Editörler : E.Kayı Han

Kapalı
10 Ağustos 2019 22:12

Metinler zor mu arkadaşlar?

Arkadaşlar yayınlanan metinler gerçekten zor mu yoksa bana mı zor geldi??? Önceki yıl çıkan metinlerde 90 civarında yazabilirken bunlarda zorlanıyorum.

Wolkeyno1903
Memur
10 Ağustos 2019 23:32

zor değil kelimeler yeni ısındıkça açılırsınız.

11 Ağustos 2019 14:46

zor da laf mı çok çok zor hiç Yazamıyorum benim hiç ümidim yok sınavdan izin alıp işten gitmeye bile değmez
Wolkeyno1903, 5 yıl önce

zor değil kelimeler yeni ısındıkça açılırsınız.

adımadımm
Aday Memur
11 Ağustos 2019 16:12

ben de zorlanıyorum özellikle bilirkişi ve dosyalama ile ilgili metinlerde

Kartal006
Aday Memur
11 Ağustos 2019 16:45

Metinler yabancı geliyordur zamanla alışırsınız

Wolkeyno1903
Memur
11 Ağustos 2019 17:22

zorlandığınız kelimeleri özel metin oluşturup çalışın şans metinleri bu sene değiştirecekleri tuttu

benkatip
Şef
12 Ağustos 2019 03:03

Zorluk çok göreceli bir kavramdır. Bana göre zor. Ama benim şartlarım sizin gibi mi bilmiyorum.

1- İş yerinde laptop var bütün gün laptopdayım .Akşam eve normal klavyede çalışıyorum ellerim alışmıyor

2- Metinler F 'ye daha uyumlu tasarlanmış. Fciler haliyle daha hatasız yazıyor..

3- Zaman az..

12 Ağustos 2019 20:16

bana da zor geldi metinler yazarken elim dolaşıyor gibi anlayamadim

Madsizzle
Genel Müdür
12 Ağustos 2019 23:17

sanirim bi 10 metin harbiden zor digerlerine gore
13 Ağustos 2019 10:30

10 mu bence en az 50 tanesi zor kesin
Madsizzle, 5 yıl önce
sanirim bi 10 metin harbiden zor digerlerine gore

Madsizzle
Genel Müdür
13 Ağustos 2019 10:59

hocam walla ben klavyeye 1 aydan biraz fazladir calisiyorum.metinler aciklanmadan once de ckmis metinlerle calstim.85 yaziyordum basladigimda simdi 110 120 arasi yaziyorum.zaten cogu yer 110 un altinda kapadi onceki alimlarda.cok buyuk bir hedefe de cok gerek duymuyorum.eger daha buyuk bir hedefiniz yoksa calisildigi surece siralamaya girilebilecegine inaniyorum.benim kistasim siralamaya girmeye binaen oldugu icin metin zorluklarini da klavye netine gore metinleri birbirleri arasinda kiyaslayarak yapiyorum.bu yuzden 10 tane ancak cikardim.10 nete yakin degistiriyor.
Umutetmekistiyorummm, 5 yıl önce
10 mu bence en az 50 tanesi zor kesin

cenk12345
Kapalı
13 Ağustos 2019 12:43

Peki yeni metinlerde hiç 90 net altına düğünüz durumlar oldu mu?

Madsizzle, 5 yıl önce
hocam walla ben klavyeye 1 aydan biraz fazladir calisiyorum.metinler aciklanmadan once de ckmis metinlerle calstim.85 yaziyordum basladigimda simdi 110 120 arasi yaziyorum.zaten cogu yer 110 un altinda kapadi onceki alimlarda.cok buyuk bir hedefe de cok gerek duymuyorum.eger daha buyuk bir hedefiniz yoksa calisildigi surece siralamaya girilebilecegine inaniyorum.benim kistasim siralamaya girmeye binaen oldugu icin metin zorluklarini da klavye netine gore metinleri birbirleri arasinda kiyaslayarak yapiyorum.bu yuzden 10 tane ancak cikardim.10 nete yakin degistiriyor.

Madsizzle
Genel Müdür
13 Ağustos 2019 13:31

olmadi
cenk12345, 5 yıl önce

Peki yeni metinlerde hiç 90 net altına düğünüz durumlar oldu mu?

DefneYücel
Aday Memur
13 Ağustos 2019 14:41

merhabalar,geçmiş senelerin klavye taban puanı kaç ile kapattığını nerden bulabiliriz. ben bulamadım henüz. bazı şehirlerin çıkıyor internette ama bazıları çıkmıyor
Madsizzle, 5 yıl önce
olmadi
13 Ağustos 2019 15:34

yok ben pes ettim yazabilen varsa gerçekten tebrik ederim metinler çok fena hiçbirisunde nerdeyse 80 bile bulamıyorum istersem 50 kez aynı metni yazayım bu hevesimde kursağımda kaldı böylece
Madsizzle, 5 yıl önce
olmadi

Madsizzle
Genel Müdür
13 Ağustos 2019 15:51

yazamadigin kelimeleri calis 2 gun gunde 3 saat sabah ogle aksam gbi bol kendi duzenine gore 1 er saatlik parcalara dostum.ayriyetten metinlere devam et hatasiz az bakarak yazmaya calis parmaklarini oturt 50 de yazsan 30 da yazsan onemseme.ayrica bence m5 disinda bir de klavye analiz den calisabilirsin.ozguvensizlik yaparsan hicbise elde edemezsin.sadece yap ve yapabilip yapamadigini dusunme.bu seklde farkina bile varmadan 90 i rahat gectigini goreceksn 8 gun icinde.kac parmak yaziyorsun ve hangileri?
Umutetmekistiyorummm, 5 yıl önce
yok ben pes ettim yazabilen varsa gerçekten tebrik ederim metinler çok fena hiçbirisunde nerdeyse 80 bile bulamıyorum istersem 50 kez aynı metni yazayım bu hevesimde kursağımda kaldı böylece

Madsizzle
Genel Müdür
13 Ağustos 2019 15:59

burdan link veremiyorum hesap kisitlaniyor kusura bakmayin.mesaj yoluyla ulasirsaniz gonderebilirim.
DefneYücel, 5 yıl önce
merhabalar,geçmiş senelerin klavye taban puanı kaç ile kapattığını nerden bulabiliriz. ben bulamadım henüz. bazı şehirlerin çıkıyor internette ama bazıları çıkmıyor

DefneYücel
Aday Memur
13 Ağustos 2019 16:20

kişisel bilgilerinize izin yok diyor mesaj kısmında. kapalı mi acaba mesaj kısmınız
Madsizzle, 5 yıl önce
burdan link veremiyorum hesap kisitlaniyor kusura bakmayin.mesaj yoluyla ulasirsaniz gonderebilirim.
13 Ağustos 2019 17:31

ya ben 2, 3 parmakla hem okuyorum hem yazdığıma bakıyorum kelimeler uzun zor 60 kelime ancak yazıyorum taş çatlasın hepsinde valla bezdil çöktüm
Madsizzle, 5 yıl önce
yazamadigin kelimeleri calis 2 gun gunde 3 saat sabah ogle aksam gbi bol kendi duzenine gore 1 er saatlik parcalara dostum.ayriyetten metinlere devam et hatasiz az bakarak yazmaya calis parmaklarini oturt 50 de yazsan 30 da yazsan onemseme.ayrica bence m5 disinda bir de klavye analiz den calisabilirsin.ozguvensizlik yaparsan hicbise elde edemezsin.sadece yap ve yapabilip yapamadigini dusunme.bu seklde farkina bile varmadan 90 i rahat gectigini goreceksn 8 gun icinde.kac parmak yaziyorsun ve hangileri?

cenk12345
Kapalı
13 Ağustos 2019 23:01

Bana da yollayabilir misin 2018 alımında kaç kelimeyle kapattığını merak ediyorum bazı yerlerin?

Madsizzle, 5 yıl önce

Madsizzle
Genel Müdür
13 Ağustos 2019 23:31

dostum burdan bise gonderilmiyor biliosn ozelden ulas bana gondereym
cenk12345, 5 yıl önce

Bana da yollayabilir misin 2018 alımında kaç kelimeyle kapattığını merak ediyorum bazı yerlerin?

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi