Editörler : "eskiyara"Pangaea
21 Mayıs 2019 17:09

İl İçi Atama Tercih Ekranındaki Durum Beyanı Alanı ?

Arkadaşlar,şu an çalıştığım kurumuma norm fazlası atama sürecinde tercihte bulunmadığım için resen atanmıştım.. Bir önceki çalıştığım kurum ile şu an çalıştığım kurum toplam süresi 3 yılı doldurduğu için il içi atamaya başvurabiliyorum.

Mebbis başvuru ekranında yer alan Beyana Dayalı Bİlgiler Başlığı altında bazı ifadeler var,bu ifadelerden 3.sırada yer alan

' Dönüştürme,kapatılma,hizmetin gereği veya norm fazlası olmam sebebiyle idari tasarrufla ya da re'sen görev yerim değiştirildi

maddesini işaretlemelimiyim ya da beyan bölümünü boş mu bırakmalıyım ?

asaygin
Müsteşar
21 Mayıs 2019 17:31

Evet, işaretleyeceksiniz.

hakandeniz34
Şube Müdürü
21 Mayıs 2019 18:55

Normal 3 yil dolduranlara aktif degil beyan isaretlemiyoruz ozaman.Alttaki tulari isaretleyecekmiyiz

hakandeniz34
Şube Müdürü
21 Mayıs 2019 19:01

Pansiyonlu ve altindaki kutucuğu herkes mi işaretliyor

durun14
Şef
21 Mayıs 2019 21:04

bunu ben de merak ediyorum. bilgisi olan yok mu?

hakandeniz34, 5 yıl önce

Pansiyonlu ve altindaki kutucuğu herkes mi işaretliyor

obz1
Aday Memur
21 Mayıs 2019 21:06

Beyan kısmını ilgilendiren bölümde oldugu için hiçbirini şşaretlemeden tercihi kaydettim. Onay bekleme sayfası geldi.

asaygin
Müsteşar
21 Mayıs 2019 21:46

Beyan seçeneklerini işaretlemenin anlamı, bir okulda 3 yıl dolmadan tayin isteyebilmektir...

hakandeniz34, 5 yıl önce

Normal 3 yil dolduranlara aktif degil beyan isaretlemiyoruz ozaman.Alttaki tulari isaretleyecekmiyiz

hakandeniz34
Şube Müdürü
21 Mayıs 2019 23:42

Pansiyonun orda me işi var isaretlenecekmi

asaygin
Müsteşar
22 Mayıs 2019 01:05

Maddenin açıklaması yapılmış;

"Pansiyonlu okullara atanan öğretmenlere, 2013/3 sayılı Genelge gereğince pansiyonda belletici öğretmenlik nöbet görevi verilmesi hususunda bilgilendim"

Pansiyonlu bir okul tercih edecekseniz. Bu seçeneği işaretleyip ilgili genelgeyi okuyup bilgilendiğinizi beyan edeceksiniz

hakandeniz34, 5 yıl önce

Pansiyonun orda me işi var isaretlenecekmi

hsnsylk
Genel Müdür
22 Mayıs 2019 08:50

Eylül itibariyle zorunlu hizmetim kalkıyor fakat halen tercihlerde sadece zorunlu hizmetler var?

galaxyman
Genel Müdür
22 Mayıs 2019 08:54

tesekkurler cevap için @asaygın hocam

ashil13
Genel Müdür
22 Mayıs 2019 11:35

ilçe özlük bölümü ile görüşmen lazım hocam

hsnsylk, 5 yıl önce

Eylül itibariyle zorunlu hizmetim kalkıyor fakat halen tercihlerde sadece zorunlu hizmetler var?

hsnsylk
Genel Müdür
22 Mayıs 2019 12:08

Görüştüm zaten 2020 de kalkıyormuş zorunlu hizmetim, hesaplamalarıma göre bu ay bitmesi gerekliydi fakat öyle dediler.

ashil13, 5 yıl önce

ilçe özlük bölümü ile görüşmen lazım hocam

durun14
Şef
22 Mayıs 2019 17:52

hocam bazı okulların isminden pansiyonlu olup olmadığını bilemiyoruz ve altındaki bilgilerim doğru kutucuğunu işaretlemeli miyiz?

asaygin, 5 yıl önce

Beyan seçeneklerini işaretlemenin anlamı, bir okulda 3 yıl dolmadan tayin isteyebilmektir...

asaygin
Müsteşar
22 Mayıs 2019 21:29

İşaretleyebilirsiniz, sorun olacağını sanmıyorum

durun14, 5 yıl önce

hocam bazı okulların isminden pansiyonlu olup olmadığını bilemiyoruz ve altındaki bilgilerim doğru kutucuğunu işaretlemeli miyiz?

Edgar A. Poe
Aday Memur
22 Mayıs 2019 22:38

Arkadaşlar münhal listede olmayan birçok okul , mebbisdeki başvuru işlemlerinden girdiğimiz iliçi tercihlerde var. Sebebini sorabilirmiyim?

CanAslı
Aday Memur
23 Mayıs 2019 11:57

Hocam onlar o okullardaki öğretmenlerin de tercih yapması durumunda muhtemel boşalacak okullar normaçığı yok ama tercih hakkı olan öğretmen olan okulöar

Edgar A. Poe
Aday Memur
23 Mayıs 2019 12:36

Hocam çok tesekur ederim de geç kaldım onaylardım ilçeye biraz önce benim tercih ettiğim okulların yüzde 90 münhal listede yok sanirim hic bir yer bundan dolayi cikmayacak.

CanAslı, 5 yıl önce

Hocam onlar o okullardaki öğretmenlerin de tercih yapması durumunda muhtemel boşalacak okullar normaçığı yok ama tercih hakkı olan öğretmen olan okulöar

CanAslı
Aday Memur
23 Mayıs 2019 13:41

rica ederim hocam.Münhal listedeki okulları önce yazıp sonrasını diğer okullarla doldurmak daha faydalı olurdu hocam.Benim isediğim ilçede de münhal listede bir okul var diğerleri hep muhtemel olan okullar maalesef

durun14
Şef
23 Mayıs 2019 21:30

hocam bugün ben de tercih yaptım. çoğunluğuna dolu okullardan yazdım. zaten çoğu hoca tayin istiyor. bir yer boşalır diye düşünüyorum tabi nasip kısmet. hiç umutsuz düşünmeyin. ayrıca beyan kısmını nöbet ve beyan ettiğim bilgiler kısmını boş bırakın dediler ben de işaretlemedim. hocam size şunu soracaktım. 40 tercihin hepsini yaptınız mı? yaptıysanız size tercih dışı okullara da atanmak istiyorum kısmı açıldı mı?

Edgar A. Poe, 5 yıl önce

Hocam çok tesekur ederim de geç kaldım onaylardım ilçeye biraz önce benim tercih ettiğim okulların yüzde 90 münhal listede yok sanirim hic bir yer bundan dolayi cikmayacak.

Edgar A. Poe
Aday Memur
23 Mayıs 2019 22:47

Hocam ben sultanbeyilnde öğretmenim fakat ev umraniyede o sebeble ümraniye üsküdar da bütün ihtimal ve açıktaki okulları yazdim toplamda 40 okul hepsinide yazdim . Beyan kutucuğu aktif değildi bende 3 yılımı kurumda doldurduğum için ve söylediğiniz tercihim dışında başka okula atanma sorusu da gelmedi bana hocam.

Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi