Editörler : "eskiyara"Pangaea

birgüzel
Kapalı
26 Eylül 2022 19:02

Bu 2.oldu hocam.İlki uzman öğretmenlik/ basogretmenlik başvurusu isteği içindi. 2.si yani şimdiki ise uzman öğretmenlik/ basoğretmenlik mesleki gelişim çalışmaları başvuru onayı,eğitimi tamamlayıp mebbisten ilgili faaliyet değerlendirmesi yapılan.Onay baslangic tarihi 7 Temmuz idi.

BATIFB, 2 yıl önce

Merhabalar hocam. Benim anlamadığım bu onay meselesi ilk başvuru yaptığımız andaki onaylar değil mi? Benim bunlar ilk anlarda olmuştu. Şimdi neden silinmiş anlamadım. Hatta eski müdürüm evet onaylamıştık dedi.

matgeo09
Memur
26 Eylül 2022 19:17

muaf olanlar kutucuğa tıklayıp kaydet butonuna basıyor ama hemen sistemden atıyor kaydete bastıktan

26 Eylül 2022 19:56

Eğitim fakültesinde 5 yıllık tezsiz yüksek lisans bölümünden mezun olmuştum, diplomamda yüksek lisans derecesiyle mezun olmuştur yazıyor ama mebbiste mezuniyet lisans olarak görünüyor. Mebbis bilgilerini güncelletebilirmiyim, sınavdan muaf olma durumum olur mu acaba, bilen varmı?

Evlenmek Gerek
Genel Müdür
26 Eylül 2022 20:01

Güncelleme işini normalde haziran gibi yapmanız gerekiyordu. Şimdi güncelleseniz bile muaf olur musunuz, bilemeyeceğim.

tarihmezunu, 2 yıl önce

Eğitim fakültesinde 5 yıllık tezsiz yüksek lisans bölümünden mezun olmuştum, diplomamda yüksek lisans derecesiyle mezun olmuştur yazıyor ama mebbiste mezuniyet lisans olarak görünüyor. Mebbis bilgilerini güncelletebilirmiyim, sınavdan muaf olma durumum olur mu acaba, bilen varmı?

ömer42
Daire Başkanı
26 Eylül 2022 20:03

O daha iyiymiş hocam :)

Ben sınavdan muafım ama diğer arkadaşlar adına sevinirim.

Euphratestigris, 2 yıl önce

Ya da sınav meclis açılınca nasılsa iptal olacak para yatır geri iade et işiyle uğraşmayalım diye :)

26 Eylül 2022 20:06

Geçici mezuniyet belgesiyle atanmıştım. Diplomamı almak için ancak gidebildim üniversiteye. Duyuruda 3 Ekime kadar güncelleme yapılabilir gibi bir ibare var ama bana da faydası olur mu emin olamadım.

Evlenmek Gerek, 2 yıl önce

Güncelleme işini normalde haziran gibi yapmanız gerekiyordu. Şimdi güncelleseniz bile muaf olur musunuz, bilemeyeceğim.

birgüzel
Kapalı
26 Eylül 2022 21:41

30 Ekime kadar yapılabiliyor hocam.Siz mezun olmuşsunuz zaten bence bu hafta öğrenim bilgilerinizi güncelletin.

tarihmezunu, 2 yıl önce

Geçici mezuniyet belgesiyle atanmıştım. Diplomamı almak için ancak gidebildim üniversiteye. Duyuruda 3 Ekime kadar güncelleme yapılabilir gibi bir ibare var ama bana da faydası olur mu emin olamadım.

26 Eylül 2022 22:25

Geçici mezuniyet belgesinde şöyle bir ibare var:yüksek lisans derecesine eş değer programdan lisans diploması alarak mezuniyet. Bu ibare diplomada yüksek lisans derecesiyle mezun olmuştur şeklinde yazıyor. Mebbisimde lisans yazması mı doğru, yüksek lisans yazması mı. 5 yıllık tezsiz yüksek lisans okuyup mebbise yüksek lisans mezunu diye işleten varmı acaba

spock
Daire Başkanı
27 Eylül 2022 03:42

Geri iade mi? Komikmiş. ileri iade de var mı?

Ben de yılımın dolmasını bekliyorum ama yakında bakanlıktan "herkes ağadır. herkes paşadır. herkes uzman öğretmendir" demesini bekliyorum.

Uzman olunmaz. Uzman doğulur hahaha.

Ya da sınav meclis açılınca nasılsa iptal olacak para yatır geri iade et işiyle uğraşmayalım diye :)

Euphratestigris
Yasaklı
27 Eylül 2022 07:37

Sen daha doğmamışsın.

spock, 2 yıl önce

Geri iade mi? Komikmiş. ileri iade de var mı?

Ben de yılımın dolmasını bekliyorum ama yakında bakanlıktan "herkes ağadır. herkes paşadır. herkes uzman öğretmendir" demesini bekliyorum.

Uzman olunmaz. Uzman doğulur hahaha.

spock
Daire Başkanı
27 Eylül 2022 08:00

Bırak da ağız tadıyla racon keselim hocam.

Sen daha doğmamışsın.

şaşkın tarihçi
Genel Müdür
27 Eylül 2022 09:06

Arkadaşlar sınavdan muaf olanlar bir işlem yapacaklar mı.

ömer42
Daire Başkanı
27 Eylül 2022 09:11

Sınav başvuru sayfasındaki yüksek lisans mezunu olduğunuza dair kutucuğa tik koyup kaydedin. İşlem tamam hocam.

şaşkın tarihçi, 2 yıl önce
27 Eylül 2022 10:37

Birileri sizi çok kıskanmış o bilgiler bilgisayardan silinir ve silen kişi mebden

Şikayet edilse bilgisayarına kadar ortaya çıkar

BATIFB, 2 yıl önce

Daha önce il onayı olmasına rağmen. Okul değişikliğinden dolayı bütün onaylar silinmiş. Tekrar başvuru yaptım daha ilçe onayında bekliyor. Böyle başına bir şey gelen var mı. Halbuki ilk zamanlarda başvurumu yapmıştım il onayı gerçekleşmişti.

27 Eylül 2022 10:39

Onay bekliyor edecletten başvuru yapınca vaşka neyapmalıyız

şaşkın tarihçi, 2 yıl önce
27 Eylül 2022 10:46

İl değerlendirme komisyonunu nerden takip edeceğiz

murat6031
Aday Memur
27 Eylül 2022 11:21

Kanun ve yönetmelikte değişiklik yapılmadan online sınav yapılamayacağını düşünüyorum.

Tüm usül ve esaslar yazılı sınava göre belirlenmiş. Tabiki online olursa hepimizin menfaatine olur.

27 Eylül 2022 11:35

Diplomanızda yükseklisans yazıyordur mutlaka fiplamanızla okula ilçeye ve ile götürüp hemen onaylatmalısınız

tarihmezunu, 2 yıl önce

yavuzhan06
Aday Memur
27 Eylül 2022 13:19

kaydet dediğimiz anda sistemden atıyor.bu hatayla karşılaşan var mı acaba?

blogger21
Şef
27 Eylül 2022 14:57

Çok büyük ihtimal 10 sene uzman 20 sene baş öğretmen olacak Meclis açılınca , yetkili sendika çıkıp mücadele ettik diye sunabilir aman dikkat , eylem yapan biber gazı yiyen sendikalar belli

Toplam 50 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi