Editörler : F16 Gökçen
26 Eylül 2018 18:55

Freebird Airlines Kabin Memurluğu

Merhaba arkadaşlar, Freebird Airlines Kabin Memuru alımı yapıyor. Geri dönüş alan var mı?

PlnSu
Aday Memur
03 Ekim 2018 00:39

Dönüş alan yok mu ya?

firdevsk.o
Aday Memur
19 Ekim 2018 00:33

Ben geri dönüş aldım bugün öğlen aradılar yarın İngilizce sınavı ve mülakata çağırdılar. İkisininaynı günde yapılması beni şaşırttı. Yarın deneyimlerimi burada paylaşırım.

catchtherainbow
Aday Memur
20 Ekim 2018 00:16

Mülakatınız nasıl geçti acaba? Antalyada mı ikamet ediyorsunuz?
firdevsk.o, 5 yıl önce

Ben geri dönüş aldım bugün öğlen aradılar yarın İngilizce sınavı ve mülakata çağırdılar. İkisininaynı günde yapılması beni şaşırttı. Yarın deneyimlerimi burada paylaşırım.

Bilgesu33
Aday Memur
24 Ekim 2018 14:41

Merhaba, özgeçmişim görüntülendi bugün, onun dışında bir gelişme olmadı.
PlnSu, 6 yıl önce

Dönüş alan yok mu ya?

firdevsk.o
Aday Memur
28 Ekim 2018 02:06

Geri dönüş biraz uzun oldu kusura bakmayın :) Antalya base için başvurdum ve ing sınavı ile mülakata çağırıldım. 19 unda Sabah 9.30 da katıldım. Sınav çok iyi Geçti ama itiraf etmeliyim ki zordu. Gramere iyi hakim olmak gerekiyor ve kelime bileğisin çok önemli. Sınavdan sonra yarım saat kadar bekledik diğer adaylarla birlikte. Herkes sınavdan geçer puan almış olacak ki tek tek herkesi mülakata aldılar. Yaklaşık 15 dkka sürdü mülakat. Gayet samimi sohbet şeklinde birmülakatım oldu. Klasik soruları sordular neden kabin memurluğu vs gibi. Kasım da kurul mülakatları başlayacağını olumlu veya olumsuz geri dönüş yapılacağını söylediler. Kasım?a kadar diğer başvuruları değerlendireceklerini söylediler. Bende beklemedeyim

31 Ekim 2018 13:18

geri dönüş alan arkadaşlar var mı ben 4 ekimde başvurdum başvurum 2 kere görüntülenmiş ama geri dönüş olmadı

flightattendantt
Aday Memur
22 Kasım 2018 16:44

beni bugün aradılar arkadaşlar dikkat testi yollayacaklarmış bilgisi olan var mı

Bilgesu33
Aday Memur
22 Kasım 2018 22:48

Merhaba, Antalya'da mı ikamet ediyorsunuz? Benim de CV görüntülendi ama ne yazık ki aranmadım İstanbul'da ikamet ediyorum. Şimdiden teşekkürler ve başarılar dilerim.
flightattendantt, 5 yıl önce

beni bugün aradılar arkadaşlar dikkat testi yollayacaklarmış bilgisi olan var mı

çeviay
Aday Memur
23 Kasım 2018 15:54

Bnde dikkat testini yolladım mülakat için aramalarını bekliyorum

çeviay
Aday Memur
23 Kasım 2018 15:56

Arkadaşlar buarada şirketin şartları hakkında bir bilgisi olan varsa yazabilir mi

flightattendantt
Aday Memur
23 Kasım 2018 19:00

İstanbulda oturuyorum ben.

Bilgesu33, 5 yıl önce
Merhaba, Antalya'da mı ikamet ediyorsunuz? Benim de CV görüntülendi ama ne yazık ki aranmadım İstanbul'da ikamet ediyorum. Şimdiden teşekkürler ve başarılar dilerim.

flightattendantt
Aday Memur
23 Kasım 2018 19:02

merhaba arkadaşlar ben dün yetenek testini çözdüm bugün mülakat daveti geldi ama mülakatları nasıl oluyor bilmiyorum bilen varsa detaylı yazabilir mi

Bilgesu33
Aday Memur
24 Kasım 2018 13:50

Merhaba, şimdiden başarılar dilerim ben de bir umut aranmayı bekliyorum hala. Linkedln'e üye iseniz çalışanlarının çoğu orada, onlardan bilgi alma ihtimaliniz daha yüksek burası biraz yavaş ilerliyor. Bilginize.

merhaba arkadaşlar ben dün yetenek testini çözdüm bugün mülakat daveti geldi ama mülakatları nasıl oluyor bilmiyorum bilen varsa detaylı yazabilir mi

27 Kasım 2018 13:29

mrb mülakata girdiniz mi acaba?

nolduatandınmı
Aday Memur
03 Şubat 2019 12:57

merhaba mülakat tecrübenizi paylaşır mısınız acaba?

Kartal.P
Aday Memur
28 Mart 2019 22:14

Merhaba Antalya için müracaat etmiştim CV 3 gün önce görüntülendi fakat hala bir dönüş alamadım

mivida
Aday Memur
30 Mart 2019 14:05

Herkese merhaba, 2 nisan'da ingilizce sınavı için antalya'ya çağrıldım. daha önce bu süreçlerden geçmiş arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilirler mi acaba?

mivida
Aday Memur
30 Mart 2019 14:06

merhaba, sürecinizde bir gelişme var mı?

çeviay, 5 yıl önce

Bnde dikkat testini yolladım mülakat için aramalarını bekliyorum

02 Nisan 2019 19:27

Ben dün son aşamaya da girdim sorulasınız varsa yardım edebilirim

04 Nisan 2019 12:50

Mülakattan sonra envanter gönderdiler çözdüm 3 gündür cevap bekliyorum aynı durumda olan varmı

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi