Editörler : "eskiyara"Pangaea
05 Eylül 2021 07:42

son durum nedir arkadaşlar şu an çalıştığım ilçede ki kaymakam ş.... teki çünkü

05 Eylül 2021 07:58

Merhaba bu dilekçeleri upload edip internete yükleseniz bizde word dosyası olarak indirsek çok faydalı olur.Özelden word olarak atılabiliyorsa msj atarsanız oda olur.Teşekkürler.

huzur-I4, 3 yıl önce

Bu PCR dayatmasina sırayla yapmanız gerekenlerdi

Bu da PCR itiraz dilekçesi örneği

https://www.hizliresim.com/120uch5

https://www.hizliresim.com/2p253eb

https://www.hizliresim.com/90kqtx9

05 Eylül 2021 08:03

evet özelden yada arkadaşın dediği gibi yapabilirsiniz.

güvercin12, 3 yıl önce

Merhaba bu dilekçeleri upload edip internete yükleseniz bizde word dosyası olarak indirsek çok faydalı olur.Özelden word olarak atılabiliyorsa msj atarsanız oda olur.Teşekkürler.

ensar 10
Şef
05 Eylül 2021 08:12

Pcr testi yaptırmayacağız ve hakkımızda tutanak tutulacak.... Hepsi bu...İtiraz dilekçesi vereceğiz.Rahat olun bu süreçten hiç bir olumsuz şey çıkmayacak.Dik duruşa devam...Asla pes etmek yok.Yılmak yok...

Dr.666
Aday Memur
05 Eylül 2021 08:15

Yine söylüyorum seve seve ya aşı olacaksınız ya da pcr. Aşı olmayanlar, pcr testi vermeyenler okullara alınmayacak yarın.

Azami ücretli
Aday Memur
05 Eylül 2021 08:41

Cimere yazdım...bu virüsün aşı olanlarda da bulunduğu taşıyıcı olabileceği gerçeği varken onlardan neden düzenl pcr istenmiyor...ben aşı olupta taşıyıcı olup olmadığını bilmediğim insanlarla neden aynı ortamda olayım o zaman ??

Baba Janga
Yasaklı
05 Eylül 2021 09:08

Bizim koyde ineklerin kulagina kupe takiyorlar. Aynisi da size asi yaparak yapiyorlar bilmem anladiniz mi
isletmeci006, 3 yıl önce
Neyin dik duruşu bilime mi karşısınız.

huzur-I4
Yasaklı
05 Eylül 2021 09:14

Yardımcı olmak isterdim ama dediğiniz şekli bilmiyorum

Anca elimden gelen bu

güvercin12, 3 yıl önce

huzur-I4
Yasaklı
05 Eylül 2021 09:34

Arkadaşlar işinize yarar mı bilmem Twitter'da PCR itiraz dilekçesi diye aratınca birçok hesapta başka dilekçe örnekleri gördüm

05 Eylül 2021 10:09

Bilime karşisiniz demişsiniz... Saygı duyuyorum ancak hastalandım doktora gittim soğuk algınlığı ilaçları verdiler, 4 kez test verdim hepsi negatif... 10 gün evde yattım, sonrasında 10 gün hastanede ve çıkışta yine 10 gün evde yani toplam bir ay yattım... Hastanede covid servisinde yattım... Bu benim bizzat yaşadığım... Ayrıca şu an ben pozitif olmadığım için covid geçirmemiş görünüyorum...
isletmeci006, 3 yıl önce
Neyin dik duruşu bilime mi karşısınız.
05 Eylül 2021 10:10

Alım satım işine karışmam... Ancak ne tehlikesine atıyorlar açıklar misiniz
matgeo09, 3 yıl önce
Şöyle de mantık yürütürsek aşı olmayanlar da aşı olanları sattı diyebiliriz hem de ne olarak biliyor musunuz aşı olmayarak okulda aşı olanları tehlikeye attığınız için

Entellektüelizm
Şube Müdürü
05 Eylül 2021 11:08

Almanya'da şöyle bir sağlık kuralı vardır. Vatandaşlar 6 ayda bir hastaneye gidip muayene olur. Sebebi de şudur; devlet diyor ki bana hasta olmadan gelirsen, ben devlet olarak daha az masraf etmiş olacam. Misal adama kanser teşhisi konulacak, bizim ülkede vatandaş ancak kan kusmaya başlayınca hastaneye gidiyor, neyim var ne oldu diye. Oysa orda adam daha kansere yeni yakalanmışken hemen tedaviye başlanıyor. Bizim ülkede kemo terapiydi, hastaneye yatan hastanın bakımı felandı derken devlete büyük bir yük binerken, yurt dışında adam hemen tedavi sürecine girip hastaneye yatmadan daha masrafsız bir şekilde atlatabiliyor. Şimdi bunun aşı ve pcr testi ile ne alakası var diyeceksin. Aşı olursan hastaneye yatma ihtimalin bir nebze de olsa azalacak, hastalığı daha ağır geçirecekken daha hafif atlatabileceksin. Ama aşı olmazsan belki de ağır bir şekilde atlatacaksın, bunun vücudunda bıraktığı etkiler de cabası. O yüzden devlet de istiyor ki sen aşı ol. Bulaştırma ihtimalin olsa dahi en azından hastaneye yatma, bana sorun çıkarma.
Azami ücretli, 3 yıl önce

Cimere yazdım...bu virüsün aşı olanlarda da bulunduğu taşıyıcı olabileceği gerçeği varken onlardan neden düzenl pcr istenmiyor...ben aşı olupta taşıyıcı olup olmadığını bilmediğim insanlarla neden aynı ortamda olayım o zaman ??

Azami ücretli
Aday Memur
05 Eylül 2021 12:05

Anlaşılan mahkemelerin iş yükü artacak...şikayet edilen , mahkemeye verilen müdür dosyalarıyla dolacak..

Dr.666, 3 yıl önce

Yine söylüyorum seve seve ya aşı olacaksınız ya da pcr. Aşı olmayanlar, pcr testi vermeyenler okullara alınmayacak yarın.

hopali
Başbakan Müsteşarı
05 Eylül 2021 12:38

Aşı Olmuş Biri Olarak Pcr Testi Dayatmasını Uygulanması Sıkıntılı Bir Durum Olarak Görüyorum. Eksi Yanı Çok. Bence de Dilekçe ile İtirazlar Belirtilmeli. Test Olan Kişinin Sonucu Çıkana Kadar Bulaştırabilir. Yanlış Sonuç Çıkabilir. Aşılı Olarak Bizlerde Bulaştırabiliriz ki Şuan Karantinadayım ve Aşılı Birilerinden Aldım. m. Aşıyı Kötülemiyorum Normal Durum Yani.

Sahada Uygulama Zorluğu Var. Uzak Noktalara Gidip Aşı Olup Okula Gelme Kısmı Bile Sıkıntılı. Eğitime Faydası Olmaz. Aksine Bıkkınlık Ortaya Çıkarır. Dersler Aksar. Daha Ilımlı Aşıya Yönlendirme Söz Konusu Olabilirdi Bilim Işığında.

Saldıray Durgun
Yasaklı
05 Eylül 2021 12:48

Tereddütte olanı bir kenara koyalım, aşı karşıtını bilimsel bir yolla ılımlı bir şekilde aşıya ikna etmek imkansızdır. Sonuçta bunlar Londra Olimpiyatı'nın açılışındaki gösterilerden komplo teorileri çıkarıp Bill Gates'e, siyonistlere, küresel güç odaklarına bağlayan çok değişik bir topluluk.

Tek bir üniversiteden kurumsal aşı karşıtı açıklama linki at diyorum, yeryüzünde güvendiğin üniversite hangisiyse söyle, onun resmi sitesinden aşı destekçisi link atayım diyorum, bana "eski Sivas müftüsünün kızı aşıdan sonra felç olmuş" diyor.

hopali, 3 yıl önce

Aşı Olmuş Biri Olarak Pcr Testi Dayatmasını Uygulanması Sıkıntılı Bir Durum Olarak Görüyorum. Eksi Yanı Çok. Bence de Dilekçe ile İtirazlar Belirtilmeli. Test Olan Kişinin Sonucu Çıkana Kadar Bulaştırabilir. Yanlış Sonuç Çıkabilir. Aşılı Olarak Bizlerde Bulaştırabiliriz ki Şuan Karantinadayım ve Aşılı Birilerinden Aldım. m. Aşıyı Kötülemiyorum Normal Durum Yani.

Sahada Uygulama Zorluğu Var. Uzak Noktalara Gidip Aşı Olup Okula Gelme Kısmı Bile Sıkıntılı. Eğitime Faydası Olmaz. Aksine Bıkkınlık Ortaya Çıkarır. Dersler Aksar. Daha Ilımlı Aşıya Yönlendirme Söz Konusu Olabilirdi Bilim Işığında.

yesilm77
Genel Müdür
05 Eylül 2021 13:15

A?iya karşi olanlar değil içeriğine karşı diyelim.ayrica aşı denilen şeyi olmayanlara bilime karşısın sen diyerek kendisi aşı olunca bilimin yanında hatta bilim adamı oluveriyor.arastimaci ruhu yükleniyor ama bir kez olsun araştırma soruşturma eleştirel düşünce yok.aşi olarak diretilen sıvının ne olduğunu bilmeyen bu seviciler önlerine ne koyulursa onlardan yiyen seçici olmayan tiplerdir.yat kalk ol ve öl mantığındalar

Saldıray Durgun
Yasaklı
05 Eylül 2021 13:24

Aşı destekçisi olanların kaynağı üniversiteler, bilim kurumları, devletler ve yüzbinlerce bilim insanı. Dolayısıyla kendi düşüncelerini değil konunun uzmanlarının bilimsel görüşlerini rehber ediniyorlar.

Siz sanırım aşı olmamışsınız sıvı dediğinize göre, aşının zararlı/etkisiz olduğuna dair bilimsel kaynağınız nedir mesela? Eleştirel düşünce demişsiniz, klinik ortamda aşının zararlı/etkisiz olduğu üzerine çalışmanız varsa yayınlayın bir tıp sitesinde, okuyup aydınlanalım.

yesilm77, 3 yıl önce

A?iya karşi olanlar değil içeriğine karşı diyelim.ayrica aşı denilen şeyi olmayanlara bilime karşısın sen diyerek kendisi aşı olunca bilimin yanında hatta bilim adamı oluveriyor.arastimaci ruhu yükleniyor ama bir kez olsun araştırma soruşturma eleştirel düşünce yok.aşi olarak diretilen sıvının ne olduğunu bilmeyen bu seviciler önlerine ne koyulursa onlardan yiyen seçici olmayan tiplerdir.yat kalk ol ve öl mantığındalar

veysel bingöl
Aday Memur
05 Eylül 2021 13:34

Elimi kolumu sallaya sallaya okula gideceğim, gücün yetiyorsa gel kapıda bekle de engelle.
Dr.666, 3 yıl önce

05 Eylül 2021 13:36

MESELE AŞI KARŞITLIĞI DEĞİL AŞININ SORUMLULUĞUNU HEM DEVLET HEMDE ŞİRKET OLARAK SORUMLULUK ALMIYORUM DE SONRADA ZORLA AŞIYI DOLAYLI YOLLARDAN YAPTIRMAYA ZORLA.

veysel bingöl, 3 yıl önce
Elimi kolumu sallaya sallaya okula gideceğim, gücün yetiyorsa gel kapıda bekle de engelle.

Azami ücretli
Aday Memur
05 Eylül 2021 13:55

Hele şükür en sonunda aklı başında bi yorum gördük...tek tük de olsa mantıklı düşünen,sorgulayan insanların olduğunu bilmek sevindirici....

hopali, 3 yıl önce

Toplam 111 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi