Editörler : crops35
17 Ocak 2022 19:20

Engelli raporu

Memurluk başvurusu için sağlık kurulu raporu almamız gerekiyor

Engelli raporuna sahip biri memur olurken Heyetten tekrar başka sağlık raporu isteniyor ücretler200 TL filan Engelli biri bu ücretten muaf mı? Engelli arkadaşlardan bilgi bekliyorum

17 Ocak 2022 21:32

Merhaba, 2 sene önce kuzenim atanmıştı. Engelli raporu olmasına rağmen yine de ücret ödemişti. Çalışmasında bir sakınca yoktur diye bir rapordu ve hastanede vezneye sorduğumuzda sadece Gazi, Şehit yakınları bu raporu ücretsiz alabiliyordu.

Zuumin
Aday Memur
18 Ocak 2022 15:16

Gazi ve şehit yakını belgesi olanlar anne baba eş 25 yaşını doldurmamış çocuk

Zuumin
Aday Memur
18 Ocak 2022 15:17

Engelliler sadece e KPSS den atanırsa heyet ücreti yokmuş ama başka amaçlar için alınıyorsa ödeniyor

19 Ocak 2022 11:27

Söylediğiniz yeni vir uygulamaysa bilemem ama 2 yıl önce ekpss den atanan yakınım için ücret ödememiz istendi, 100 tl gibi bir ücretti sanırım ödedik ve rapor kaydını oluşturabildik.
Zuumin, 2 yıl önce

Engelliler sadece e KPSS den atanırsa heyet ücreti yokmuş ama başka amaçlar için alınıyorsa ödeniyor

Zuumin
Aday Memur
19 Ocak 2022 11:28

Bana öyle bilgi verildi

gmrkç
Şef
25 Ocak 2022 20:49

Ben ekpss'den öğretmenliğe atandım.öğretmen olur raporu almak için hastaneye başvurdum.200 tl'den fazla para verdim,hiç acımıyorlar(Aralık 2021)

2003 yılında şehir(devlet) hastanesinden %65 oranında sürekli engelli raporu almıştım. 2006 yılında hastane arşivini sel bastığı için bağlı olduğum milli eğitim müdürlüğü bu raporun teyidini alamadı,atama kararnamemi askıya aldı ve benden yeni bir heyet raporu istedi. dünden beri rapor almakla uğraşıyordum.bu rapor bedava ama verdikleri oran %40...

Zuumin, 2 yıl önce

25 Ocak 2022 21:01

Raporunuz kac günde çıktı hocam?
gmrkç, 2 yıl önce

Ben ekpss'den öğretmenliğe atandım.öğretmen olur raporu almak için hastaneye başvurdum.200 tl'den fazla para verdim,hiç acımıyorlar(Aralık 2021)

2003 yılında şehir(devlet) hastanesinden %65 oranında sürekli engelli raporu almıştım. 2006 yılında hastane arşivini sel bastığı için bağlı olduğum milli eğitim müdürlüğü bu raporun teyidini alamadı,atama kararnamemi askıya aldı ve benden yeni bir heyet raporu istedi. dünden beri rapor almakla uğraşıyordum.bu rapor bedava ama verdikleri oran %40...

gmrkç
Şef
25 Ocak 2022 21:32

dün başvurmuştum.bugün heyete çıktım.sanırım yarın ya da perşembe günü e-devlete bilgisi düşer.

öğretmen olur raporunu soruyorsanız onu da 2 günde almıştım ama e-devlete,başvurduktan 3-4 sonra düştü.

Sarekubra, 2 yıl önce
Raporunuz kac günde çıktı hocam?

murat3021
Aday Memur
09 Şubat 2022 12:35

balzart kullanılıyor mu ?

adaletvehak
Genel Müdür
10 Şubat 2022 16:41

İşkur aracılığıyla yeni engelli rapor için hastahane sevki iste o zaman ücret ödemezsin.

Zuumin
Aday Memur
11 Şubat 2022 10:46

Ama şöyle bişiy engelli raporu olan ve ekpssden atanan kişiye heyet raporu ücretsiz ibaresi vardı

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi