Editörler : oto-danisman-expert
25 Şubat 2021 21:08

Astsubay Egitim İzinleri

İyi aksamlarr. Ekimde ilk grup olarak egitime giden hava astsubayi adaylari sinif egitimine gececekler. Suan izmir gaziemirde egitimdelerr. İzinleri ve görüsler ne zaman acilir acaba ? Sinif egitiminde normalde disari cikmalari serbest ve bu ay icinde asi olacaklarmis mevcut haftasonu ve garnizon ici izinleri ne zaman düzene girer bilgisi olan varmidirr??

celebi16
Aday Memur
26 Şubat 2021 20:42

sınıf eğitiminde normal zamanda akşamları eve gidebiliyorlar mı?(pandemi olmasaydı)

Mayaletta11
Aday Memur
27 Şubat 2021 08:18

Aynn oyle cikilabiliyormus ama mart yada nisandan itibaren yine cikma durumlari olabilirmis onu bekliyoruzzz bi umitt..

celebi16, 3 yıl önce

sınıf eğitiminde normal zamanda akşamları eve gidebiliyorlar mı?(pandemi olmasaydı)

Hjfghcvhzgs
Memur
01 Mart 2021 12:09

Okulda izini bırak meyil izinide kullanılmadı

Mayaletta11
Aday Memur
01 Mart 2021 13:47

Kullanilabilcekmi peki bu aydan sonra falannn??

Hjfghcvhzgs, 3 yıl önce

Mayaletta11
Aday Memur
01 Mart 2021 13:48

Okul izinleri ne olacak bir bilginiz var midir

Hjfghcvhzgs, 3 yıl önce

Hv.ast
Aday Memur
01 Mart 2021 18:54

Eğitim sureleri ile ilgili bilgisi olan var mı

Mayaletta11
Aday Memur
01 Mart 2021 21:53

Egitim süreleri toplam 10aya tekabul ediyor yani 10aydan sonra atanmamiz belli olacak dedi esim bana. 6 hafta kadar intibak dedikleri temel egitim var daha sonra asttasak diye adlandirilan bir askeri egitim var buda 5 ay kdar suruyor sonrada bölüm ve sinfina gore 4-6 ay arasi egitimmis umarim yanilmamismdirr👍👍👍

Hv.ast, 3 yıl önce

Eğitim sureleri ile ilgili bilgisi olan var mı

Hjfghcvhzgs
Memur
01 Mart 2021 23:18

Buyuk ihtimal kullanılmıycak izin pandemiden kaynaklı , okul izinleri okulda kaldı yani yani :))

Kardeşim bu iş böyle seviyorsan gel 8 bucuk ay oldu 9 ay giriyoruz evi görmeyeli dışarı cıkmayalı normal izinlerde kapalı pandemiden ötürü

Mayaletta11, 3 yıl önce

Kullanilabilcekmi peki bu aydan sonra falannn??

Hjfghcvhzgs
Memur
01 Mart 2021 23:28

Düzeltiyorum yani yandı

Hjfghcvhzgs, 3 yıl önce

Buyuk ihtimal kullanılmıycak izin pandemiden kaynaklı , okul izinleri okulda kaldı yani yani :))

Kardeşim bu iş böyle seviyorsan gel 8 bucuk ay oldu 9 ay giriyoruz evi görmeyeli dışarı cıkmayalı normal izinlerde kapalı pandemiden ötürü

brkyclk23200
Memur
02 Mart 2021 11:32

Okulda telefon kullanımı ne durumda akıllı telefona müsaide ediyorlarmı yoksa tuşlumu

Mayaletta11
Aday Memur
02 Mart 2021 16:06

İns cıkarlar yaa yazi bekliyorlar izin gelirse cikabileceklermis galiba rutbelerni takncaa

Hjfghcvhzgs, 3 yıl önce

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi