Editörler : crops35
«61626364656667686970717273

bnnrgkhn
Aday Memur
05 Temmuz 2019 22:23

Ev ziyareti tekrar başlamış arkadaşlar, mülakata girecek arkadaşların bilgisi olsun

bnnrgkhn
Aday Memur
06 Temmuz 2019 14:58

ne sorabilirler tahmininizce alandan, o kadar geniş ki ne soracaklarını tahmin edemiyorum yorumlara bakıyorum herkese farklı birşey sormuşlar
kekillist, 5 yıl önce

rica ederim. merakı olan arkadaşlar yazabilirler.

kekillist
Aday Memur
08 Temmuz 2019 09:38

genelde bölümünle alakalı mutlaka bilmen gereken şeyleri soruyorlar. hani bu bilgiyi adın gibi bilmen lazım bu bölümü bitirdiysen tarzı sorular. Şunu da ileteyim arkadaşlar mülakatta 100 puan üzerinden değerlendiriliyosunuz. Bilgi sadece 10 puan ;) giyim, kendni ifade edebilme, duruş tarzı şeylerin puan karşılığı daha fazla. mülakata girmeden elinize formlar verecekler. doldurduktan sonra her mülakata giren onu mülakat komisyonuna kendsi teslim edecek. o formda neyin kaç puan olduğu yazıyo zaten incelersiniz ;)

bnnrgkhn, 5 yıl önce
ne sorabilirler tahmininizce alandan, o kadar geniş ki ne soracaklarını tahmin edemiyorum yorumlara bakıyorum herkese farklı birşey sormuşlar

bnnrgkhn
Aday Memur
08 Temmuz 2019 13:49

O zaman cok iyi :) mezun olalı baya oldu biraz bakıyorum konulara mülakata kadar ama tek korktuğum alan sorusuydu ya cok saol biraz heycanım azaldı
kekillist, 5 yıl önce

genelde bölümünle alakalı mutlaka bilmen gereken şeyleri soruyorlar. hani bu bilgiyi adın gibi bilmen lazım bu bölümü bitirdiysen tarzı sorular. Şunu da ileteyim arkadaşlar mülakatta 100 puan üzerinden değerlendiriliyosunuz. Bilgi sadece 10 puan ;) giyim, kendni ifade edebilme, duruş tarzı şeylerin puan karşılığı daha fazla. mülakata girmeden elinize formlar verecekler. doldurduktan sonra her mülakata giren onu mülakat komisyonuna kendsi teslim edecek. o formda neyin kaç puan olduğu yazıyo zaten incelersiniz ;)

kekillist
Aday Memur
08 Temmuz 2019 14:23

rica ederim:)

bnnrgkhn, 5 yıl önce
O zaman cok iyi :) mezun olalı baya oldu biraz bakıyorum konulara mülakata kadar ama tek korktuğum alan sorusuydu ya cok saol biraz heycanım azaldı

bozkurt1989
Aday Memur
13 Temmuz 2019 16:06

Arkadaşlar yedeklerdeyım. Yedeklerin çağrılma durumu nedir. Buna merkez birliğimi yoksa bölge birliğimi karar veriyor. Deneyimli arkadaşlar bilgi verirse sevinirim

kekillist
Aday Memur
16 Temmuz 2019 09:32

yedekler ihtiyaç oldukça çağrılır. Bölge birliği merkeze bilgi vererek kendisi karar verir.

bozkurt1989, 5 yıl önce

Arkadaşlar yedeklerdeyım. Yedeklerin çağrılma durumu nedir. Buna merkez birliğimi yoksa bölge birliğimi karar veriyor. Deneyimli arkadaşlar bilgi verirse sevinirim

BeardTurco
Kapalı
18 Temmuz 2019 18:32

Arkadaşlar kuruma girecek iyi düşünsün kurum tamamen çiftçiden çatır çatır faiz alarak varlığını devam ettiriyor. Yani sizide bu faiz belasının katipliğini yapmak için alıyor. Bu da dinimizde büyük günahlardan araştırabilirsiniz. Haram para kazanıp cehennemlik olmak istemiyorsanız girmeyin. Ben bunu bilmeyerek girdim çok pişmanım yakında inşallah istifa edicem şu an tazminatı biriktiriyorum.

cicilmm
Aday Memur
19 Temmuz 2019 01:01

Arkadaşlar yedeklerden çağrılan varmı hiç 2019 alımlarında ?

kekillist
Aday Memur
19 Temmuz 2019 10:26

bu tarz arkadaşlara itibar etmeyiniz. Faizden haramdan bahseder ama faizle maaş aldığını iddaa ettiği kurumdan tazminat alabilmek için istifa gününü erteler. Madem haram, o tazminattan alacağın parada haram ;) ayrıca faizle işleyen bi kurum olduğunu bilmemen de ilginç. adı üstünde Tarım KREDİ. Kredi olan yerde faizde olur. Sen bunu çözemeyecek kadar kafayı çalıştıramıyosan bu kurumda çalışamazsın zaten çünkü iş biraz zeka gerektiriyo ;)

BeardTurco, 5 yıl önce

Arkadaşlar kuruma girecek iyi düşünsün kurum tamamen çiftçiden çatır çatır faiz alarak varlığını devam ettiriyor. Yani sizide bu faiz belasının katipliğini yapmak için alıyor. Bu da dinimizde büyük günahlardan araştırabilirsiniz. Haram para kazanıp cehennemlik olmak istemiyorsanız girmeyin. Ben bunu bilmeyerek girdim çok pişmanım yakında inşallah istifa edicem şu an tazminatı biriktiriyorum.

BeardTurco
Kapalı
19 Temmuz 2019 19:52

Sen asıl kendi zeka seviyene bak daha okunu nerenden anlıyorsun belli değil. Birincisi ben kuruma girmeden önce sadece faizi yemenin haram olduğunu biliyordum ama sonra birçok hocaya sorduğumda kuranı kerime baktığımda faizi kullandıran, katipliğini yapan, yardımcı olan herkesin bu büyük günaha dahil olduğu öğrenince ayrılma kararı aldım. İkinci benim tazminatla kastettiğim iş sözleşmesinde yazan ceza tazminatını ödemeyi kastettim. Siz bu arkadaşa bakmayın ben pişman oldum siz olmayın araştırın sorun herşey ortada.

SherlockH
Aday Memur
19 Temmuz 2019 20:55

Yedek arkadaşların atamaları çoğuncalık gerçekleşiyormuş.

kekillist
Aday Memur
22 Temmuz 2019 10:58

onu Allah bilir. kurum sonuçta kendi varlığını devam ettirebilmek için kar etmek zorunda. Senin bu mantığınla hiç bir devlet kurumuna girmemen lazım çünkü bütün devlet kurumları mesai saati sonunda bütçesindeki parayı gecelik faize yatırır sabah çeker ;)

BeardTurco, 5 yıl önce

Sen asıl kendi zeka seviyene bak daha okunu nerenden anlıyorsun belli değil. Birincisi ben kuruma girmeden önce sadece faizi yemenin haram olduğunu biliyordum ama sonra birçok hocaya sorduğumda kuranı kerime baktığımda faizi kullandıran, katipliğini yapan, yardımcı olan herkesin bu büyük günaha dahil olduğu öğrenince ayrılma kararı aldım. İkinci benim tazminatla kastettiğim iş sözleşmesinde yazan ceza tazminatını ödemeyi kastettim. Siz bu arkadaşa bakmayın ben pişman oldum siz olmayın araştırın sorun herşey ortada.

22 Temmuz 2019 13:56

Izmir bölge mülakat sonuçları ne zaman belli olur arkadaşlar arayan soran var mı kurumu?

bnnrgkhn
Aday Memur
01 Ağustos 2019 15:21

Siz hangi bölge için girmiştiniz, mülakat sonucunuz mülakattan ne kadar sonra acıklandı, biraz yardımcı olur musunuz :)
cicilmm, 5 yıl önce

Arkadaşlar yedeklerden çağrılan varmı hiç 2019 alımlarında ?

bnnrgkhn
Aday Memur
01 Ağustos 2019 15:22

Bilgiler genel müdürlüğe gönderilmiş bayramdan önce acıklanır demişler eşime arkadaşım
Işletmebhr, 5 yıl önce

Izmir bölge mülakat sonuçları ne zaman belli olur arkadaşlar arayan soran var mı kurumu?

sinan.1903
Daire Başkanı
20 Ağustos 2019 14:59

94 puanla giren zm var . Düşük puanada bakmıyorlar
Tarimkredikooparatif, 5 yıl önce

Açık konuşayım yemin ederim torpil başka bişi değil yaaa. Bana göre mülakat iyi geçti bunlar neye göre aldı . Yedek bile yok anlamadim bu işten bu torpil ve referans olayında emeği geçen herkesin Allah bin belasını versin. Okadar umitlandiriyorlar. Buarada bir sonraki yıllarda başvuracak arkadaşlara sesleniyorum

Eğer puanınız 80 bin üzerindeyse baavurmayin. Ve bolumunuz çiçekli böcekli bı bolum değilse yine baavurmayin. Adamlardaki mantık torpilin dışında su: kppss puanı düşük olsun ki yarın bı gün bizi bırakıp girtmesin. Ve bölümü torprak mahsulleri orman çiçek bakıcısı tarımla ilgili ne bölümle olursa olsun . Bu oruç ayında söylüyorum Allah bin belasını versin. 1 kişi alınacak sadece 1 asıl secmek nedir. Belki istifa edecek ozman kimi bulacaksınız. Demek ki bu kisi çok önceden ayarlanmış. Yedeğe gerek yok allah bin belanızı versin

bahçeçi17
Memur
05 Eylül 2019 15:03

tamamen torpil 70 71 72 puanlarla yedeklere gırdıler . Biz ölelim o zaman toprağında büyüdüğümüz vatanımızın devletinin okullarında yıllarımı paramı harcadık birgün torpilimiz yoksa yüksek puan aldığımız halde bizi almaması için miydi ?

sinan.1903
Daire Başkanı
09 Eylül 2019 14:02

sakarya çıkmış 15 zm alıyor ..

27 Kasım 2019 10:39

Arkadaşlar mülakata gireceğim ziraat mühendisiyim nelerden soruyorlar yardımcı olacak biri lazım

Toplam 1449 mesaj
«61626364656667686970717273

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi