Editörler : F16 Gökçen

kartalizma85
Aday Memur
12 Mart 2023 21:20

Cumhur ittifakının kazanması ile Millet ittifakının kazanması arasında hiç bir fark yok aslında.Seçilmişler içinden seçim yapacağız.biz sıradan insanlar bir avuç seçilmişin istediği gibi yaşamaya devam edeceğiz .seçim sonucu oy verdiğimiz taraf kazanırsa bir müddet sevinç yaşayıp aslında hiçbir şeyin değişmediğini göreceğiz .

Ezxelefim
Memur
12 Mart 2023 21:26

hemen açıklıyorum dikkat kesilin Kılıçdaroğlu 59 Erdoğan 33 İnce vs diğerleri 8 aklınızda kalsın

dilekkkce
Memur
12 Mart 2023 21:31

yeniden RTE göreceksiniz

Ezxelefim
Memur
12 Mart 2023 21:35

ANAP doğru yol DSP genç parti vs bu partilere ne olduysa AKAPEye de o olacak. Yolcudur Abbas bağlasan durmaz.

muallim_34
Genel Müdür
12 Mart 2023 21:44

Ülkeyi kim daha iyi yönetecekse o kazansın..

Terörü yok edecek olan..

Ülkeyi kalkindiracak olan..

En düşük çalışan maaşını yoksulluk sınırına çekebilecek olan..

Adaleti uygulayacak olan..

Emperyalistlere karşı dik duracak olan..

Tarımı hayvancılığı geliştirecek olan..

Liyakati sağlayacak olan..

Milli ve ahlâkı eğitimi tam olarak getirecek olan..

Harama el uzatmayacak ve uzatanin cezasını kesecek olan..

muallim_34
Genel Müdür
12 Mart 2023 21:45

Kazansın.

muallim_34, 1 yıl önce

Ülkeyi kim daha iyi yönetecekse o kazansın..

Terörü yok edecek olan..

Ülkeyi kalkindiracak olan..

En düşük çalışan maaşını yoksulluk sınırına çekebilecek olan..

Adaleti uygulayacak olan..

Emperyalistlere karşı dik duracak olan..

Tarımı hayvancılığı geliştirecek olan..

Liyakati sağlayacak olan..

Milli ve ahlâkı eğitimi tam olarak getirecek olan..

Harama el uzatmayacak ve uzatanin cezasını kesecek olan..

egeliinci
Genel Müdür
12 Mart 2023 22:44

Hdpkk nın oyları ile seçime girecek olanlar hüdapar a takmış , şakamısınız siz :) :) :)

LaleBahcesi
Şube Müdürü
12 Mart 2023 23:52

Ankette Kılıçdaroğlu'na oy verenlerin 50 tanesi incelense, bu kişilerin CHP veya İYİ PARTİ taraftarı olmadığı anlaşılır.

50 kişinin 17 tanesi Irak'ın kuzeyinden oy basmıştır. 23 tanesi ABD'in bir eyaletinden. 4 tanesi Yunanistan, 6 tanesi de Diyarbakır'dan oy kullanmıştır. 1 tane bile İzmir'li CHP taraftarı yoktur. İYİ PARTİ taraftarı hiç yoktur.

Sindirebiliyor musunuz?

hacegan5584
Aday Memur
13 Mart 2023 00:18

Fondaş medyanın, bankamatik farelerinin, trollerin kuru gürültülerine bakmayın. Bu millet kime oy vereceğini biliyor. 7'li masanın ülkeyi ne hale getireceğini 6 Mart'ta gördük. 10 seçim kaybetmiş biri 11. kez aday kendini aday yaptı, topış tıpışçı seçmeni havalara uçuyor. Tükenmişlik bu.

Ezxelefim
Memur
13 Mart 2023 01:14

Hahahh bütün medyayı eline almış propagandanın Allah'ını yapmış ama gerçekten din tüccarı bunları sonra gelmişler yok medya yok dış güçler yok ebesinin şeyi.. bu ülkede tek dış güç varsa o da akpnin cumhurbaskanıdır ülkenin ırzına geçtiniz kuma mı alacaksınız

hacegan5584, 1 yıl önce
Fondaş medyanın, bankamatik farelerinin, trollerin kuru gürültülerine bakmayın. Bu millet kime oy vereceğini biliyor. 7'li masanın ülkeyi ne hale getireceğini 6 Mart'ta gördük. 10 seçim kaybetmiş biri 11. kez aday kendini aday yaptı, topış tıpışçı seçmeni havalara uçuyor. Tükenmişlik bu.

hacegan5584
Aday Memur
13 Mart 2023 01:54

Din tüccarı kimdir biliyor musun? Dini yaşamadığı halde seçim olana kadar yaşıyormuş gibi görünendir. Seçim zamanı camide Yasin okuma şovu yapanlardır. Ateist olduğu halde seçmene şirin görünmek için Allah'a dua ediyor görünenlerdir. "Yüzünde Rabbi Yessir gördümcüler."dir. Diğer iddiana gelince. Şuan 60'tan fazla TV kanalı ve gazete var. Muhalifliğin de ötesinde oluk oluk hakaret, yalan, iftira ve provokasyon akıyor. Twitter'daki mavi tikli provokatörleri saymıyorum bile. Havaya kurusıkı atmayın. Beni de uğraştırmayın.
Ezxelefim, 1 yıl önce

Hahahh bütün medyayı eline almış propagandanın Allah'ını yapmış ama gerçekten din tüccarı bunları sonra gelmişler yok medya yok dış güçler yok ebesinin şeyi.. bu ülkede tek dış güç varsa o da akpnin cumhurbaskanıdır ülkenin ırzına geçtiniz kuma mı alacaksınız

Hakandhu
Aday Memur
13 Mart 2023 02:02

Recep Tayyip Erdoğan'a yine Cumhurbaşkanım diyeceksiniz. Kıyas gerek yok nokta demeye de.

bilal21
Aday Memur
13 Mart 2023 02:28

turkiyedeki siyasetin amaci hizmet yapmaktan öte rant elde etme yerine dönüşmüş onun için çok acınacak bi durum aslında ama yinede birilerinin yönetmesi gerektiğinden dolayı birilerine oy vermek zorundayız daha önceleri iç siyasete bakarak oy kullanırdı insanlar ama bilgi ve teknoloji asrinda oy kullanırken hem iç hem dis siyaseti göz önünde bulundurarak kullanmalıyız benim için bugün dış siyasetin önemi iç siyasetinden daha önemli olduğu için recep tayip Erdoğana oy vereceğim sadece onlarca sebebin arasından birini yazarak fazla uzatmak istemiyorum

Bugünkü bütün muhalefet suriyede olduğumuzdan dolayı hükumeti eleştirip duruyor

Eğer siz abd nin okyanuslar ötesinden gelip kuzey suriyede bi bağımsız bölge yapıp orayi enerji koridorunu yapıp turkiyeyide enerji koridorundan çıkartmak istediğini anlamıyorsan ve bizim suriyede ne işimiz var diyorsan ya cahilsin o zaman güzelim ülke cahillere teslim edilmemeli yada biliyorsun ama abd ye uşaklık yapıyorsun bu ise daha tehlikeli yine oy verilmez Libya Akdeniz Karadeniz Afrika bunlarin hepsi iy kullanılırken göz ardı edilmemeli dış siyasette bana göre Ak.parti 100 yıllık tarihimizi 20 yıla sığdırdı ve turkiyenin büyümesi için recep tayip Erdoğan diyorum

miralay2007
Aday Memur
13 Mart 2023 06:35

Sonuçlara bakarsanız Akparti kadrolaşma yapamamış (eğer oy verenlerin hepsi memursa) Çünkü memur alımı en çok son 20 yılda yapıldı.

MEHMETHAN OSMANLI
Şube Müdürü
13 Mart 2023 07:13

Muhalefet HDPKK ile kazanmaya garanti gözüyle bakıyor. Bunu içinize sindiriyorsanız bilemem.
Emir ka, 1 yıl önce
Hüdaparın oyuylamı:))

keremali1
Memur
13 Mart 2023 08:15

Hepsine namaz kıldırdı fakat siz ona bir firt rakı içiremediniz. İnsanlar kimin ne olduğunu biliyor. Hükümetin başarısız oldugu bir sürü konu var fakat bu muhalefetin kendine hayrı yokki. 6 benzemez en ufak bir karar alırken bile ülkede kriz çıkar bunu sağduyuyla bakabilen herkes görür. Bunca zaman iktidarda kalmarinin nedeni başarılı olduklarinan degil muhalefetin beceriksizligindendir. Tek bir başarisi olmayan kisiyi aday gosterdiler. Birileri bunu dayatiyor. Emir biryerlerden geliyor nasil parti basina gectigi malum anlayin artik bunu.
13 Mart 2023 08:19

vah trol vah

2018 de verdin yetkiyi

şimdi gördün mü etkiyi

acı var mı acı ?

sonsAz, 1 yıl önce

Beğenin ya da beğenmeyin ülkemiz bu kadar sıkıntıda iken bilmem kaç kez toplanıp aday belirlemekte bile bu kadar zorlanan bir muhalifler masası mu ülkeyi idare edecek!! Depremzedeleri bile unutturdular o bir kaç gün.Şimdi meydanlardalar ama bana ne..RTE ve yönetimi 11 ilin yaşadığı bu afeti ancak kısa zamanda kaldırır.Diğerlerine zerre kadar güvenim yok.Rte gitsin de biz bir başa geçelim de havasıyla iktidar olunmaz olsa da sürmez?Benim oyum 6+2+ 1 masa ve ayaklarına asla olamaz.

13 Mart 2023 08:21

hizbullahı miden kaldırıyorsa

hdp yi de kaldırır

MEHMETHAN OSMANLI, 1 yıl önce
Muhalefet HDPKK ile kazanmaya garanti gözüyle bakıyor. Bunu içinize sindiriyorsanız bilemem.

borancan33
Aday Memur
13 Mart 2023 09:05

Millet ittifakına vereceğim. Bir değişimin şart olduğunu düşünüyorum artık. Binlerce sebep var bunun için

Velocıraptor
Genel Müdür
13 Mart 2023 10:38

abisi elleme başkanlık sonrası uçuşa geçenler bunlar :))))) nasıl uçtularsa daha da indiremiyoruz yere :)))

Çok Pis Döverim, 1 yıl önce

vah trol vah

2018 de verdin yetkiyi

şimdi gördün mü etkiyi

acı var mı acı ?

Toplam 152 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi