Editörler : Pangaea
«167168169170171172173174175176177178179

Field Engineer
Aday Memur
28 Eylül 2019 12:05

Gerçekten cok uzattınız, sizinle bu konu hakkında tartışmak istemiyorum. Ne okudugumu gayet iyi biliyorum. 147. sayfadaki ilk gonderiye bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız.

dogan3441, 5 yıl önce

Allah aşkına Ağustos ayı yazışmalarını oku ama iyice oku!!!

Mahchercity nicki biri tarafından "Eylülde memuruz" gibi bir tabir yazılmış mı

Tabiki yazılmadı. Ses kaydında geçti böyle bir tabir. Dinledin veya dinleyen birinden öğrendin.

Bana inanmayan arkadaşlar forumda Ağustos ayında yapılan tüm yazışmalara bakabilir.

Bir dahakine yalan söylerken daha dikkatli ol :)))))))))))))

Kerem Han Özdemir
Aday Memur
28 Eylül 2019 12:31

Bu mu :))))))))))))))))
mahchercity, 5 yıl önce

Arkadaşlar beni Hepiniz tanıyorsunuz kazanan kazanamayan. Wp grubu kurucusuyum. Ozmnn denilen şahısa itibar etmeyin. Kendisine özelden yazana eylem çağrısı yapıyor. Süreç şu an benim sizi bilgilendirdiğim gibi devam ediyor. Hiçbir sorun yok. Eylülde memuruz. Bu gibi kişilere itibar etmeyiniz.

Kerem Han Özdemir
Aday Memur
28 Eylül 2019 12:32

Kim yalan söylüyor. Hadi özür dile .
dogan3441, 5 yıl önce

Allah aşkına Ağustos ayı yazışmalarını oku ama iyice oku!!!

Mahchercity nicki biri tarafından "Eylülde memuruz" gibi bir tabir yazılmış mı

Tabiki yazılmadı. Ses kaydında geçti böyle bir tabir. Dinledin veya dinleyen birinden öğrendin.

Bana inanmayan arkadaşlar forumda Ağustos ayında yapılan tüm yazışmalara bakabilir.

Bir dahakine yalan söylerken daha dikkatli ol :)))))))))))))

powerofdark
Memur
28 Eylül 2019 12:33

Burdan bahsediyor arkadaş

mahchercity, 5 yıl önce

Arkadaşlar beni Hepiniz tanıyorsunuz kazanan kazanamayan. Wp grubu kurucusuyum. Ozmnn denilen şahısa itibar etmeyin. Kendisine özelden yazana eylem çağrısı yapıyor. Süreç şu an benim sizi bilgilendirdiğim gibi devam ediyor. Hiçbir sorun yok. Eylülde memuruz. Bu gibi kişilere itibar etmeyiniz.

dogan3441
Kapalı
28 Eylül 2019 14:09

Mesaj gözümden kaçmış kusura bakma.

3.kisilere de selam olsun. Ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz...

Field Engineer, 5 yıl önce

Gerçekten cok uzattınız, sizinle bu konu hakkında tartışmak istemiyorum. Ne okudugumu gayet iyi biliyorum. 147. sayfadaki ilk gonderiye bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız.

Kerem Han Özdemir
Aday Memur
28 Eylül 2019 14:14

Manchester'a eleştiride bulunanlara onun yerine sen cevap veriyorsun , sen kaçıncı kişi oluyorsun bu durumda? :))))))))))))))
dogan3441, 5 yıl önce

Mesaj gözümden kaçmış kusura bakma.

3.kisilere de selam olsun. Ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz...

Selahattinysf
Aday Memur
28 Eylül 2019 15:30

Gerçekten wp grup kurucusunu savunan arkadaşlar o kişide eleştirilen noktaları kendileride yapıyor. Yanlış olduğun bir konuda,kesin emin olmadığın bir konuda kesinmiş gibi konuşmak, başka bir ses çıkınca küçümseyerek eleştirmek, hatta 'menfaatçi','karaktersiz','yalancı','klavye bebesi' gibi ithamlarda bulunmak. Insanız hata yapabiliriz dış etmenler insanı hataya yöneltebilir hatayı savunmak niye?Bu arkadaş çok iyi bir insan olabilir ama gruptaki,buradaki insanların çoğunun buluşma amacı belli bu söylemlere bakıp insanlar adımlar atmışlar tabiki eleştirecekler buna karşı durmak niye?Bunları yazan veya yazılan kimseyi tanımam ama okuyunca yazmak istedim.

34-ada-34
Aday Memur
28 Eylül 2019 19:03

Dogan3441 dansoz bile omru boyunca,senin yazdiklarinda kivirdiginin binde biri kadar kivirmiyor.az delikanli ol.

34-ada-34
Aday Memur
28 Eylül 2019 19:19

Gercekten haksizliga karsi duracak bir karakterde olsaydiniz,bu halde olmazdiniz.cunku haksizliga ugramak,torpil yapmaktan, yada uc maymunu oynamaktan yuz kat daha onurlucadir.taa en basindan uc maymunu oynamayip,atananlarin cogu torpille atandi gercegini goz ardi ettiginiz icin DÜRÜSTLÜK ilkesinin AHI var uzerinizde.bu ah sizi hep rahatsiz edecek.ise baslasaniz bile bu ah yakanizdan dusmeyecek. bunu gercekten yasayip goreceksiniz.cunku kisi; %81'i liste disindan kazanan kontenjanina dahil edilen bir sinava ses cikarmiyorsa o kisiye DURUSTLUK ilkesinin hatrina her sey mustehaktir.

dogan3441
Kapalı
28 Eylül 2019 19:47

Sana ağır giydirmiştim, kuyruk acına veriyorum :))))))))))

34-ada-34, 5 yıl önce

Dogan3441 dansoz bile omru boyunca,senin yazdiklarinda kivirdiginin binde biri kadar kivirmiyor.az delikanli ol.

dogan3441
Kapalı
28 Eylül 2019 19:49

Senin bu mesaja cevap vererek 3. Kişi olduğunu kabullenmen beni ziyadesiyle memnun etti. Gerisi önemli değil

:))))))))))))))))))

Kerem Han Özdemir, 5 yıl önce
Manchester'a eleştiride bulunanlara onun yerine sen cevap veriyorsun , sen kaçıncı kişi oluyorsun bu durumda? :))))))))))))))

dogan3441
Kapalı
28 Eylül 2019 20:31

Özelime küfürlü mesaj yazıp bir de engel atıyorsun. Cevap yazarım diye mi korktun. :))))))))))))

artemisx, 5 yıl önce

Özeline attim mesaj ara beni neymiş görürsün

trabzon37
Aday Memur
28 Eylül 2019 21:01

Dostum şu yüzde 81 palavrasına hala inanan biri kaldı mı merkezide atananlar mülakata gelmedi kendimden örnek vereyim normalde 19. Sırada idim ama 13 kişi gitti 6 idim mülakat girerken var olan listeye ulaşıp ona göre bir hukuksuzluk listesi yapsan tmm kabul ama ilk online başvuru listesi üzerinden ancak konuya hakim olmayan kişileri kandırabilirsin lütfen bu yanlıştan dön

34-ada-34, 5 yıl önce

Gercekten haksizliga karsi duracak bir karakterde olsaydiniz,bu halde olmazdiniz.cunku haksizliga ugramak,torpil yapmaktan, yada uc maymunu oynamaktan yuz kat daha onurlucadir.taa en basindan uc maymunu oynamayip,atananlarin cogu torpille atandi gercegini goz ardi ettiginiz icin DÜRÜSTLÜK ilkesinin AHI var uzerinizde.bu ah sizi hep rahatsiz edecek.ise baslasaniz bile bu ah yakanizdan dusmeyecek. bunu gercekten yasayip goreceksiniz.cunku kisi; %81'i liste disindan kazanan kontenjanina dahil edilen bir sinava ses cikarmiyorsa o kisiye DURUSTLUK ilkesinin hatrina her sey mustehaktir.

34-ada-34
Aday Memur
28 Eylül 2019 21:02

E dansöz konus dinliyor seni.herkesin gozu onunde dansozlugun tescillendi.dunyanin en asagilik canlisi kadar onurun olsa bu kadar dansoz olmazdin.hala laf giydirmekten bahsediyor anten.senin gibi dansozler herkesin gozu onunde boyle rezil olmaya mahkum.cunku yapabildigin en iyi sey dansozluk ve torpil.

dogan3441
Kapalı
28 Eylül 2019 21:11

Kuyruk acısının nasıl birşey olduğunu merak edenler bu arkadaşın yazdığı yorumlara baksınlar. :))))))))))))))))

34-ada-34, 5 yıl önce

E dansöz konus dinliyor seni.herkesin gozu onunde dansozlugun tescillendi.dunyanin en asagilik canlisi kadar onurun olsa bu kadar dansoz olmazdin.hala laf giydirmekten bahsediyor anten.senin gibi dansozler herkesin gozu onunde boyle rezil olmaya mahkum.cunku yapabildigin en iyi sey dansozluk ve torpil.

Kerem Han Özdemir
Aday Memur
28 Eylül 2019 21:21

Kendini daha fazla rezil etme sus.
dogan3441, 5 yıl önce

Senin bu mesaja cevap vererek 3. Kişi olduğunu kabullenmen beni ziyadesiyle memnun etti. Gerisi önemli değil

:))))))))))))))))))

dogan3441
Kapalı
28 Eylül 2019 21:25

Ağırına mı gitti şampiyon:)))))

Kerem Han Özdemir, 5 yıl önce
Kendini daha fazla rezil etme sus.

34-ada-34
Aday Memur
28 Eylül 2019 21:50

Karaktersizlik,dansozluk,yalancilik,torpil gibi bilumum konularda ne kadar eksik oldugunu bu kadar belli etme

İkyiky
Aday Memur
28 Eylül 2019 21:55

Gerçekten çok komiksiniz, birbirinize hakaret etmekte, saydırmakta üstünüze yok yukarda kendisiyle birinci dereceden alakalı olmayan biri bile uğraşmış siz hâlâ ne konuşuyosunuz burda. Lütfen ya bu kadarkada önemsiz olamaz lütfen bi birlik olalım bırakın şu kini nefreti kenara

34-ada-34
Aday Memur
28 Eylül 2019 22:00

Yalanciliginda bu kadari fazla.ondekiler baska kuruma bu kadar kolay ataniyordu ise bu millet niye atanmak icin bu kadar yirtiniyor.iski listesinde onde olup baska kuruma atananlarin sayisi bir elin parmaklarini bile gecmez.kaldi ki iski kurumu listeyi aciklamadan kimin,2-3 ay icerisinde baska kuruma atanmasini tespit edip ona gore kazandirilanlarin listesini acikladigini dusunmek nasil bir akil tutulmasidir.yine soyluyorum mulakatta hic hak etmedigi halde kazandirilanlarin orani % 81'dir.buda sinavda torpil yapildiginin acik bir gostergesidir.buna itiraz eden tum listeleri inceleyebilir.bu vatandasin yaptigi gibi boyle ucuz yalanlara basvurmaz.

Toplam 3580 mesaj
«167168169170171172173174175176177178179

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi