Editörler : oto-danisman-expert
15 Haziran 2019 04:55

MSB Sağlık Raporu Sivil Memur Karar Kısmı

Arkadaşlar bu konu hakkında yardımınızı istirham ediyorum. Msb sivil memurluğa başvurdum ve kurula girdim.Karar kısmında "T.S.K S.Y.Y'nin 23 ve 24. MADDELERİNE GÖRE EK-D UZMAN ERBAŞ OLUR KOMANDO OLUR PARAŞÜTLE ATLAR" kararı mevcut fakat ben sivil memur adayıyım bu şekilde karar yazması normal mi sınıf ve rütbesi sivil memur yazıyor fakat karar dediğim gibi raporda bu şekilde yazılmış beni aydınlatırsanız minnettar olacağım.

Qwertmuh
Aday Memur
15 Haziran 2019 09:04

Arkadaşlar bu konu hakkında bilgisi olan yokmu çok önemli benim için lütfen bilen birisi varsa bana yardımcı olabilir mi

Muhendislique
Aday Memur
15 Haziran 2019 10:40

Karar kısmında tsk da sivil memur olur yazması gerekiyor neden böyle yazılmış diye hastaneye sormadınız mı.

Qwertmuh
Aday Memur
15 Haziran 2019 19:17

Valla hocam ne bileyim mevzuatı çok iyi bilmediğimden bende dedimki demekki bu şekilde yazılması gerekiyor "hani bunlar memur ya işlerini düzgün yapan insanlar olduğu için" dedik herhalde bu raporun yazımı bu sekilde ne bileyim fakat sağlık yönetmeliğini sonradan okuduğumda kararın sivil memur olarak yazması gerekiyormuş işinin hakkını ve sorumluluğunu bilmeyen bu tür memurlar yüzünden hak mahrumiyeti yaşayacağım diye korkuyorum

Muhendislique, 5 yıl önce
Karar kısmında tsk da sivil memur olur yazması gerekiyor neden böyle yazılmış diye hastaneye sormadınız mı.

Muhendislique
Aday Memur
15 Haziran 2019 20:06

Sıkıntı olmaz umarım ama herkeste tskda sivil memur olur veya olamaz şekilde karar verilmiş sizinkinde sorumlu kişi hata yapmış bence
Qwertmuh, 5 yıl önce

Valla hocam ne bileyim mevzuatı çok iyi bilmediğimden bende dedimki demekki bu şekilde yazılması gerekiyor "hani bunlar memur ya işlerini düzgün yapan insanlar olduğu için" dedik herhalde bu raporun yazımı bu sekilde ne bileyim fakat sağlık yönetmeliğini sonradan okuduğumda kararın sivil memur olarak yazması gerekiyormuş işinin hakkını ve sorumluluğunu bilmeyen bu tür memurlar yüzünden hak mahrumiyeti yaşayacağım diye korkuyorum

Qwertmuh
Aday Memur
15 Haziran 2019 20:33

Teşekkür ederim umarım olmaz pazartesi uğrayacağım zaten hatanın düzeltilmesi için inşallah düzeltirler ddediginiz gibi o sorumlu dediginiz fakat sorumluluğunun farkında olmayan kişi hata yapmış galiba

Muhendislique, 5 yıl önce
Sıkıntı olmaz umarım ama herkeste tskda sivil memur olur veya olamaz şekilde karar verilmiş sizinkinde sorumlu kişi hata yapmış bence
Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi