Editörler : E.Kayı Han
«131415161718192021222324»

Hakç
Daire Başkanı
07 Aralık 2017 00:09

Yazık ettiler 4b liye. Nasıl çalışma Bakanlığı bu. Liyakatsız bır bakan ve 4blı lerı bilmeyen bir zihniyet.

cemil1905
Şube Müdürü
07 Aralık 2017 11:40

Helal olsun ya adamlara. İşte bizimde istediğimiz böyle bir haber. Ama taşeronlarve4/Cliler.net haber yapmamak için direniyor.

kartal2507
Memur
07 Aralık 2017 13:50

4/b'liler Sesini duyurma zamanııı

4Bli arkadaşlar taşerona şartsız koşulsuz kadro verildi.

Bizlerin sesimizi duyurmamız gerekir, birlik olma zamanı, sosyal medyada grubumuz var;

"657/4B SÖZLEŞMELİLERE KADRO ETKİNLİK PLATFORMU 2017 GÜNCEL" aratarak gelin lütfen

(Reklama girdiği için link veremiyorum)

Çalışmalar yapılıyor lütfen sizlerde desteğinizi esirgemeyin..

4B li olarak eş durumu, tayin, görevde yükselme ve bir çok sosyal haklardan mahrum bırakılıyoruz..

Adaletli olarak bizim de kadroya geçirilmemiz gerekmektedir. Sessiz kalma zamanı değil birlik ve beraberlik var her bir üyenin desteğine ihtiyacımız var..

Hakç
Daire Başkanı
08 Aralık 2017 00:35

Geciken adalet adalet değildir. Kadromuz gelsin artık aileler kavuşsun

Teknisyen2089
Genel Müdür
13 Aralık 2017 09:40

Arkadaşlar 200 bin civarında sözleşmeli olduğu söylenirken 10 kişi ile etkinlik yapmaya çalışıyoruz. Biliyorum insanlar vurdumduymaz. Ancak en azından bu platformdaki arkadaşlar sizler bari destek olmaya çalışsanız. İnanın 9 bin kişilik vekiller etkinlik yapıyor en az bin kişi katılım oluyor, Adamlar bir avuçken "tt" oluyorlar. Başka türlü sesimizi duyurma imkanımız yok. Lütfen herkes her gün saat 21.00 da yapılan etkinliğe katılsın. #4bliyeKADRO ile.

Geçermiki
Memur
13 Aralık 2017 11:32

ARTIK UMUDUM KALMADI ALLAH'A HAVALE ARTIK

4blikadro
Aday Memur
13 Aralık 2017 11:35

Yitirmiyoruz hocam alacagiz istedigimiizi alacagiz sen yeterki inancini kaybetme

Geçermiki, 6 yıl önce

ARTIK UMUDUM KALMADI ALLAH'A HAVALE ARTIK

Geçermiki
Memur
13 Aralık 2017 12:01

Bari̇ sendi̇kadan i̇sti̇fa edeyi̇m. şu adaletsi̇zli̇ği̇ görünce i̇nsan kahroluyor.

i̇şe gi̇rmeden önce okulu bi̇ti̇reyi̇m kaygisi okulu bi̇ti̇ri̇nce sinav kaygisi sinav kaygisi bi̇ti̇nce atama kaygisi 4/b li̇ ataninca ai̇leni̇ birak gel bu seferde onlarin kaygisini çek .sonra sinavsiz kaygisiz i̇şe gi̇ren taşeron senden önce kadroya geçsi̇n.adalet yahu vi̇cdan yahu

4blikadro
Aday Memur
13 Aralık 2017 12:03

bas istifayı kardesım nezamn işimize yaradılar memursen olarak adı memursen taşeronsen koysaldı daha ıyı olurdu herkes ıstıfa edıyor zaten

Geçermiki, 6 yıl önce

Bari̇ sendi̇kadan i̇sti̇fa edeyi̇m. şu adaletsi̇zli̇ği̇ görünce i̇nsan kahroluyor.

i̇şe gi̇rmeden önce okulu bi̇ti̇reyi̇m kaygisi okulu bi̇ti̇ri̇nce sinav kaygisi sinav kaygisi bi̇ti̇nce atama kaygisi 4/b li̇ ataninca ai̇leni̇ birak gel bu seferde onlarin kaygisini çek .sonra sinavsiz kaygisiz i̇şe gi̇ren taşeron senden önce kadroya geçsi̇n.adalet yahu vi̇cdan yahu

Teknisyen2089
Genel Müdür
13 Aralık 2017 15:48

Önemli, Lütfen okuyunuz..!!!! Arkadaşlar Memurlar.Net'ten haber istemeyi falan rica ediyorum bırakalım artık;

Bütün haberlere bakın, haberlerin ortalama okunma sayısı mübalağa ederek söylüyorum 3-4 bin civarında, Taşerona direk kadro haberi yapılıyor maksimum 80-90bin tıklanıyor. 4B konulu haberlerde ise, Bırakın "4B Kadro İstiyor" gibi bir haberi, sözleşmeli ile kadrolunun bilmem kaç farkı diye saçma sapan bir haber yapıldığı halde 700bin tıklanma ve inanılmaz yorum sayısı geliyor.

Geleyim asıl meseleye emin olun ki; benim bile bu kadar takip ettiğim tıklanma konusunu Memurlar.Net ekibi en ince detayına kadar takip ediyor. Neticesinde bu platform bir internet sitesidir ve tıklandıkça prim kazanır. Platformun başına kimi koyarsanız koyun toplulukların odaklandıkları konuları ele alan haberler yapacaktır. Kiii burası prim kazansın.

Yani demem o ki arkadaşlar, bu kadar okunma sayılarına ve beklentiye rağmen haber yapılmıyorsa, yapılan haberlerde göstermelik oluyor, kadro talebine değinilmiyorsa, onlara baskı kurmaya çalışan yalnız biz değiliz demektir. Belli ki çekindikleri bişeyler var.

Onun için arkadaşlarım, biz burada ve her yerde sıkıntımızı dile getirelim. Ancak burada haber yaptırmaya çalışarak enerjimizi tüketmeyelim. Başka şekillerde ve alanlarda Eforumuzu sarfedelim. Susmayalım. Mücadele edelim. Türkiye'nin en büyük Haber Kaynaklarına manşet olabilelim ki Memurlar.Net'e de kolaylık sağlamış olalım ve haber yapmak onlar içinde kaçınılmaz olsun. Bilhassa Her Akşam 21.00'da #4BliyeKADRO hashtag'i ile düzenlenen etkinliğe iki elimiz kanda olsa katılım sağlayalım.

Sizleri Seviyorum Allah yardımcımız olsun.

4blikadro
Aday Memur
13 Aralık 2017 16:06

Forumda "Her akşam saat 21,00 da etkinlik yapıyoruz arkadaşlar 4bliler toplanın önemli" başlıklı konuya verdiğiniz cevapta tekrarlayan mesaj yazmanız nedeniyle uyarı aldınız.

Bu tür forum cevaplarına devam etmeniz halinde forumda yazmama cezası alacaksınız.

Memurlar.Net

Yakında benı atacaklar arkadaslar :)

Teknisyen2089, 6 yıl önce

Önemli, Lütfen okuyunuz..!!!! Arkadaşlar Memurlar.Net'ten haber istemeyi falan rica ediyorum bırakalım artık;

Bütün haberlere bakın, haberlerin ortalama okunma sayısı mübalağa ederek söylüyorum 3-4 bin civarında, Taşerona direk kadro haberi yapılıyor maksimum 80-90bin tıklanıyor. 4B konulu haberlerde ise, Bırakın "4B Kadro İstiyor" gibi bir haberi, sözleşmeli ile kadrolunun bilmem kaç farkı diye saçma sapan bir haber yapıldığı halde 700bin tıklanma ve inanılmaz yorum sayısı geliyor.

Geleyim asıl meseleye emin olun ki; benim bile bu kadar takip ettiğim tıklanma konusunu Memurlar.Net ekibi en ince detayına kadar takip ediyor. Neticesinde bu platform bir internet sitesidir ve tıklandıkça prim kazanır. Platformun başına kimi koyarsanız koyun toplulukların odaklandıkları konuları ele alan haberler yapacaktır. Kiii burası prim kazansın.

Yani demem o ki arkadaşlar, bu kadar okunma sayılarına ve beklentiye rağmen haber yapılmıyorsa, yapılan haberlerde göstermelik oluyor, kadro talebine değinilmiyorsa, onlara baskı kurmaya çalışan yalnız biz değiliz demektir. Belli ki çekindikleri bişeyler var.

Onun için arkadaşlarım, biz burada ve her yerde sıkıntımızı dile getirelim. Ancak burada haber yaptırmaya çalışarak enerjimizi tüketmeyelim. Başka şekillerde ve alanlarda Eforumuzu sarfedelim. Susmayalım. Mücadele edelim. Türkiye'nin en büyük Haber Kaynaklarına manşet olabilelim ki Memurlar.Net'e de kolaylık sağlamış olalım ve haber yapmak onlar içinde kaçınılmaz olsun. Bilhassa Her Akşam 21.00'da #4BliyeKADRO hashtag'i ile düzenlenen etkinliğe iki elimiz kanda olsa katılım sağlayalım.

Sizleri Seviyorum Allah yardımcımız olsun.

isaydinn
Aday Memur
13 Aralık 2017 16:08

seçime kadar almalıyız kadroyu

4blikadro
Aday Memur
13 Aralık 2017 16:10

Aksam 21,00 da etkinlikte toplaşalim arkadaslar

isaydinn
Aday Memur
13 Aralık 2017 16:38

hakkımız olanı alalım

4blikadro, 6 yıl önce

Aksam 21,00 da etkinlikte toplaşalim arkadaslar

kngmutemet
Daire Başkanı
13 Aralık 2017 17:18

2019 da tüm 4b li olan 4c liler ile birlikte daha fazla yüklenip 2019 kasımdan önce olucak inşallah...

Hakç
Daire Başkanı
13 Aralık 2017 18:17

Kpss ile atanmış 4blı ler haklı taleplerinin yerine getirilmesini istiyor. Adalet eşitlik sağ lansın. Yavrumuzdan ayrıyız eşimizden ayrıyız

Hakç
Daire Başkanı
13 Aralık 2017 21:52

Memurlar net 4blı mağdur. Sizden sesimizi duyurmamıza yardımcı olmanızı bekliyoruz. 4blı ailesinden ayrı. Emeğiyle girdiği kurumda esıtlık istiyor

Hakç
Daire Başkanı
13 Aralık 2017 22:32

Taşerona kadro verilen yerde 4blı ye kadro nasıl konuşulmaz. Hukumetimiz nasıl gündeme almaz. 4blı nın sesini duyun artık.

Teknisyen2089
Genel Müdür
14 Aralık 2017 11:14

Arkadaşlar etkinliklere katılım çok az oluyor. Rica ediyorum yapılan etkinliklere katılın akşamları yarım saat ayırmanız size bir şey kaybettirmez.

Hakç
Daire Başkanı
14 Aralık 2017 20:00

Ulusal gazetelerde yazan köşe yazarlarına da mail atıyorum. Ekonomi sayfalarında bize yer ayırsınlar sorunlarımızı dile getirirler ümidiyle. İnşallah 4blı hak ettiği değeri bulsun kadrosuna kavuşsun

Toplam 15990 mesaj
«131415161718192021222324»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi