl önce
laf-ü güzaf

EfsaneTDS
Kapalı
19 Temmuz 2020 18:50

anlamamakta direnmek...

lisansordu52
Memur
19 Temmuz 2020 18:54

Kardeş devlet elinden mi aldı okumanı çok mu içoendin çok mu zoruna gitti kuyruk acını buradan bir mesleğe sıkarak çıkarma elinden mi aldılar okumayı oku oku sıkma burada kurusıkı.
EfsaneTDS, 4 yıl önce

EfsaneTDS
Kapalı
19 Temmuz 2020 18:59

Tespitine katilmakla beraber eksik buluyorum.Daha da fazlasi
Joe Dalton, 4 yıl önce

Mutsuzumutsuz
Kapalı
19 Temmuz 2020 19:03

Tercih meselesi güzel kardeşim elimde yapabileceğim başka bir meslek vardır belliki direnmek demeyelim ona biz o baktığın ekrandan ne algılıyorsan onu anla
EfsaneTDS, 4 yıl önce
anlamamakta direnmek...

Mutsuzumutsuz
Kapalı
19 Temmuz 2020 19:04

Sendeki belliki atanamamışsın aldığın puanla filozof oldum delisi sananlardansın belki?
EfsaneTDS, 4 yıl önce
Tespitine katilmakla beraber eksik buluyorum.Daha da fazlasi

EfsaneTDS
Kapalı
19 Temmuz 2020 19:07

Keske.
Sendeki belliki atanamamışsın aldığın puanla filozof oldum delisi sananlardansın belki?
Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi