Editörler : swat3410E.Kayı Han

primer28
Şube Müdürü
15 Mayıs 2019 17:00

Her alımda FYT ile mülakat arası 45 gün sürüyor zaten. Bu mesajla birlikte 25.dönemin KPSS sonrasına kaldığı belli oldu. Sağlık olsun.

aynasızz55, 5 yıl önce

sadece saglık+ spor parkuru olacak. mülakat 15 temmuzdan sonra olacak...

MA11
Kapalı
15 Mayıs 2019 17:23

Bu mesajı PA mı attı da bu kadar eminsiniz ?

primer28, 5 yıl önce

Her alımda FYT ile mülakat arası 45 gün sürüyor zaten. Bu mesajla birlikte 25.dönemin KPSS sonrasına kaldığı belli oldu. Sağlık olsun.

primer28
Şube Müdürü
15 Mayıs 2019 17:29

Mülakat tarihleri 22-30 temmuz arası olur. Sonuçlar 13 eylülde açıklanır. Eylül sonu Ekim başı gibi de 25.dönemin ilanı gelir. Aksini düşünebilirsiniz ancak ben böyle tahmin ediyorum.

MA11, 5 yıl önce

Bu mesajı PA mı attı da bu kadar eminsiniz ?

MA11
Kapalı
15 Mayıs 2019 17:31

Yarın 25in başvuruları başlasa mesela başvuru yapacak durumunda mısınız acaba, merak ediyorum?

primer28, 5 yıl önce

Mülakat tarihleri 22-30 temmuz arası olur. Sonuçlar 13 eylülde açıklanır. Eylül sonu Ekim başı gibi de 25.dönemin ilanı gelir. Aksini düşünebilirsiniz ancak ben böyle tahmin ediyorum.

murat788
Daire Başkanı
15 Mayıs 2019 17:44

alımın eylülde olucağı kesinleşince şu herkese saldıranlar varya ekrana bakıp kalıcaklar haberleri yok. olum şunu anlayın artık ne akılsız insanlarsınız ya hu bakan eylülde olacak dedi. eylül ayına kalmış 3 ay daha ortada bişey yok hala eğitime eylülde başlancak diyolar uyuz oluyorum bunlara alım 3 ayda mı tamamlanıyor ? embesiller ya. yarın birgün bakan çıksa da adamakıllı açıklasa en çok şunlar morarsa ona sevinicem hani alım şimdi çıkmış sonra çıkmış umrumda değil. puanım var diplomam var başvururum girerim mülakata. ama abuk sabuk yorumlara uyuz oluyorum şuan alımı yapılan bir dönem varken onun üzerine alım gelir diyolar te allahım ya hem kendilerine kötülük hem başkasına kötülük yapıyolar umut verip milllete.

MA11
Kapalı
15 Mayıs 2019 17:52

Şu yazdıklarını git bakana anlat o zaman.

Çokta şeyimizde alım şimdi olmuş eylülde olmuş. Bakanın trafikçiler için dediği açıklamayı aç dinle.

Sana çok güzel sıfatlar bulurdum da seviyeyi düşürmeye gerek yok.

Burada 25i bekleyenlere umut veren birisi varsa o da bakan Süleyman Soyludur.

Herkes onun açıklamalarını dinleyerek yorumda bulunuyor.

15 binden 1000 tane, sonbaharda alacagımızdan 500 tanesini, YIL SONUNDA, trafige vereceğiz diyor. Git ona konuş.

Burda da ergenler hakaret etme kimseye.

murat788, 5 yıl önce

alımın eylülde olucağı kesinleşince şu herkese saldıranlar varya ekrana bakıp kalıcaklar haberleri yok. olum şunu anlayın artık ne akılsız insanlarsınız ya hu bakan eylülde olacak dedi. eylül ayına kalmış 3 ay daha ortada bişey yok hala eğitime eylülde başlancak diyolar uyuz oluyorum bunlara alım 3 ayda mı tamamlanıyor ? embesiller ya. yarın birgün bakan çıksa da adamakıllı açıklasa en çok şunlar morarsa ona sevinicem hani alım şimdi çıkmış sonra çıkmış umrumda değil. puanım var diplomam var başvururum girerim mülakata. ama abuk sabuk yorumlara uyuz oluyorum şuan alımı yapılan bir dönem varken onun üzerine alım gelir diyolar te allahım ya hem kendilerine kötülük hem başkasına kötülük yapıyolar umut verip milllete.

besyocu444
Şube Müdürü
15 Mayıs 2019 18:10

Bakanımızın alımdan kastının ne olduğu önemli. 24 içinde yakında alıma çıkıyoruz demişti ve kastettiği 24 ün alım ilanıydı. Eylülde alıma çıkacağız dediyse 24 ün okula yerleşmesiyle paralel olarak 25 in ilanı çıkacaktır. Fakat 2019 sonunda kazandıracağız da demişti. yani alım kelimesini iki anlamda kullandığı oluyor. Kazandıracağızdan kasıt da eğitimde olmaları da olabilir bilemedim :)
murat788, 5 yıl önce

primer28
Şube Müdürü
15 Mayıs 2019 18:14

Neyi merak ediyorsun çerçi? KPSS puanımda var, diplomam da. 23.dönemi kazanıp konjonktürel sebeplerden dolayı gidemeyenlerdenim. Yaşım da 27. Gelişmelere bakarak yorum yapıyor burda herkes.KPSS öncesi gelmesini isteyenlerdenim. Ama sen nedense inatla, sürekli KPSS öncesi deyip duruyorsun. Bakan Eylülde aldıklarımızda veriyoruz diyor. Devlet kurumlarında planlama önemlidir. Yani trafiğe diyor ki rahat olun 500 kadro daha veriyoruz size. Mesailer biraz daha düzelecek. Güven masası FYT ertesi günü sözlü olsa belki bir ihtimal vardı ama 32-33 bin başvuruyla o da imkansız. Herşeye rağmen haziran mezunlarıyla başvuruları açsalar yine yetişmez eylüle kadar.

MA11, 5 yıl önce

Yarın 25in başvuruları başlasa mesela başvuru yapacak durumunda mısınız acaba, merak ediyorum?

berkayg
Aday Memur
15 Mayıs 2019 18:45

Bakan yarın akşam Tgrt Haberde programa katılıcakmış 22.00 de. Şu önlisansçılardan fırsat gelsede biz de sorabilsek artık 25 hakkında bişeyler. Eminim yine konuşacaktır alımlarla ilgili ama inşallah bu kez açıklık gelir de kimse kimseyi kırmaz

Dextrian
Şube Müdürü
15 Mayıs 2019 19:05

Onların isteği bitmez kardeş çok beklersin daha :) Önlisans alımı yoktu adamlar kontenjana ekledi ee niye lisansları daha çok alıyorsunuz, yok efendim puan düşsün niye lisansların 60 bizim 70 haksızlık var, yok yaş 32 olsun 35 olsun. Ben de 50 olsun diyorum babam da başvursun

berkayg, 5 yıl önce

Bakan yarın akşam Tgrt Haberde programa katılıcakmış 22.00 de. Şu önlisansçılardan fırsat gelsede biz de sorabilsek artık 25 hakkında bişeyler. Eminim yine konuşacaktır alımlarla ilgili ama inşallah bu kez açıklık gelir de kimse kimseyi kırmaz

berkayg
Aday Memur
15 Mayıs 2019 19:23

Onları da anlıyorum, sınavları 2 senede bir oluyo standart sapma vs. gibi nedenlerden barajı geçememişler ama geçen programda sorulduğunda bakana tam da sizin bahsettiğiniz cevap gibi bir bakış attı ''e yani daha napalım'' tarzında ve cevap bile vermedi.Neyse bakalım inşallah onlar içinde net bişey söyler de artık PÖHçüler bıraktı uğraşmayı, onlar da bırakırlar

Dextrian, 5 yıl önce

Onların isteği bitmez kardeş çok beklersin daha :) Önlisans alımı yoktu adamlar kontenjana ekledi ee niye lisansları daha çok alıyorsunuz, yok efendim puan düşsün niye lisansların 60 bizim 70 haksızlık var, yok yaş 32 olsun 35 olsun. Ben de 50 olsun diyorum babam da başvursun

mehmetakif.1
Kapalı
15 Mayıs 2019 20:05

13-17 mayıs arası şahsen başvuru dediklerinin 3 bin kadın polis alımı ile alakalı yok degil mi?

aynasızz55
Yasaklı
16 Mayıs 2019 09:42

ben zaten akademide çalışıyorum ordan biliyorum . hayırlısı olsun hakkınızda. bugün açıklanır giriş yerleriniz..

primer28, 5 yıl önce

besyocu444
Şube Müdürü
16 Mayıs 2019 10:11

sınav giriş merkezleri için 17 ilin belirlendiği doğru mu? ( pa baskanlıgı,adana,afyon,aksaray,aydın,balıkesir,bursa,elazığ,erzurum,elmadağ,hatay,arnavutköy,kırşehir,konya,mersin,rize,yozgat) Bunun resmi yazısını gördüm ama üstünde tarih yok.
aynasızz55, 5 yıl önce

ben zaten akademide çalışıyorum ordan biliyorum . hayırlısı olsun hakkınızda. bugün açıklanır giriş yerleriniz..

besyocu444
Şube Müdürü
16 Mayıs 2019 10:13

pa baskanlıgı adana afyon aksaray aydın balıkesir bursa elazığ erzurum elmadağ hatay arnavutköy kırşehir konya mersin rize yozgat.

Dextrian
Şube Müdürü
16 Mayıs 2019 11:37

Açıklandı sınav giriş belgeleri

16 Mayıs 2019 12:24

İkametgah Malatya geçen sene Malatya da sınava girdik, bu seneki sınav yeri Erzurum.

16 Mayıs 2019 12:38

Peki saat ve tarihiniz belli mi benim Ankara elmadağ
oy37, 5 yıl önce

İkametgah Malatya geçen sene Malatya da sınava girdik, bu seneki sınav yeri Erzurum.

aynasızz55
Yasaklı
16 Mayıs 2019 12:44

doğrudur..

besyocu444, 5 yıl önce
sınav giriş merkezleri için 17 ilin belirlendiği doğru mu? ( pa baskanlıgı,adana,afyon,aksaray,aydın,balıkesir,bursa,elazığ,erzurum,elmadağ,hatay,arnavutköy,kırşehir,konya,mersin,rize,yozgat) Bunun resmi yazısını gördüm ama üstünde tarih yok.

redcard
Memur
16 Mayıs 2019 13:35

Teşekkürler verdiğiniz bilgiler doğru çıktı.

aynasızz55, 5 yıl önce

doğrudur..

Toplam 65 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi