Editörler : Pangaea
25 Temmuz 2020 12:40

sgk 4001 olsun madem ibfciler yapiyorsa bütün üni mezunları yapar
..

Damla127
Aday Memur
07 Ağustos 2020 12:33

Neden ayrım yaptılar ki 4001 adı altnda herkes başvurabiliyordu
07 Ağustos 2020 12:56

Aynen Trump bıraksın yerine başkanlık yapalim, messi topu bıraksın yerine gol atalim, nazan öncel beste yapmasin biz yapalim , keremcan dan bahsetmiyorum bile...

Flower3
Şef
07 Ağustos 2020 13:24

Insaatci! Sen başka bölümün çalışma alanına saldiracagin yerde kendi alanın için mücadele etsen şimdiye atanirdin. Biz inşaatin kadroları için 4001 olsun diyor muyuz. Yapmayın ya bu kadar göz dikmeyin.

mustafaenez
Aday Memur
07 Ağustos 2020 14:26

helal olsun başlığı açana.. ne de masumlar bu ibfliler :) gece gündüz ptt bizim şu bizim bu bizim tivit at günde bir saat ders çalış.. ülkenin tapusunu da üstünüze yapalım mı? geçti o devirler şimdi her bölümde birikme var herkesin sesi çıkıyo kolay algı devri bitti ki gördük. her şey bizim hakkımız yazdığınızdan ciddiye alınmıyosunuz. Bakın psikoloji bölümüne! efendi gibi mantıklı bi şekilde AÖFyi nası da kaldırdı. siz önce AÖFyi kaldırın yoksa ben de iibf mezunu olucam kızdırmayın beni :)

Flower3
Şef
07 Ağustos 2020 14:41

Ne kadar aç şu mühendisler de ya:) sen o kadar üniversite sınavında mühendislik için yüksek puan almaya çalış uğraş mühendislik okuyorum diye okurken Havanı at ama okulun bitince o mühendislik havan sönsün üzerine birde küçümsediginiz iibf bölümlerine sulanın yazık sizin durum içler acısı.

Keşke siz de okuduğunuz mühendislik yerine daha uyduruk muhendislikleri okusaydiniz onlar bile ataniyor düşük puanlarla siz yüksek puanla saldirin durun başka alanlara

mustafaenez, 4 yıl önce

helal olsun başlığı açana.. ne de masumlar bu ibfliler :) gece gündüz ptt bizim şu bizim bu bizim tivit at günde bir saat ders çalış.. ülkenin tapusunu da üstünüze yapalım mı? geçti o devirler şimdi her bölümde birikme var herkesin sesi çıkıyo kolay algı devri bitti ki gördük. her şey bizim hakkımız yazdığınızdan ciddiye alınmıyosunuz. Bakın psikoloji bölümüne! efendi gibi mantıklı bi şekilde AÖFyi nası da kaldırdı. siz önce AÖFyi kaldırın yoksa ben de iibf mezunu olucam kızdırmayın beni :)

mustafaenez
Aday Memur
07 Ağustos 2020 14:43

açıktan okuyom senin bölümü bitince çalışmadan sınava girip atanıcam :)

Flower3, 4 yıl önce

Ne kadar aç şu mühendisler de ya:) sen o kadar üniversite sınavında mühendislik için yüksek puan almaya çalış uğraş mühendislik okuyorum diye okurken Havanı at ama okulun bitince o mühendislik havan sönsün üzerine birde küçümsediginiz iibf bölümlerine sulanın yazık sizin durum içler acısı.

Keşke siz de okuduğunuz mühendislik yerine daha uyduruk muhendislikleri okusaydiniz onlar bile ataniyor düşük puanlarla siz yüksek puanla saldirin durun başka alanlara

Flower3
Şef
07 Ağustos 2020 14:51

Yazık senin okuduğun Mühendisliğe emeğine okuma masrafina üzüldüm. Ne hallere düşmüşsun

mustafaenez, 4 yıl önce

mustafaenez
Aday Memur
07 Ağustos 2020 15:37

Yaptığım masrafı çıkartalı çok oluyo benim. Beni düşünmeyin arkadaşlar gözlerim yaşarıyo hadi kolay gelsin

Flower3, 4 yıl önce

Yazık senin okuduğun Mühendisliğe emeğine okuma masrafina üzüldüm. Ne hallere düşmüşsun

Cahtko
Şef
07 Ağustos 2020 16:19

atan o zaman konuşma.

mustafaenez, 4 yıl önce

Yalnız çocuk
Aday Memur
07 Ağustos 2020 19:24

şöyle atanacam böyle atanacam göreceksiniz . açık öğretim okucam göreceksiniz. sonra tekrardan atanicam
Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi