Editörler : supporters.
06 Eylül 2017 10:14

Kpss istatistik kursu yaklaşım kariyer

Ankara'da İstatistik kursu arayan arkadaşlar geçen dönem yaklaşım kariyere gitmiştim.

Hocası mükemmel erhan ersözlü.Eğer böyle bir araştırma yapıyorsanız size tavsiye edebilirim.

lindalisa
Aday Memur
06 Eylül 2017 23:48

cem koçak da mı bıraktı yaklaşımı ? :))

istisyan
Aday Memur
07 Eylül 2017 15:44

Cem Koçak'ın ismini hiç duymamıştım.Ben Erhan Ersözlü'den ders aldım.Onun için yazdım.

Ayrıca ben foruma yazarken kim kaldı kim gitti die başlık açmadım.Arayan arkadaşlar için öneride

bulundum.Gereksiz bir cevap vermişsiniz.

lindalisa, 7 yıl önce

lindalisa
Aday Memur
07 Eylül 2017 22:46

bir cevapta bulunmadım gerekli olduğunu düşündüğüm bilgiyi paylaştım.isteyen istediği hocadan ders almakta özgür.

istisyan, 7 yıl önce

Cem Koçak'ın ismini hiç duymamıştım.Ben Erhan Ersözlü'den ders aldım.Onun için yazdım.

Ayrıca ben foruma yazarken kim kaldı kim gitti die başlık açmadım.Arayan arkadaşlar için öneride

mavim1907
Aday Memur
11 Eylül 2017 16:40

Yorumlara vermiş olduğunuz cevapların geneline baktığımızda öğrenci olmadığınız bariz belli

Mynet sayfalarında falan dolaşmanızı tavsiye ederim size.

lindalisa, 7 yıl önce

13 Eylül 2017 14:45

terciniyap sitesinden link verince reklam oluyor ama dershane reklamı için bu sayfayı açıp yorum yazınca reklam olmuyor değil mi? bence hiçbir dershanenin reklamı yapılmamalı. en iyi reklamı dershaneler iyi hizmet verdikleri öğrencilerle o öğrencilerin çevresine yaparlar

lindalisa
Aday Memur
15 Eylül 2017 00:20

yorumlarımın genelini incelemeniz doğru yolda olduğumu gösterir.burda takılmamın mynette takılmamdan daha faydalı olduğu kanısındayım okuyan 3-5 gerçek öğrenciye faydam olmalı.

mavim1907, 7 yıl önce

Yorumlara vermiş olduğunuz cevapların geneline baktığımızda öğrenci olmadığınız bariz belli

Mynet sayfalarında falan dolaşmanızı tavsiye ederim size.

g00gle
Aday Memur
02 Temmuz 2019 10:48

Merhaba, Erhan ERSÖZLÜ'den memnun kaldığınızı söylemişsiniz. ben de istatistik kursu araştırıyorum da dikkatimi çekti nasıl ders anlatışı vs. bu arada kaç netiniz var umarım çoktur :)

istisyan, 7 yıl önce

ahmet ista
Aday Memur
03 Temmuz 2019 11:34

valla erhan hoca candır.sadece notlarıyla çalışıp derece yapan çok öğrenci var.Erhan hocanın tek sıkıntısı reklamının yapılamaması.Erhan hocadan ders alıp düşük alan var mı bunu araştırın.

Cem hoca ,Erhan hoca gazinin soytarı hocalarından bin kat iyidir.Öğrenci odaklı arkadaşlar.Bu arada ben atandım artık sgk denetmeni olacağım.

Kurs secerken lütfen binalara kitaplara aldanmayın.Sadece hocalara bakın.

İstatistikkna
Aday Memur
22 Temmuz 2019 02:47

Yalnız senin Gazi'nin kıytırık hocaları dediğin adam Gazi'de Doc, ayrıca benim Gazi'de eğitim aldığım süreçte 5 yıllık hocam, bilgi birikimine de güvenirim aktarımda sıkıntılar yaşanabilir tabiki sıkıştırılmış bir program sonuç itibariyle. Herneyse yorumlarınıza dikkat edin veya o statüye emek vererek gelip eleştirme hakkınız olsun.

ahmet ista, 5 yıl önce

valla erhan hoca candır.sadece notlarıyla çalışıp derece yapan çok öğrenci var.Erhan hocanın tek sıkıntısı reklamının yapılamaması.Erhan hocadan ders alıp düşük alan var mı bunu araştırın.

Cem hoca ,Erhan hoca gazinin soytarı hocalarından bin kat iyidir.Öğrenci odaklı arkadaşlar.Bu arada ben atandım artık sgk denetmeni olacağım.

Kurs secerken lütfen binalara kitaplara aldanmayın.Sadece hocalara bakın.

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi