Editörler : Pangaea
«701670177018701970207021702270237024702570267027»

Tarimatama
Daire Başkanı
16 Ağustos 2019 23:13

Bir daha KPSSye hazırlananlara naçizane tavsiyem çok yüksek puan alın tarım bakanlığına bağlı kalmayın . DHMİ mesela 93 üstü ile atansanız tarım bakanlığını düşünmezseniz bile belki de şartları çok iyiymiş. Yani ben zmyim 75 80 yeter demeyin bence . Keşke her yıl alım yapsa ama şimdi alım yapsa bir daha ne zaman yapar Allah bilir .

Stalk
Yasaklı
16 Ağustos 2019 23:30

İnş. Yanılırım ama 2020 KPSS den sonra bakanlık alımları çok daha sancılı olacak... 85 ve üstü puanlar alınması gerekecek.

Tarimatama, 5 yıl önce

Bir daha KPSSye hazırlananlara naçizane tavsiyem çok yüksek puan alın tarım bakanlığına bağlı kalmayın . DHMİ mesela 93 üstü ile atansanız tarım bakanlığını düşünmezseniz bile belki de şartları çok iyiymiş. Yani ben zmyim 75 80 yeter demeyin bence . Keşke her yıl alım yapsa ama şimdi alım yapsa bir daha ne zaman yapar Allah bilir .

sinan.1903
Daire Başkanı
16 Ağustos 2019 23:38

Bu son tren bindik bindik. 2020 kpss den sonra atama fln kimse uğraşmaz...

Tarimatama
Daire Başkanı
16 Ağustos 2019 23:40

Valla merkezi atamalar da azaldı. Böyle giderse ilerde bizim bakanlıkta sadece gıda değil tüm bölümler en az 85 ile atanır. DHMİ falan da 95 üstü düz memurluklar da bizle birlikte artar. Hakikaten durum vahim . Eskiden sadece gıdacılar yüksek puanlar alır atanırdı şimdi zm kaçla kapatacak çok yüksek vet de öyle yani bir sonraki atama için çalışanlar hedefi yükseltmek zorunda kalacak tüm branşlar hem bakanlığı hem merkezi atamaları etkileyecek .

Stalk, 5 yıl önce

İnş. Yanılırım ama 2020 KPSS den sonra bakanlık alımları çok daha sancılı olacak... 85 ve üstü puanlar alınması gerekecek.

18zirmuh
Aday Memur
16 Ağustos 2019 23:41

sıralama konusu hakkında bilgi verebilecek bir meslektaşım yok mu?

chelse
Genel Müdür
17 Ağustos 2019 00:14

2018 Puanı ile Atama olmadı diye 2020 ile de Atama olmaz diyenlere katılmıyorum yüksek puanlar ile Atanmamış olabilirler.

2013 Yılı Şubat Ayı Ataması

2016 Yılı Haziran Ayı Ataması

Nerdeyse 40 ay Atamasız geçe süre ama

2016 Yılı Mayıs Ayı Ataması 560 küsür ZM

2017 Yılı Temmuz Ayı Ataması 870 küsür ZM

1 YIL içerisinde 1400 küsür ZM alındı.

Başka bir bakan gelir.Ormana aldığı gibi 5000 Atama yapabilir.Moral bozukluğu ile 2020 de zor olur diyorsunuz ama hiç belli olmaz.

PAKDEMİRLİ geldiği günden beri adam Atamalar ile ilgili hiç olumlu konuşmadı ki zaten

adam hep olumsuz ve sürekli özel sektörü işaret etti.Bundan önceki BAKAN da 10551 atama yap

acağını söylüyordu.2020 KPSS ye hazırlanan arkadaşlar bu iş tamamen görevde bulunan

Bakanlara bağlı Pakdemirliden sonra bir bakan gelir Tarım kısmı içinde 5000 Atama isteyebilir.

PAKDEMİRLİNİN bütçe görüşmelerindeki konuşmasına bakın adam ATAMA yapacağım demedi.

Sosyal Medyada birisi çıkıp Yok 7000 ZM eksiği var.Yok tahmin edilenden fazla sayı var diyerek

insanlara umut verenlere aldırış etmeyin.40 yıldır atanamayan kendisine hayrı olmayan birisinin

kime ne faydası olur.Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.ORMAN MÜHENDİSLERİ ne yaptıda 500

0 ATAMA aldı.2020 Kpss den sonra Atama az veya çok olacağını kimse şimdiden kestiremez.

Stalk
Yasaklı
17 Ağustos 2019 01:01

Tabi haklısın ama daha öncede söyledim bunun kilit noktası proje... Fakıbaba nın targel gibi projesi vardı ama yine seçim dönemine denk geldiği için aceleci davranıp taslak halindeki olayı bize yapacağım diyerek mağdur etti. Ancak şu da bir gerçek 2 yıl daha mezun verecek fakülteler ve artık büyük çoğunluk KPSS ye daha çok çalışacak hatta fakülte derslerini bırakıp KPSS çalışacak. Çünkü hepimiz farkına vardık çıplak diploma bu devirde bi işe yaramıyor. Ancak gidişat ve bu iktidarın tarımdaki refleksi belli, paramız var ki ithalat yapıyoruz diyor koskoca bakan. Tanzim satışlar bunun en net göstergesi sanki market yönetiyor etliye sütlüye karışmam üretimle uğraşmam dışardan alırım geçer giderim diyor.

chelse, 5 yıl önce

2018 Puanı ile Atama olmadı diye 2020 ile de Atama olmaz diyenlere katılmıyorum yüksek puanlar ile Atanmamış olabilirler.

2013 Yılı Şubat Ayı Ataması

2016 Yılı Haziran Ayı Ataması

Nerdeyse 40 ay Atamasız geçe süre ama

2016 Yılı Mayıs Ayı Ataması 560 küsür ZM

2017 Yılı Temmuz Ayı Ataması 870 küsür ZM

1 YIL içerisinde 1400 küsür ZM alındı.

Başka bir bakan gelir.Ormana aldığı gibi 5000 Atama yapabilir.Moral bozukluğu ile 2020 de zor olur diyorsunuz ama hiç belli olmaz.

PAKDEMİRLİ geldiği günden beri adam Atamalar ile ilgili hiç olumlu konuşmadı ki zaten

adam hep olumsuz ve sürekli özel sektörü işaret etti.Bundan önceki BAKAN da 10551 atama yap

acağını söylüyordu.2020 KPSS ye hazırlanan arkadaşlar bu iş tamamen görevde bulunan

Bakanlara bağlı Pakdemirliden sonra bir bakan gelir Tarım kısmı içinde 5000 Atama isteyebilir.

PAKDEMİRLİNİN bütçe görüşmelerindeki konuşmasına bakın adam ATAMA yapacağım demedi.

Sosyal Medyada birisi çıkıp Yok 7000 ZM eksiği var.Yok tahmin edilenden fazla sayı var diyerek

insanlara umut verenlere aldırış etmeyin.40 yıldır atanamayan kendisine hayrı olmayan birisinin

kime ne faydası olur.Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.ORMAN MÜHENDİSLERİ ne yaptıda 500

0 ATAMA aldı.2020 Kpss den sonra Atama az veya çok olacağını kimse şimdiden kestiremez.

Candle25
Şef
17 Ağustos 2019 07:44

Atama felan olmicak bu gidisle arkadslar..Baska alternatifler arayin kendinize..

Paxi
Aday Memur
17 Ağustos 2019 11:03

21 tane bransi secip ogreniyorsunuz tek bransa bakarak degil

18zirmuh, 5 yıl önce

sıralama konusu hakkında bilgi verebilecek bir meslektaşım yok mu?

Yesdominoss
Aday Memur
17 Ağustos 2019 12:08

duyumcuları sonunda küstürdünüz :D

17 Ağustos 2019 14:51

Biz ne kadar mücadele veriyoruz neyi hak ediyoruz acaba? Tarım ve orman bakanlığına atama bekleyen tüm branşlar grubu hergün etkinlik yapıyor katılan beş on kişi. sonra gelip burada ağlıyoruz. yaptığımız bu. yine de çok şükür bir çalışma var cumhurbaşkanlığına gönderilmiş. tarım bakanlığını arayan herkese bunu söylüyorlar. bizde biraz kendimizi gösterelim de atama sayısı kesilmeden onay alsın. mecbur bir atama yapacaklar. tayinciler de bekliyor. pazartesi bir Bismillah diyelim de başlayalım. bakın burada puanı düşük olanlar fetöden atılanlar pkk dan damga yiyenler bölücüler var. her formda bu tipleri görebilirsiniz. bunların amacı işsizlik üzerinden kaos çıkartmak ya da atama olmasın sonraki kpss den biraz üç beş puan koyup belki atanırım hesabı yapmak. bunları etkilemekten başka bir şey de yapamıyoruz. kim oldukları belli olmadığı için böyle formlara çöreklenmişler. mesela bu chelse ve stalk aynı kişiler. iki üç hesapları daha var. bunlara kızmamak lazım. onlarında hesabı atama olmasın 2020 de ne yapacaksak yapalım hesabı işte. atama olursa dünyaları yıkılır. bizler bir atama olsun ama güzel bir sayı olsun diye mücadele etmek zorundayız. yolumuza engeller çıkacak buralara yazacaklar. biz önümüze bakmak mücadele etmek zorundayız. inşallah eylülde bir netlik kazanır. inşallah diyelim
17 Ağustos 2019 15:06

İsterse 10 bakan değişsin. Biz mücadele etmezsek bir tane atama yapmazlar. 6-7 senedir mücadele veren tek bir grup var. Yeni adı ile Tarım ve Orman Bakanlığına atama bekleyen tüm branşlar grubu. Bu gruba laf atanların yatacak yeri yok. adamlar her branşı toplamış topyekün bir vücut olmuşlar. herkes katılsa şimdiye atanmıştık. bakın geçen hafta arama çalışması dışında bakanlığı aradım. bir erkek açtı uzunca da konuştuk. kpss sıram Zıraat mühendisleri için 1100 gibi dedim. onay alırsa atanırsın dedi. yani demek ki talep fazla. moralinizi bozan her tip bir kaç hesapla hergün buraya yazıyor. takmamak lazım. şöyle bir ay daha bastırsak. ama grupça hep beraber.

Stalk
Yasaklı
17 Ağustos 2019 15:12

Kardeşim emin ol o mücadele edenlerden birisi de benim tek hesabım var o da bu. Bende atama bekliyorum ve olsun diy dua ediyorum. Hergün bakanlığı ararım bi Bilgi almak için ama senin gibiler yüzünden yazamıyorum. Çalışma bitti kadrolar gönderildi talep 3 bin civarında Eylül ayında ilana çıkması bekleniyor dendi. Benim uydurmam değil bakanlıktan bizzat aldığım Bilgi
the-lost.99, 5 yıl önce
Biz ne kadar mücadele veriyoruz neyi hak ediyoruz acaba? Tarım ve orman bakanlığına atama bekleyen tüm branşlar grubu hergün etkinlik yapıyor katılan beş on kişi. sonra gelip burada ağlıyoruz. yaptığımız bu. yine de çok şükür bir çalışma var cumhurbaşkanlığına gönderilmiş. tarım bakanlığını arayan herkese bunu söylüyorlar. bizde biraz kendimizi gösterelim de atama sayısı kesilmeden onay alsın. mecbur bir atama yapacaklar. tayinciler de bekliyor. pazartesi bir Bismillah diyelim de başlayalım. bakın burada puanı düşük olanlar fetöden atılanlar pkk dan damga yiyenler bölücüler var. her formda bu tipleri görebilirsiniz. bunların amacı işsizlik üzerinden kaos çıkartmak ya da atama olmasın sonraki kpss den biraz üç beş puan koyup belki atanırım hesabı yapmak. bunları etkilemekten başka bir şey de yapamıyoruz. kim oldukları belli olmadığı için böyle formlara çöreklenmişler. mesela bu chelse ve stalk aynı kişiler. iki üç hesapları daha var. bunlara kızmamak lazım. onlarında hesabı atama olmasın 2020 de ne yapacaksak yapalım hesabı işte. atama olursa dünyaları yıkılır. bizler bir atama olsun ama güzel bir sayı olsun diye mücadele etmek zorundayız. yolumuza engeller çıkacak buralara yazacaklar. biz önümüze bakmak mücadele etmek zorundayız. inşallah eylülde bir netlik kazanır. inşallah diyelim

Mcflay Juniar
Yasaklı
17 Ağustos 2019 16:58

Targel döneminde sınava girmediğim için atamayı kaybettim.Sonraki dönemlerde de aktif mücadeleye katılmış ve 1 puanla atamayı kaçırmış biri olarak söylüyorum.Atamanın mücadele ile hiç alakası yok,atama proje ile alakalı bir durum.2010 targel projesi çıkıncaya kadar kimse twit mesaj filan atmadı grup falan da yoktu ama proje olunca 8 bine kadar alım yapıldı tüm bölümlerden.Ama bizim koltuk sevdalısı meslektaşlarımız danıştaya dava açınca köylerden merkeze çekildiler ve merkezde kadrolar şişti.Sonrası malum 3 sene atamasız geçti 2016 da 1550 kişilik bir atama oldu.Ertesi sene fetöden 1570 kişi atılınca onların yerine 2058 kişi alındı.6 senede net alım tüm bölümler dahil 2 bin kişi.Proje olmazsa yine alınacak kişi sayısı yine 1500 2000 kişi o da alırsa.Onun için bize proje lazım proje. inşallah şu şuradan güzel bir proje çıkarda hepimiz atanırız yoksa işimiz zor.

18zirmuh
Aday Memur
17 Ağustos 2019 17:08

hocam puanınız kaç 1100 sıradan ?

cennetinkrallığı, 5 yıl önce
İsterse 10 bakan değişsin. Biz mücadele etmezsek bir tane atama yapmazlar. 6-7 senedir mücadele veren tek bir grup var. Yeni adı ile Tarım ve Orman Bakanlığına atama bekleyen tüm branşlar grubu. Bu gruba laf atanların yatacak yeri yok. adamlar her branşı toplamış topyekün bir vücut olmuşlar. herkes katılsa şimdiye atanmıştık. bakın geçen hafta arama çalışması dışında bakanlığı aradım. bir erkek açtı uzunca da konuştuk. kpss sıram Zıraat mühendisleri için 1100 gibi dedim. onay alırsa atanırsın dedi. yani demek ki talep fazla. moralinizi bozan her tip bir kaç hesapla hergün buraya yazıyor. takmamak lazım. şöyle bir ay daha bastırsak. ama grupça hep beraber.

sinan.1903
Daire Başkanı
17 Ağustos 2019 17:26

Ya siz cidden ne tuhaf insanlarsınız...

mücadele olmasa bakanın senden benden haberi mi olacaktı.

300+1677 de 2058 de mücadele sonucu oldu..

Mücadele olmasın bu bakanlık 5-6 yılda bir atama yapar. 2020 de mücadele olmasın ben sizi görürüm.

Tek bildiğiniz insanlara iftira yalan..

Adam yazmış işte talep çok üstünde diye. Öbür arkdşada 1100 e onay alırsa girersin demiş. Yani 1100 üstü zm talebi var.Belkide daha fazlası. Halen neyin kavgasını yapıyorsunuz.

Biri 500 e takmış Biri mücadeleye takmış.Öbürü face grubuna takmışş.

Size sayı sallayanlar yarıyor valla bak. Biri 3000 dedi bakan söylemiş gibi inandınız Ama doğru söyleleyni dokuz köyden kovarsınız.

En kötü geçen seneki kdr alır bunuda buraya yazıyorum.

17 Ağustos 2019 17:40

Evet yine sayılar oranlar ihtimaller konuşuluyor bu forumda insanlık yok saydamlık yok derde deva yok...

Gıdaci099
Kapalı
17 Ağustos 2019 17:45

evet bayramdan sonra ilk sayı geldi

BBZwek
Yasaklı
17 Ağustos 2019 17:46

İnşallah. Umudu olmayan da burada atama olmayacak yazıp moral bozmasın artık. Umudunuz yoksa bizim var.
Stalk, 5 yıl önce
Kardeşim emin ol o mücadele edenlerden birisi de benim tek hesabım var o da bu. Bende atama bekliyorum ve olsun diy dua ediyorum. Hergün bakanlığı ararım bi Bilgi almak için ama senin gibiler yüzünden yazamıyorum. Çalışma bitti kadrolar gönderildi talep 3 bin civarında Eylül ayında ilana çıkması bekleniyor dendi. Benim uydurmam değil bakanlıktan bizzat aldığım Bilgi

chelse
Genel Müdür
17 Ağustos 2019 17:51

Kardeşim millet işsiz güçsüz işte Etkinlik diyerek kendilerine bir iş yaratmışlar..Bakan LİMİTLİ VE KISITLI diyor birisi atlıyor.İhtiyaç talep edilenden fazla diyor.Ama sayıyı vermiyor neden vermiyor ??? Bakan mı yalan konuşuyor ??? Bakan bize süpriz mi yapacak. Pakdemirlinin sürpriz yapacağına inanan var mı ??? The Lost 99 yazmış Puanı düşükler burdan millleti etkiliyor.Puanı düşükler KPSS çalışmaya başladıda.Madem Puanımız düşük olduğuna inanıyorsun.700 ZM alınsın puanı düşükler atanmasın.Neden 2100 kişi istiyorsunuz ??? Taglarımızda 700 Zm kullanalım Ayrıca kendi FACE gruplarında kimse si...k lemeyince hemen topu burakilere atıyorlar.

Mcflay Juniar, 5 yıl önce

Targel döneminde sınava girmediğim için atamayı kaybettim.Sonraki dönemlerde de aktif mücadeleye katılmış ve 1 puanla atamayı kaçırmış biri olarak söylüyorum.Atamanın mücadele ile hiç alakası yok,atama proje ile alakalı bir durum.2010 targel projesi çıkıncaya kadar kimse twit mesaj filan atmadı grup falan da yoktu ama proje olunca 8 bine kadar alım yapıldı tüm bölümlerden.Ama bizim koltuk sevdalısı meslektaşlarımız danıştaya dava açınca köylerden merkeze çekildiler ve merkezde kadrolar şişti.Sonrası malum 3 sene atamasız geçti 2016 da 1550 kişilik bir atama oldu.Ertesi sene fetöden 1570 kişi atılınca onların yerine 2058 kişi alındı.6 senede net alım tüm bölümler dahil 2 bin kişi.Proje olmazsa yine alınacak kişi sayısı yine 1500 2000 kişi o da alırsa.Onun için bize proje lazım proje. inşallah şu şuradan güzel bir proje çıkarda hepimiz atanırız yoksa işimiz zor.

Toplam 193811 mesaj
«701670177018701970207021702270237024702570267027»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi